نگاهی به نقل و انتقالات منچسترسیتی

نگاهی به نقل و انتقالات منچسترسیتی

نگاهی به نقل و انتقالات منچسترسیتی

__ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __

منچسترسیتی که روند یارگیری خود را در فصل نقل و انتقالات با یک خرید بسیار خوب و جنجالی شروع کرد حالا پس از جذب کالوین فلیپس یک انتقال خوب را در این پنجره نقل و انتقالاتی انجام داد.در این مقاله قصد داریم تا نگاهی کلی به نقل و انتقالات این تیم بیاندازیم.

ارلینگ هالاند:

هالند
هالند

هالاند که در سال های اخیر توانست در قامت تیم بورسیا دورتموند به خوبی بدرخشد و توجه باشگاه های بزرگ جهان را به خود جلب کند ، امسال پس از پایان لیگ های معتبر اروپایی با پیشنهاد چندین باشگاه مطرح اروپایی از جمله منچسترسیتی ، رئال مادرید ، بایرن مونیخ و البته پاریسن ژرمن روبرو شد که در این بین پرز و رئال مادرید که از انتقال امباپه به این تیم بسیار مطمئن بودند فشار زیادی به هالاند نیاوردند تا این بازیکن به راحتی انتخاب خود را انجام دهد و راهی باشگاهی شود که پدر او نیز در آن تیم توپ زده بود شود و به نا به گفته خودش به باشگاه مورد علاقه خود بپیوندد تا فصل بعد را در لیگ برتر جزیره و زیر نظر پپ گوآردیولا بازی کند.

کلوین فلیپس :

کلوین فلیپس
کلوین فلیپس

فلیپس نیز همانند هالاند یکی از ستاره هایی بود که منچسترسیتی توانست با کنار زدن تیم های زیادی از لیگ برتر این هافبک خلاق را به خدمت بگیرد.

گفت و گوهای بین مدیران باشگاه منچسترسیتی و کلوین فلیپس از مدت ها قبل شروع شده بود و در نهایت این بازیکن که کار خود را از رده های پایین این باشگاه بزرگ شروع کرده بود به حضور در این تیم رضایت داد تا با امضای قراردادی به ارزش ۴۵ میلیون پوند از لیدزیونایتد به جمع سیتیزن ها منتقل شود.

قرارداد این ملی پوش انگلیسی و ۲۶ ساله شش ساله است و این بازیکن پیراهن شماره ۴ این تیم را بر تن خواهد کرد.

فلیپس پس از انتقال به منچسترسیتی از این انتقال ابراز خوشحالی کرد و منچستر را تیم بزرگ و همیشه برنده ای خطاب کرد و افزود ، فعالیت زیر نظر گواردیولا می تواند بسیار ارزنده باشد و چیزهای زیادی را برای او به ارمغان بیاورد.

استفان اورتگا:

دیگر خرید منچسترسیتی از تیم آرمنیا بیلافلد بود که پس از سقوط این تیم آلمانی به دسته پایین تر اورتگا که یکی از دروازه بانان ملی پوش آلمانی بود به این تیم انگلیسی پیوست تا ادامه دوران فوتبال خود را در این تیم انگلیسی پشت سر بگذارد.

لیست خروجی منچستر

گابریل ژسوس:

گابریل ژسوس
گابریل ژسوس

گابریل ژسوس برزیلی یکی از بازیکنانی بود که قبل از آمدن هالاند بازی زیادی به او در این تیم نمی رسید و علارغم بازی های قابل قبولی که هنگام حضورش در زمین انجام میداد ، با توجه به تعدد بازیکنان در این تیم هیچ وقت نتوانست جایگاه خودش را در این تیم و ترکیب اصلی پیدا کند و بعد از آمدن هالاند نیز جایگاه خودش را متزلزل تر از گذشته دید و به دنبال راه خروجی از این تیم بود و پس از گفت و گوهای زیاد با توپچی های لندن در نهایت توانست به این تیم منتقل شود تا فصل بعد را در تیمی توپ بزند که بتواند در آن جایگاه ثابتی را داسته باشد و در سال منتهی به جام جهانی خودی نشان دهد.

از دیگر خروجی های قطعی این تیم می توان به  فرناندینیو کاپیتان منچسترسیتی که کار خود را در این تیم تمام شده میدید اشاره کرد همچنین می توان به جدایی بازیکنانی مانند ، جیدن براف ، گاوین بازونو و جیمز ترافورد اشاره کرد.

البته ممکن است در روز های آینده شاهد انتقال یکی دیگر از مهاجمان منچسترسیتی یعنی رحیم استرلینگ به مقصد چلسی باشیم که با توجه به شرایط این بازیکن و عدم رضایت او از وضعیتی که در باشگاه دارد ، امکان رخ دادن این اتفاق بسیار زیاد و محتمل است.

 

 

 

 

 

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نگاهی به نقل و انتقالات منچسترسیتی
P