نقل و انتقالات دو تیم بزرگ مادرید

نقل و انتقالات دو تیم بزرگ مادرید

نقل و انتقالات دو تیم بزرگ مادرید

__ __ __ __ __ __ __ __ __

دو تیم بزرگ شهر مادرید که همواره در کنار بارسلونا از اصلیترین مدعیان قهرمانی لالیگا بوده اند امسال نیز با جذب نفرات موردنظر خود به استقبال این رقابت ها رفته اند ، پس باید منتظر ماند و دید که نهایتا در پایان فصل رئال مادرید خواهد توانست از عنوان قهرمانی خود دفاع کند یا خیر؟

رئال مادرید

رئال مادرید
رئال مادرید

تیم پرافتخار و اول شهر مادرید که در فصل قبل توانست در لالیگا و لیگ قهرمانان اروپا به قهرمانی برسد امسال نیز قصد دارد تا بتواند با ادامه دادن به روند خوب خود در این دو لیگ معتبر به افتخارات خود بیافزاد  رئالی ها که از پیوستن امباپه به این تیم مطمئن بودند در ابتدای پنجره نقل و انتقالاتی زیاد به آب و آتش نزدند ، اما امباپه با چرخشی ۱۸۰ درجه ای به یکباره قرارداد خود را با پاریسن ژرمن تمدید کرد تا دست پرز و آنجلوتی به یکباره خالی بماند.

اما در تیم رئال به اندازه کافی ستاره وجود دارد که آنها بتوانند بدون حضور یک بازیکن به کار خود ادامه دهند.

آنتونیو رودیگر آلمانی یکی دیگر از ستارگانی بود که همانند امباپه پیش از اتمام فصل خبر حضور او در رئال به گوش می رسید ، رودیگر برخلاف امباپه ، پس از اتمام قرارداد خود با باشگاه چلسی انگلیس ، علارغم اصرار این باشگاه انگلیسی راه اسپانیا را در پیش گرفت تا به عنوان بازیکن آزاد و با قراردادی چهارساله به این باشگاه اسپانیایی بپیوندد ، مدافع ملی پوش آلمانی اولین دشت رئالی ها در این پنجره نقل و انتقالاتی بود.

اورلین شوامنی دومین بازیکنی بود که پس از کش و قوس های فراوان به تیم رئال مادرید پیوست این ستاره جوان ملی پوش فرانسوی که مشتریان زیادی را داشت ترجیح داد تا به باشگاه مورد علاقه خود بپیوندد و به نوعی علاقه را بر پول مقدم شمرد و برخلاف هموطن خود یعنی امباپه به باشگاه موردعلاقه خود پیوست ، قرارداد شوامنی با رئال به مدت شش سال است.

از خروجی های قطعی رئال تا بدین لحظه می توان به بازیکنانی مانند گرت بیل اشاره کرد که پس از چندین سال حضور در این باشگاه به لس انجلس اف سی پیوست و لوکا یوویچ که به فیورنتینا پیوست و ماریو گیلا که به لاتزیو پیوست  می توان اشاره کرد.

البته باید اشاره کنیم که مارسلو و ایسکو نیز از این تیم جدا شده اند که جدایی مارسلو قطعی شده است و ایسکو تا بدین لحظه قرارداد خود را تمدید نکرده است و به دنبال باشگاه است.

با توجه به هدم فعالیت رئالی ها می توان گفت که این تیم فصل جدید را با این نفرات می تواند شروع کند.

اتلتیکومادرید

اتلتیکو مادرید و سیمئونه که فصل قبل را به عنوان قهرمانی لالیگا رسیده بودند خیلی دوست دارند جایگاه از دست رفته خود را دوباره به دست آوردند و فصل آینده را دوباره به عنوان صدرنشین به پایان برسانند.

اتلتیکو در این فصل پنجره نقل و انتقالاتی توانست در گام نخست با ستاره بلژیکی بورسیادورتموند یعنی اکسل ویتسل با تجربه به توافق برسد ، اکسل ویتسل یکی از بهترین و موثرترین بازیکنان دورتموند بود که پس از اتمام قراردادش با این تیم به صورت آزاد به تیم اتلتیکو پیوست.

آلوارو موراتا

آلوارو موراتا که پس از اتمام قرارداد رسمی خود با تیم یوونتوس به تیم اصلی خود یعنی اتلتیکومادرید پیوست.

سائول نیگوئز

این بازیکن نیز همانند موراتا با اتمام قراداد قرضی خود نتوانست رضایت چلسی را برای حفظ کردن این بازیکن جذب کنند تا این بازیکن پس از یک سال حضور در چلسی به تیم اصلی خود یعنی اتلتیکو برگردد.

ساموئل لینو

این بازیکن جوان از تیم ویسنته برزیل به تیم اتلنتیکو پیوست تا فصل آینده را در تیم سیمئونه توپ بزند.

در این پنجره نقل و انتقالاتی نام های بزرگی از این تیم جدا شدند که از جمله آنها میتوان به سوارز ، ورسالیکو و هررا اشاره کرد.

 

 

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نقل و انتقالات دو تیم بزرگ مادرید
P