نگرانی لوییس فن خال از وضعیت ستاره های هلندی بارسلونا

نگرانی لوییس فن خال از وضعیت ستاره های هلندی بارسلونا

نگرانی لوییس فن خال از وضعیت ستاره های هلندی بارسلونا

ــ ــ ــ ــ ــ ــ

سرمربی تیم ملی هلند، از وضعیت دو ستاره شاغل تیمش در بارسلونا چندان راضی نیست.

در طول فصل تابستان امسال اخبار زیادی در مورد احتمال جدایی فرانکی دی‌یونگ و ممفیس دیپای، هافبک و مهاجم هلندی بارسلونا از این باشگاه منتشر شد و البته در نهایت هر دو بازیکن نیز در نیوکمپ باقی ماندند.

دی‌یونگ به شدت مورد توجه منچستریونایتد و در ادامه چلسی قرار داشت و حتی در آن مقطع به نظر انتقال او به اولدترافورد قطعی به نظر می رسید، اما اختلافات مالی با منچستر یونایتد بر سر دستمزد این بازیکن مانع رخ دادن این انتقال شد.

همچنین به نظر می رسید با جذب لواندوفسکی و رافینیا توسط بارسلونا ممفیس دیپای نیز جایی در ترکیب ثابت بارسا نداشته و در مسیر جدایی باشد، اما این اتفاق رخ نداد و در جمع شاگردان ژاوی باقی ماند.

لوییس فان‌خال، سرمربی باتجربه تیم ملی هلند، مدعی شد همیشه بازیکنانش را در پنجره تابستانی راهنمایی کرده(جدایی آنها از بارسلونا) و البته در نهایت تصمیم گیری را به خودشان واگذار می کند.

 

مصاحبه لوییس فان‌خال درباره این دو بازیکن

دی یونگ
دی یونگ

این موضوع حقیقت دارد که بازیکنان زیادی در طول مقطع پنجره نقل و انتقالات با من تماس گرفته و در مورد آینده خود مشورت کردند. اما من همیشه همه صحبت های خود را با گفتن این جمله به اتمام می رسانم که این توصیه من است، اما در نهایت تو تصمیم خودت را بگیر. من از نتیجه این کارم راضی هستم. البته اگر بازیکنانی مانند فرانکی دی‌یونگ و ممفیس دیپای بیشتر از زمان فعلی در باشگاه خود بازی کنند، من خوشحال تر هم می شدم.

 

مصدمیت هردو بازیکن در فیفا دی

پنجشنبه گذشته و در جریان بازی تیم های ملی هلند و لهستان در دور گروهی لیگ ملت های اروپا، فرانکی دی‌یونگ و ممفیس دیپای دو بازیکن هلندی بارسلونا مصدوم شدند.

هر دو بازیکن نیز اردوی هلند را ترک کرده و به بارسلونا برگشتند تا تحت نظر پزشکان بارسلونا روند درمانی خود را طی کنند، اتفاقی که باعث نگرانی هواداران هلند و بارسلونا در ابتدا شد اما سپس مشخص شد مصدومیت جدی این دو بازیکن ندارند و قبل جام جهانی آماده خواهند شد.

نظر رافائل فن درفارت درباره این دو بازیکن

رافائل فن ‌درفارت ستاره سابق تیم ملی هلند،آژاکس و باشگاه رئال مادرید، به قدری نقش ممفیس دیپای و فرانکی دی‌یونگ در تیم ملی هلند را کلیدی می داند که معتقد است هلند بدون آنها اصلا نباید به جام جهانی برود چون در ادامه به مشکل خواهند خورد.

دیپای و دی‌یونگ به قدری تاثیرگذارند که اصلا بدون آنها به جام جهانی نرویم بهتر است. بدون این دو بازیکن شاید به دور یک هشتم نهایی هم صعود نکنیم. دیپای در خط حمله مهره‌ای کلیدی است و در میانه زمین هم هلند بازیکنی در حد و اندازه های دی یونگ ندارد. واقعا نمی توانم هلند را بدون آنها تصور کنم.

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نگرانی لوییس فن خال از وضعیت ستاره های هلندی بارسلونا
P