نقل و انتقالات پاریس سنت ژرمن

نقل و انتقالات پاریسنت ژرمن

نقل و انتقالات پاریس سنت ژرمن

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –

قطعا پاریسن ژرمن را می توان یکی از ثروتمند ترین و شاید اگر اغراق نکرده باشیم ثروتمندترین باشگاه فوتبال جهان معرفی کرد ، این باشگاه به واسطه مالک اماراتی خود یعنی ناصرالخلیفی که دارد از هیچگونه هزینه برای تیم خود بیمی ندارد و کافیست که کادر فنی دستش را روی بازیکنی بگذارد تا مالک باشگاه با ارائه مبالغ هنگفت بازیکن را مجاب به حضور در آن تیم کند.

در این مقاله قصد داریم نقل و انتقالات پاریسن ژرمن را مورد بررسی قرار دهیم.

امباپه:

اخبار نقل و انتقال امباپه
اخبار نقل و انتقال امباپه

ستاره فرانسوی پاریسن ژرمن که علاقه زیادی به حضور در رئال مادرید داشت و تقریبا همه مطمئن بودند که او پس از اتمام فصل و اتمام قراردادش با پاریسی ها بدون هیچ دغدعه ای و به عنوان بازیکن آزاد می تواند در رئالی که خودش بارها عنوان کرده بود آرزوی بازی در این باشگاه را دارد حضور پیدا خواهد کرد،اما امباپه در اقدامی عجیب و پس از پا فشاری افراد زیادی و البته دست به جیب شدن الخلیفی و صرف مبلغ هنگفتی در نهایت توانست امباپه را متقاعد به بستن قراردادی سه ساله با این باشگاه کند تا بار دیگر نشان دهد که فوتبال امروزی بیشتر بر روی مسائل مالی استوار است تا عشق و علاقه‌.

نونو مندس:

بازیکن جوان و ۲۰ ساله پرتغالی اسپورتینگ که در تیم ملی نیز حضور دارد یکی دیگر از خرید های پاریسن ژرمن برای این فصل به حساب می آید ، این بازیکن جوان که می تواند آینده بسیار خوبی داشته باشد ، امکان تبدیل شدن به یکی از بهترین خرید های این تیم در آینده را دارد و می تواند به این تیم کمک بسیار زیادی کند.

نقل و انتقالات احتمالی پاریسن ژرمن؛

پاریسی ها امسال به نوعی روی اعصاب تیم های سری آ هستند و پس از اینتر و یوونتوس ، اینبار دست روی بازیکن مورد نظر میلان گذاشته اند.

پل پوگبا:

پوگبا
پوگبا

پوگبا که پس حضور تن هاگ در تیم منچستر توسط این مربی هلندی کنار گذاشته شد با عصبانیت زیادی این تیم را ترک کرد و اعلام کرد که مسئولان منچستری از این تصمیم پشیمان خواهند شد.پل پوگبا که در ابتدا اعلام کرده بود اولویت اول و آخرش تنها یوونتوس است ، پس از مواجهه شدن با پیشنهاد پاریسن ژرمنی ها در همانند امباپه در دو راهی پول و عشق قرار گرفت و کاملا مشخص است که این تصمیم پوگبا را سردرگم کرده است.

میلان اشکنیار:

مدافع تنومند و بزرگ اسلواک اینتر که در چند فصل اخیر یکی از ارکان اصلی تیم اینتر و اینزاگی بوده است ، بسیار در شهر میلان و بین هواداران اینتر محبوب است و با توجه به قدرتی که دارد ، میتواند خط دفاعی اینتر را بیمه کند.

اشکنیار که قطعا می تواند برای هر تیمی موهبتی محسوب شود ، مورد توجه پاریسی ها قرار گرفته است و پیشنهاد مالی مناسب الخلیفی اشکنیار را دچار سردرگمی کرده است و از طرف دیگر اینتر که این روزها درگیر مشکلات مالی است بدون علاقه به فروش اشکنیار و کسب درآمد از فروش او نیست.

رناتو سانچز:

بحث حضور رناتو سانچز بازیکن پرتغالی لیل از مدت ها قبل در میلان مطرح بود و گفته میشد که این بازیکن تکنیکی با مسئولان میلان به توافقات شخصی رسیده است و پس اتمام کارهای انتقال باشگاه به شرکت آمریکایی ردبیرد ، کارهای نهایی انتقال او انجام خواهد شد و همه به رناتو به چشم بازیکن میلان نگاه میکردند.

اما حالا از باشگاه لیل خبر میرسد که پاریسی ها خواهان جذب رناتو سانچز شده اند پیشنهادی قطعا می تواند بسیار بیشتر و بهتر از میلان باشد.پس از دریافت پیشنهاد پاریسن ژرمن توسط سانچز حالا خبر می رسد که علاقه حضور سانچز در پاریسن ژرمن بیشتر شده است و به احتمال زیاد باید منتظر های جک بزرگ پاریسی ها از میلانی ها باشیم.

زیدان:

زیدان و حواشی پیوستن او به پاریس سنت ژرمن
زیدان و حواشی پیوستن او به پاریس سنت ژرمن

بازیکن بزرگ فوتبال جهان که پس از بازنشستگی دوران طلایی خود را در امر سرمربی گری نیز آغاز کرده و با موفقیت در حال سپری کردن این دوران است ، پس از حضور در تیم رئال مادرید به عنوان سرمربی که باشگاه مورد علاقه او است تا بدینجای کار هدایت هیچ تیم دیگری را نپذیرفته است و هربار با دلایلی از زیر این کار در رفته است.اما حالا از باشگاه پاریسی خبر می رسد که ظاهرا الخلیفی توانسته است که زیدان را برای حضور بر روی نیمکت این تیم متقاعد کند و شاید شاهد حضور او در این سمت می توانیم باشیم.

سخن پایانی

در این مورد که پاریسن ژرمن تیم بسیار بزرگی است قطعا جای هیچ شبهه ای نیست،اما بسیاری از علاقه مندان به فوتبال بر این باورند که پاریسی ها باعث عدم توازن و بالا رفتن توقع بازیکنان در فوتبال شده اند و این تیم با توجه به دارایی خود جذابیت فوتبال را بر هم زده است.

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نقل و انتقالات پاریسنت ژرمن
P