ناکامی مجدد امباپه با پاری سن ژرمن

ناکامی مجدد امباپه با پاری سن ژرمن

ناکامی مجدد امباپه با پاری سن ژرمن

___ ___ ___ ___ ___

به نظر می‌رسد که کیلیان امباپه، ستاره فرانسوی، برای فتح لیگ قهرمانان چاره‌ای جز پیوستن به رئال مادرید ندارد.

شکست شب گذشته پاری سن ژرمن برابر بایرن مونیخ باعث شد که این تیم بار دیگر از لیگ قهرمانان اروپا حذف شود و در رسیدن به رویای بزرگش ناکام بماند.

این شکست باعث شد که بار دیگر بسیاری از رسانه‌های اسپانیایی به صحبت درباره امباپه و احتمال انتقال او به رئال مادرید روی بیاورند.

این در حالی است که او در این باره گفت:آیا من در حال حاضر به آینده فکر می‌کنم؟ نه، نه فعلا آرام هستم. تنها چیزی که در حال حاضر برایم مهم است این است که قهرمان لیگ فرانسه شویم. پس از آن خواهیم دید که چه چیزی پیش می‌آید.

برنامه اسپانیایی الچیرینگیتو شب گذشته احتمال پیوستن این بازیکن به رئال مادرید را بررسی کرد. هرچند آنها همچنان از این که او فصل گذشته حاضر نشد به رئال ملحق شود و قراردادش را با پی اس جی تمدید کرد ناراحت هستند و حتی بعضی افراد او را «دروغگو» خطاب کردند،عده دیگری نیز مدعی شدند که نگران آینده وینیسیوس جونیور در صورت پیوستن امباپه به این تیم هستند.

روزنامه مارکا هم خیلی زود به شکست بایرن واکنش نشان داد و به نوعی دعوتنامه‌ای برای امباپه صادر کرد. آنها در جلد امروزشان از تیتر «اگر به دنبال قهرمانی در لیگ قهرمانان هستی، خودت می‌دانی…» استفاده و این بازیکن را به پیوستن به رئال مادرید ترغیب کردند.

 

صحبت های جیمی کاراگر

جیمی کاراگر، ستاره سابق لیورپول، معتقد است که کیلیان امباپه باید هرچه سریع‌تر به رئال مادرید ملحق شود.

امباپه برخلاف بازی رفت در بازی شب گذشته از ابتدا در ترکیب پاری سن ژرمن به میدان رفت اما نتوانست مانع از شکست تیمش برابر بایرن مونیخ شود.

شاگردان یولیان ناگلزمان با دو گلی که در بازی شب گذشته در آلیانز آرنا به ثمر رساندند موفق شدند پی اس جی را در مجموع دو بازی رفت و برگشت با نتیجه 0-3 شکست دهند و به مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان صعود کنند.

شما می‌توانید به بایرن ببازید، البته که می‌توانید چون یک نام بزرگ همیشه باید حذف شود،اما این که مدتی طولانی تحت مالکیت قطر باشید، بیشتر از هر کسی در دنیا پول داشته باشید، بهترین بازیکنان را بخرید و پنج بار در مرحله یک هشتم حذف شوید واقعا مسخره است.

این ستاره سابق لیورپول در ادامه اضافه کرد: انتقادهای زیادی از مالکیت لیورپول مطرح می‌شود، آنها نیاز به پول بیشتری دارند و باید یک قطری بیاید اما می‌بینیم که چنین چیزی به معنای موفقیت نیست، من قبلا هم گفته بودم که امباپه باید برود. آنها شانسی برای فتح لیگ قهرمانان ندارند اگر این تیم همچنان بماند هم فصل بعد تغییر خاصی ایجاد نخواهد شد،من فکر می‌کنم امباپه هرچه زودتر به رئال برود، بهتر است.

 

شاید در تابستان…

در فاصله کمتر از سه ماه تا پایان فصل جاری، به نظر می‌رسد که داستان‌های امباپه بار دیگر آغاز شده است و قرار است روند پر فراز و نشیب دیگری از روایت انتقال این بازیکن به سانتیاگو برنابئو را شاهد باشیم.

امباپه تا سال 2024 با پاری سن ژرمن قرارداد دارد و این قرارداد قابلیت تمدید برای یک سال دیگر را هم دارد. این یعنی تابستان آینده تنها یک سال از قرارداد او با این باشگاه باقی مانده و این کار را برای مدیران پی اس جی دشوار خواهد کرد.

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ناکامی مجدد امباپه با پاری سن ژرمن
P