نقل و انتقالات یوونتوس

نقل و انتقالات یوونتوس

نقل و انتقالات یوونتوس

__ __ __ __ __ __ __ __ __

یوونتوس که پس از چندین سال قهرمانی پیاپی و حکم رانی بر سری آ ایتالیا دو سال است که قائله را بر رقیبان میلانی خود واگذار کرده است و دو سال پیاپی است که اینتر و آث میلان قهرمانی را از تیم یوونتوس گرفته اند.

بانوی پیر که پس از جدایی کریستیانو رونالدو دیگر نتوانست خط حمله زهردار خود را در اختیار داشته باشد پس از پا به سن گذاشتن مهره های تاثیرگذار و نام آشنای خود در خط دفاع و خط دروازه یعنی جورجو کیلینی و بوفون در خط دفاع نیز نتوانست قدرت همیشگی خود را داشته باشد.

این تغییر و تحولات مهم در خط حمله و خط دفاع یوونتوس باعث شد تا یوونتوسی ها دچار افت شدیدی شوند که این موضوع اصلا مطابق میل طرفداران این تیم نیست.

یوونتوسی ها که بسیار امیدوارند امسال دوباره به صدر جدول سری آ بازگردند در بازار نقل و انتقالات به دنبال تقویت و بازسازی تیم خود هستند که در این با چند بازیکن نیز به توافق رسیده اند که در ادامه به آنها اشاره می کنیم.

پل پوگبا:

پوگبا
پوگبا

ستاره فرانسوی سابق باشگاه یوونتوس که از اوضاع خود در باشگاه منچستریونایتد راضی نبود و به نوعی توسط این باشگاه کنار گذاشته شد ، با دلخوری این باشگاه را ترک کرد و اشاره کرد که منچستر از این تصمیم خود پشیمان خواهد شد.

پس از جدایی پوگبا از منچستر یونایتد مسئولان یوونتوس به سرعت وارد مذاکره با پوگبا شدند تا این بازیکن خود را مجاب به حضور در یوونتوس کنند.

مسئولان یوونتوس که از علاقه پوگبا به این باشگاه خبر داشتند کار زیاد سختی را برای راضی کردن این بازیکن نداشتند و او برای امضا قرارداد روز شنبه وارد ایتالیا خواهد شد.

آنخل دیماریا:

آنخل دیماریا
آنخل دیماریا

بازیکن خوش تکنیک آرژانتینی پاریسن ژرمن در پایان فصل تصمیم به جدایی از جمع پاریسی ها را گرفت و اعلام کرد که قصد دارد در باشگاه دیگری به فوتبال خود ادامه دهد ، بدون شک دیماریا با توجه به بازی روان و سبک بازی خاصی که دارد می تواند به این تیم کمک کند بسیار زیادی بکند.

لازم به ذکر است که دیماریا نیز همانند پوگبا شنبه با حضور در تورین قرارداد خود را به طور رسمی امضا خواهد کرد.

تا بدین لحظه این دو بازیکن را میتوان به عنوان دو ورودی قطعی یوونتوسی ها عنوان کرد البته یوونتوسی ها به دنبال جذب زانیولو ستاره رمی ها نیز هستند که تا بدین لحظه چیزی قطعی و مشخص نیست.

اما قطعا لیست خروجی بانوی پیر به اندازه لیست ورودی این تیم مهم و با ارزش است که نگاهی به این لیست می اندازیم.

پائولو دیبالا:

تقریبا تمام فوتبال دوستان می دانستند که دیبالا در پایان فصل از جمع بازیکنان یوونتوس جدا خواهد شد ، در بازی آخر بود که دیبالا با طرفداران یوونتوس خداحافظی کرد تا شک مسئولان یوونتوس تبدیل به یقین شود ، دیبالا که از تیم های ایتالیایی میلان ، اینتر و ناپولی پیشنهاداتی را دارد فعلا تیم آینده خود را انتخاب نکرده است.

جورجو کیلینی:

بازیکن کهنه کار و با تجربه یوونتوس که سال های زیادی را برای بانوی پیر به میدان رفته بود و افتخارات زیادی را با این باشگاه کسب کرده بود با افزایش سن تصمیم به جدایی از باشگاه مورد علاقه اش گرفت و در نهایت به تیم لس انجلس گلکسی آمریکا منتقل شد تا همبازی گرت بیل در این تیم شود‌.

آلوارو موراتا:

آلوارو موراتا که به صورت قرضی در تیم یوونتوس توپ میزد با اتمام قرارداد خود به تیم اصلی حودش یعنی اتلتیکومادرسد بازگشت تا فصل آینده را در لالیگا اسپانیا سپری کند.

فدریکو برناردسکی:

با توجه به بازی های خوب برناردسکی در یوونتوس تصور می شد که او به یکی از بازیکنان ثابت یوونتوس تبدیل شود ، اما نمایش نا امیدکننده او در فصل اخیر مسئولان یوونتوس را متقاعد کرد تا قید تمدید قرارداد این بازیکن ایتالیایی را بزنند.

از دیگر خروجی های احتمالی مهم تیم یوونتوس می توان به بازیکنانی مانند رابیو و ماتیاس دلیخت اشاره کرد

 

 

 

 

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نقل و انتقالات یوونتوس
P