نقل و انتقالات سپاهان در نیم فصل

پنج بازیکن سپاهان در لیست خروج؛ در انتظار انفجار سه بمب در نصف جهان!

خرید های جنجالی و درسرصدای سپاهان یکی پس از دیگری در لیست خروج قرار گرفته اند. سرمربی پرتغالی سپاهان سه گزینه جدید را به باشگاع معرفی کرد!.

سپاهان اصفهان با وجود آنکه قانون سقف بودجه برای تیم‌های لیگ برتری تصویب شده بود، عملکردی خیره‌کننده در بازار نقل‌وانتقالات تابستانه پیش از شروع لیگ بیست‌وسوم داشت. مدیران باشگاه سپاهان نه‌تنها بند خرید پیام نیازمند را فعال کردند و با پرداخت هزینه رضایت‌نامه او به باشگاه پرتغالی، همکاری تازه‌ای با این دروازه‌بان باتجربه آغاز کردند بلکه به سراغ جذب 7 ستاره سرشناس رفتند و روزهای پرسروصدایی را در بازار تابستانه پشت سر گذاشتند.

هادی محمدی برای تقویت خط دفاعی سپاهان به جمع طلایی‌پوشان پیوست و برایان دابو و احسان پهلوان 2 هافبک تازه‌وارد سپاهانی‌ها در بازار تابستانه بودند. اوج تلاش مدیران باشگاه برای تقویت فاز هجومی تیم‌شان بود؛ جایی‌که رضا شکاری، رضا اسدی، کاوه رضایی و عیسی آل‌کثیر به جمع طلایی‌پوشان پیوستند تا یکی از پرستاره‌ترین فهرست‌های تاریخ باشگاه سپاهان در لیگ برتر شکل گیرد. البته که ورود کارگروه ناظر بر قراردادهای ورزشی باعث کسر امتیاز از سپاهانی‌ها شد و آن‌ها به پرداخت 40 میلیارد تومان محکوم شدند اما رای نهایی در کمیته استیناف شکسته شد.

نقل و انتقالات سپاهان در نیم فصل

سه خروج اجباری از سپاهان

با توجه به ارقام نجومی درج شده در قرارداد چند ستاره سرشناس سپاهان، مدیران باشگاه اصفهانی به مسئولان سازمان لیگ تعهد دادند که فهرست خود را دستخوش تغییر و تحولات کنند. بعد از آنکه در نبرد با گل‌گهر سیرجان، خریدهای تابستانی سپاهان مجوز بازی دریافت نکردند، شرایط برای دیدار هفته پایانی مقابل شمس‌آذر قزوین تغییر کرد.

علاقه منچستر به ورنر

مدیران باشگاه اصفهانی برای دریافت مجوز بازی چهره‌های کلیدی‌ای تیم‌شان (پیام نیازمند، رضا شکاری و رضا اسدی) به مسئولان سازمان لیگ تعهد دادند که 3 بازیکن تیم‌شان را مازاد کنند. بعد از مذاکرات انجام شده با ژوزه مورایس، قرارداد هادی محمدی، احسان پهلوان و کاوه رضایی فسخ شد و این 3 خرید پرسروصدای سپاهان از فهرست طلایی‌پوشان خارج شدند تا شرایط برای همکاری با نیازمند، شکاری و اسدی فراهم شود. با وجود قطع همکاری با محمدی، پهلوان و رضایی، همچنان فهرست سپاهانی‌ها تغییر و تحولات خواهد داشت.

دو سرخابی در لیست خروج

ژوزه مورایس که تهدید به استعفا کرده بود، بعد از رایزنی‌های انجام شده با مدیران باشگاه سپاهان، رضایت داده که به همکاری‌اش با باشگاه اصفهانی ادامه بدهد. البته که گفته می‌شود او شروطی را برای ادامه همکاری مطرح کرده و یکی از شروط مورایس، تقویت فهرست تیمش برای فعالیت در نیم‌فصل دوم است. جالب آنکه در کنار حذف نام هادی محمدی، احسان پهلوان و کاوه رضایی از فهرست سپاهان، مورایس به مدیران باشگاه سپاهان اعلام کرده که به سیاوش یزدانی و عیسی آل‌کثیر هم نیازی ندارد!.

سپاهان تیم های رقیب را تقویت میکند؟

کاوه رضایی و عیسی آل‌کثیر انتقال‌های پرسروصدایی به سپاهان داشتند اما حالا هر 2 بازیکن باید مقصد جدیدی برای ادامه مسیر فوتبالی خود انتخاب کنند. گفته می‌شود که نام کاوه رضایی در فهرست جواد نکونام حضور دارد اما مشخص نیست که مقدمات بازگشت این مهاجم باتجربه به استقلال فراهم خواهد شد یا خیر. همچنین مدیران باشگاه پرسپولیس به دنبال تقویت خط حمله تیم‌شان هستند که باید دید با توجه به زمزمه‌هایی که از ابتدای فصل وجود داشت، آیا عیسی آل‌کثیر به جمع سرخ‌پوشان بازخواهد گشت یا این مهاجم باتجربه بعد از تجربه حضوری نافرجام در سپاهان، مقصد دیگری را برای خود انتخاب می‌کند.

سه خرید جدید برای سپاهان

عارف غلامی نزدیک‌ترین گزینه برای حضور در خط دفاعی سپاهان بود اما گفته می‌شود که ژوزه مورایس از مدیران باشگاه اصفهانی خواسته تا جذب مدافع خارجی را در دستور کار قرار بدهند و فعلاً اولویت او جذب غلامی نیست! برای تقویت فاز تهاجمی سپاهان هم درخواست مورایس، جذب علی جاسم وینگر تیم نیروی هوایی عراق است که در این فصل از رقابت‌های باشگاهی عملکرد درخشانی را از خود به جای گذاشته است. طبق اعلام رسمی سرپرست مدیرعاملی باشگاه سپاهان، طلایی‌پوشان در بازار زمستانه 5 خروجی خواهند داشت که چهره‌های مغضوب مورایس مشخص شده و در نقطه مقابل، 3 بازیکن جدید به فهرست سپاهان اضافه می‌شوند که باید دید بعد از گذراندن یک تابستان پرسروصدا، شرایط برای طلایی‌پوشان در بازار زمستانه چگونه پیش خواهد رفت.

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P