نقل و انتقالات بارسلونا

نقل و انتقالات بارسلونا

نقل و انتقالات بارسلونا

__ __ __ __ __ __ __ __

بارسلونا اسپانیا که از سال ۲۰۱۹ نتوانسته است به مقام قهرمانی لالیگا برسد توسط هواداران خود در سرتاسر جهان و اسپانیا تحت فشار زیادی است ، این تیم که سال قبل نیز نتوانست بازی های خوبی را ارائه دهد و با باخت های عجیب غریبی که داشت مسئولان بارسلونا را مجاب کرد تا عذر رونالد کومان را بخواهند و ژاوی هرناندز اسطوره باشگاه را جایگزین او کنند ، بعد از حضور ژاوی هرناندز این تیم تونست به ثبات نسبی برسد اما تلاش های او نیز برای موفقیت بارسا افاقه نکرد و آنها نتوانست که حتی رقیب سنتی خود یعنی رئال مادرید را تحت فشار قرار بدهند تا بعد از این تیم به مقام نایب قهرمانی برسند.

اما عملکرد ژاوی در این تیم به نحوی بود که باعث شد تا مدیران بارسا تصمیم به ادامه همکاری با این مربی جوان بگیرند و برای جذب لیست مورد نیاز او تلاش کنند ، لیست بازیکنانی که تا بدین لحظه به بارسا پیوسته اند و نام آنها در نزدیکی این باشگاه شنیده می شود به شکل زیر است:

لیست قطعی ورودی این تیم :

آندرس کریستنسن:

آندرس کریستنسن
آندرس کریستنسن

دفاع میانی چلسی اولین ورودی باشگاه بارسلونا بود که به شکل رسمی به این تیم پیوست تا بلکه بتواند در فصل جدید مرحمی بر یکی از بزرگترین ضعف های بارسلونا باشد.

تیم اول ایالت کاتولونیا که در فصل گذشته هیچگاه نتوانست ترکیب ثابت و مطمئنی را در خط دفاعی داشته باشد توانست با کریستنسن دانمارکی برای حضور در این باشگاه به توافق برسد حضور کریستنسن در بارسا در حالی رقم خورد که همبازی و هم پستی او در چلسی یعنی رودیگر آلمانی نیز به رقیب سنتی بارسلونا یعنی رئال پیوسته است.

فرانک کسیه

هافبک تنومند ساحل عاجی قهرمان سری آ که نقش غیر قابل انکاری در قهرمانی میلان در سری آ ایتالیا داشت پس از درخواست افزایش دستمزد از مسئولان میلانی با مخالفت مالدینی و ماسارا روبرو شد تا حاضر به تمدید قرارداد خود با این باشگاه نشود.

پس از خبر عدم تمدید قرارداد این بازیکن با میلانی ها مسئولان بارسا تنها مشتری واقعی این بازیکن بودند و توانستند با این بازیکن برای امضای قرارداد به توافق برسند و تقریبا همه از حضور این بازیکن در بارسلونا مطمئن بودند.

پابلو توره

توره یکی از جوانان با استعداد فوتبال اسپانیا است که تیم رئال مادرید نیز به دلیل استعداد بالای این بازیکن به دنبال به خدمت گرفتن این بازیکن ۱۸ ساله راسینگ سانتاندر بود که در نهایت این بارسلونایی ها و ژاوی بود که توانست او را به حضور در بارسلونا راضی کنند.

خروجی ها:

آداما ترائوره

ترائوره که یکی از پر سر و صداترین نقل و انتقالات نیم فصل گذشته فوتبال اسپانیا بود نتوانست آنچنان که باید و شاید در ترکیب بارسلونا بدرخشد و نظر مثبت بارسایی ها برای حفظ او جلب کند تا با پایان فصل و اتمام قرارداد قرضی خود به تیم خود یعنی وولورهمپتون بپیوندد.

دنی آلوز

دنی آلوز
دنی آلوز

ستاره پا به سن گذاشته بارسلونا که با حضور ژاوی برای کمک به این تیم آمده بود همانند ترائوره در نیم فصل جذب این تیم شده بود و پس از پشت سر گذاشتن یک نیم فصل از این تیم کناره گیری کرد تا سال های پایانی فوتبال خود را در جای دیگری سپری کند.

کلمنت لنگله

مدافع میانی بارسلونا یکی دیگر از خروجی های این باشگاه بود تا فصل بعد را به صورت قرضی در باشگاه تاتنهام انگلیس سپری کند.

اما اگر نگاهی به نام هایی که احتمال ملحق شدن آنها به این تیم وجود دارد نگاه کنیم متوجه حضور نام های بزرگی همچون رابرت لواندوفسکی و کریستیانو رونالدو نمی شویم که هر دو این بازیکنان تقریبا می توان گفت که به طور قطعی از تیم های خود جدا شده اند و در صورت انتقال به این تیم می توانند سر و صدای زیادی کنند.

 

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نقل و انتقالات بارسلونا
P