نقل و انتقالات باشگاه منچستریوناید

نقل و انتقالات باشگاه منچستریوناید

نقل و انتقالات باشگاه منچستریوناید

__ __ __ __ __ __ __ __ __

منچستر یوناید که در چندین سال اخیر شرایط خوبی را پشت سر نمیگذارد ، امسال در اولین گام دست به تغییر سرمربی خود زد و توانست اریک تن هاگ هلندی را به عنوان سرمربی جدید خود برگزیند تا بلکه او بتواند سر و سامانی به تیم منچستر یونایتد بدهد.

شیاطین سرخ که طی ۱۰ سال اخیر و از ۲۰۱۳ نتوانسته اند به مقام قهرمانی لیگ برتر برسند ، در طی این ده سال همواره زیر سایه تیم های بزرگ انگلیس یعنی لیورپول ، منچسترسیتی ، چلسی ، تاتنهام و گاها لسترسیتی و … بوده اند که این روند اصلا باب میل طرفداران منچستری نبوده و تمام این سال ها اعتراضات خود را به انواع طرق مختلف نشان داده اند.

منچستری ها که امسال انتظار داشتند با آمدن تن هاگ اوضاع و شرایط  تیمشان تغییر کند ، ظاهرا امسال نیز با این شرایط باید منتظر تغییر چندانی در تیمشان نباشند ، چراکه با توجه به عدم موفقیت باشگاه در جذب لیست مورد نظر این سرمربی و عدم جذب بازیکنان خوب و از دست دادن بازیکنان زیاد و البته خریدهای موفق و خوب سایر رقبا می توان به این نتیجه رسید.

اگر بخواهیم نگاهی به لیست ورودی های منچستری ها در این پنجره نقل و انتقالاتی بیاندازیم متوجه می شویم که این تیم تا بدین جا نتوانسته است عملکرد قابل قبولی داشته باشد.

تایرل مالاسیا

تنها ورودی تیم منچستر یونایتد تا بدین لحظه بازیکن کم نام و نشان ۲۲ ساله هلندی فاینورد می باشد که به عنوان مدافع به تیم شیاطین سرخ ملحق شده است.

علارغم اینکه منچستری ها به دنبال جذب کریستن اریکسن و فرانکی دی یونگ نیز هستند اما خبری از مذاکرات جدی و فشرده منچستری ها با این بازیکنان منتشر نمی شود و به نظر احتمال حضور این بازیکنان در تیم قرمز پوش شهر منچستر بسیار پایین است.

در طرف دیگر بازیکنان پرشماری از این تیم راهی تیم های دیگر شده اند که از جمله این بازیکنان می توان به بازیکنان زیر اشاره کرد که در مقایسه با لیست ورودی این تیم به مراتب نام های بزرگتری حداقل روی کاغذ هستند.

پل پوگبا

پوگبا یکی از بازیکنان خط میانی منچستر بود که این تیم را به مقصد تورین و یوونتوس ترک کرد ، این بازیکن که با دلخوری زیادی این باشگاه را ترک کرد در بخش هایی از سخنان خود بعد از جدایی از این تیم اشاره کرد که منچستری ها در آینده مطمعنا از این تصمیمشان تاسف خواهند خورد ، این ستاره فرانسوی که در تیم منچستر چندان نتوانسته بود موفق ظاهر شود ، در بعضی از بازی ها عملکرد درخشانی از خود برجای گذاشته بود.

خوان ماتا

دیگر بازیکن خط میانی و اسپانیایی بود که در تیم منچستر به یک نیمکت نشین محض تبدیل شده بود و در بعضی از بازی ها به عنوان یار تعویضی وارد بازی میشد این بازیکن پس از جدایی از تیم منچستر به احتمال قوی در یکی از تیم های اسپانیایی یا آمریکایی به فعالیت فوتبالی خود ادامه خواهد داد

ادینسون کاوانی

کاوانی
کاوانی

مهاجم چارچوب شناس اروگوئه ای یکی دیگر از بازیکنان سرشناس منچستریونایتد بود که با آمدن تن هاگ از این تیم کنار گذاشته شد ، کاوانی که همانند ماتا فرصت زیادی برای بازی در ترکیب اصلی این تیم پیدا نمی کرد پس از جدایی از منچستر در حال رایزنی با چند باشگاه است که احتمالا می توانیم شاهد حضور او در لیگ اسپانیا و تیم رائووایکانو باشیم

جسی لینگارد

بازیکن جوان و محصول باشگاه منچستریونایتد که عملکرد درخشانی را در تیم وستهام داشت پس از انتقال به منچستریونایتد نتوانست عملکرد درخشانی را در تیم منچستر داشته باشد و همین امر موجب قطع همکاری باشگاه منچستری با لینگارد شد.

نمانیا ماتیچ

یکی دیگر از ستارگان بزرگی که در این فصل منچستر را ترک کرد نمانیا ماتیچ ستاره صربستانی این باشگاه بود که پس از روبرو شدن با پیشنهاد باشگاه آس رم ایتالیا که هدایت آن را ژوزه مورینیو مربی سرشناس و پیشین منچستر بر عده دارد شد ، ترجیح داد تا به این تیم ایتالیایی ملحق شود.

از دیگر خروجی های قطعی این باشگاه می توان به آندراس پیه را ، دین هندرسون و لی گرانت اشاره کرد.

البته قطعا داغ ترین بحثی که این روزها از باشگاه منچستر به گوش می رسد بحث درخواست جدایی ستاره پرتغالی این باشگاه یعنی کریستیانو رونالدو است که با مخالفت شدید مدیران باشگاه منچستر و اریک تن هاگ روبرو شده است که باید منتظر ماند و دید که نهایت کار شیاطین سرخ و رونالدو چه خواهد شد.

 

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نقل و انتقالات باشگاه منچستریوناید
P