ناکامی های چلسی با گراهام پاتر ادامه دارد

ناکامی های چلسی با گراهام پاتر ادامه دارد

ناکامی های چلسی با گراهام پاتر ادامه دارد

__ __ __ __ __

 

چلسی در هفته بیست و هشتم لیگ برتر در خانه خود، استمفوردبریج، میزبان اورتون بود. آبی‌های لندن توسط ژوائو فلیکس و کای هاورتز از روی نقطه پنالتی دو بار دروازه حریف را باز کردند، اما در مقابل اورتون هم توسط دوکوره و الیس سیمز دو گل به ثمر رساند تا بازی با تساوی 2-2 به پایان برسد.

 

درحالی‌که تنها یک روز از پایان بازی گذشته است، هواداران خشمگین چلسی از همین حالا کارزاری علیه پاتر به راه انداخته و خواهان اخراج فوری او هستند،با توجه به اینکه چلسی به زودی باید در یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان با حریف بزرگ و پرقدرتی مثل رئال مادرید دیدار کند، به نظر می‌رسد جایگاه پاتر بیش از هر زمان دیگری متزلزل شده است.

 

گراهام پاتر، از عملکرد تیم راضی هستم!

سرمربی چلسی در پایان بازی به خبرنگاران گفت از عملکرد تیمش راضی است.او البته تاکید کرد که رضایت او نباید بد تفسیر شود، چرا که او طبیعتا از نتیجه کسب شده توسط تیمش ناراحت است، ولی عملکرد فنی تیم را قابل‌قبول می‌داند.

روی‌هم‌رفته عملکرد ما در این مسابقه مثبت بود ما کارهای زیادی را درست انجام دادیم، ولی در یکی دو موقعیت به اندازه کافی خوب دفاع نکردیم،از اینکه دو امتیاز را از دست دادیم ناراحت هستیم.

ببینید وقتی تیم در یک بازی تنها یک امتیاز به دست می‌آورد برای مربی سخت است که به رسانه‌ها بگوید عملکرد خوبی داشتیم،ولی واقعیت این است که روی‌هم‌رفته عملکرد ما در طول مسابقه خوب بود.

ما در یک‌سوم آخر می‌توانستیم بهتر کار کنیم. ولی نسبت به بازی‌های قبلی در این مسابقه سطح عملکردی بهتری را به نمایش گذاشتیم. همان‌طور که گفتم این حرف‌های من را نباید به عنوان رضایت از نتیجه تفسیر کنید. ما همان‌طور که باید، به خاطر از دست دادن امتیاز ناراحت هستیم. به اورتون تبریک می‌گویم آنها کاری که قرار بود بکنند را خوب انجام دادند.

 

عصبانیت شدید تاد بولی از عملکرد چلسی

تاد بولی، مالک چلسی، به هیچ وجه از تساوی تیمش برابر اورتون راضی نیست.

شاگردان پاتر تا دقیقه 89 با نتیجه 1-2 از حریف پیش بودند و در حالی که به نظر می‌رسید قرار است سه امتیاز دیگری را به دست آورند، در فاصله یک دقیقه تا پایان وقت قانونی بازی گل خوردند تا به یک امتیاز اکتفا کنند.

این نتیجه باعث شد که نه تنها هواداران چلسی، بلکه حتی مدیران این باشگاه هم به شدت از این اتفاق خشمگین و عصبانی شوند و ویدئویی که از واکنش بولی منتشر شده به خوبی این موضوع را نشان می‌دهد.

یکی از کاربران توییتر ویدئویی منتشر کرده که نشان می‌دهد این مالک آمریکایی باشگاه چلسی در حالی که به همراه دو محافظ از ورزشگاه خارج می‌شود، رو به هواداران این بازی را «مزخرف و لعنتی» توصیف می‌کند.

گمانه‌زنی‌ها درباره آینده این مربی انگلیسی روی نیمکت چلسی با توجه به عصبانیت شدید مالک و مدیران این باشگاه بار دیگر شدت گرفته است و رسانه های انگلیسی اعتقاد دارند چلسی در فیفا دی پیشرو سرمربی خود را اخراج خواهد کرد.!

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ناکامی های چلسی با گراهام پاتر ادامه دارد
P