نقل و انتقالات رئال مادرید

نقل و انتقالات رئال مادرید

نقل و انتقالات رئال مادرید

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –

تیم قهرمان لالیگای اسپانیا و لیگ قهرمانان اروپا که میخواست نقل و انتقالات خود را با منفجر کردن یک بمب پر سر و صدا آغاز کند ، در همان گام اول دچار شک بزرگی شد.

رئال مادرید که در نیم فصل سال گذشته به جذب کلیان امباپه ستاره فرانسوی پی اس جی بسیار نزدیک شده بود و گفته می شد امباپه را در نیم فصل به خدمت خواهد گرفت ، پس از مخالفت ناصر الخلیفی و مدیران باشگاه پارسن ژرمن قول امباپه را به نوعی برای حضور در مادرید گرفتند و با خیال راحت منتظر ماندد تا قرارداد امباپه با باشگاه فرانسوی به اتمام برسد تا بتوانند او را به صورت رایگان جذب تیم خود کنند.

پس از اتمام فصل رئال که خود را برای انجام کارهای امضای قرارداد با این ستاره فرانسوی میکرد و حتی گفته میشد امباپه نیز با جمع کردن لوازم خود و بسته بندی آنها برایدنقل مکان به اسپانیا آماده شده است با وصاتت افرادی مانند ،رئیس جمهور فرانسه، زیدان و … در چرخشی ۱۸۰ درجه ای اعلام کرد که آماده امضای قرارداد و تمدید آن با پاریسن ژرمن شده است.

اما به اعتقاد خیلی ها وصاتت افراد بهانه کوچکی در متقاعد کردن امباپه بود و اصلی ترین دلیل تغییر تصمیم امباپه چیزی نبود جز پول،مبلغ انتقال امباپه به رئال چیزی در حدود ۳۰۰ میلیون یورو برای ۳ فصل بود که دریافت این پول به طور قطعی بود و مبالغ حاصل از دریافت پاداش و سایر بندهای قرارداد ، دریافت رقمی بسیار هنگفت را برای امباپه فراهم خواهد کرد ، علاوه بر این ناصر الخلیفی قول داد که تغییرات وسیعی را در بین افراد هیئت مدیره و مسئولان تیم پاریسی به وجود خواهد آورد تا امباپه با خیال راحت تری و آسودگی عدم خرج وسواس توسط مدیران در این تیم بازی کند.

پس از امضای قرارداد توسط امباپه ، پرز که دستان خود را خالی می دید دچار شوک بزرگی شد و اعلام کرد که از پاریسن ژرمن در فیفا به دلیل عدم رعایت فیر پلی مالی و اغوا کردن بازیکنان با پول شکایت خواهد کرد و از امباپه به عنوان بازیکنی که به پول بیشتر از پیشرفت علاقه دارد یاد برد.

پرز در گام اول برای التیام بخشیدن به زخم رئالی ها اقدام به جذب رودیگر مدافع آلمانی چلسی نمود تا بتواند در بازار نقل و انتقالاتی دست خالی نماند و هواداران تیم قهرمان اروپا و لالیگا را کمی راضی کند و با قراردادن این بازیکن در کنار داوید آلابا خط دفاعی رئالی ها را مستحکم تر کند.

رئالی ها در قدم بعدی اقدام به جذب اورلین شوامنی بازیکن جوان و آینده دار آژاکسی ها کردند ، این بازیکن فرانسوی نیز شرایطی مانند امباپه در پاریسن ژرمن را تجربه کرد به نوعی که پس از دریافت پیشنهاد ۱۰۰ میلیون یوری از رئال ، پاریسن ژرمن و لیورپول نیز دست روی این بازیکن خوش آتیه گذاشتند و باز پاریسی ها با ارائه پیشنهادی ۱۲ میلیون رویی در سال که این مبلغ دو برابر مبلغ پیشنهادی از طرف رئالی ها بود سعی کردند که این بازیکن را از آژاکس جذب تیم خود کنند.

اما شوامنی علارغم مبلغ بالاتر و اصرار اشخاص دیگر که در صدر آنها امباپه قرار داشت که سعی کردند تا این بازیکن خوش جوان را به پاریس ببرند جواب رد به باشگاه پاریسن ژرمن داد تا به حرف دل خود گوش کند.

شوامنی
شوامنی

پس از این انتقال خیلی ها شوامنی ، والورده و کامینگا را وارثان آینده مودریچ ، کروس و کاسمیرو در رئال تلقی کردند و معتقد بر اینند که این سه بازیکن می توانند با تکیه بر جوانی و نبوغ خود آینده خط هافبک رئال را تضمین کنند.

تا بدینجای کار می توان خریدهای رئال را در این دو خرید خلاصه کرد و به نظر می توان گفت تیم رئال با این دو خرید مهم و بزرگ می تواند تا حدودی از نقل و انتقالات راضی شده و دست خالی این مارکت را ترک نکند.

اما شاید جدایی مارسلو از رئال یکی دیگر از خبرهایی است که بسیار مهم و به نوعی درد آور می تواند باشد،مارسلو که پس از ۱۶ فصل تصمیم به خداحافظی از رئال گرفت با اشک و تقدیر مسئولان رئال این باشگاه بزرگ را ترک کرد تا رئال یکی دیگر از اسطوره های خود را از دست بدهد از باشگاه های حوزه خلیج فارس (قطر یا امارات) به عنوان مقصد احتمالی مارسلو یاد می شود.

 

 

 

 

 

 

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نقل و انتقالات رئال مادرید
P