نیوکاسل بدنبال کاهش قرارداد بازیکنان خود

نیوکاسل در فکر کاهش دستمزد برای خرید جدید!

نیوکاسل بدنبال کاهش قرارداد بازیکنان خود – نیوکاسل با بحران جدیدی مواجه شده است، کلاغ ها برای خرید جدید نیازمند کاهش دستمزد بازیکنان هستند و نفر اول لیست ساندرو تونالی است!.

ساندرو تونالی با شرط‌بندی در فوتبال بحرانی جدیدی برای نیوکاسل به وجود اورده است و نیوکاسل حالا نمیتواند جایگیزین این بازیکن را نیز جذب کند!. تونالی به دلیل قمار 10 ماه از میادین فوتبال دور خواهد بود و این به معنی از دست دادن یک هافبک ارزشمند برای کلاغ‌هاست. نیوکاسل قصد داشت در زمستان دست به خریدی تازه بزند اما مسائلی آنها را از انجام خرید در ژانویه بازمی‌دارد.

بعد از کسر 10 امتیاز از اورتون بابت خرید بیش‌ از حد تراز مالی باشگاه، تمام تیم‌ها با دقت بیشتری به عملکرد مالی خود نگاه می‌کنند. لیگ برتر بعد از متوجه شدن زیاد بودن خرج‌ها نسبت به درآمدها و ورودی‌های باشگاه، این تیم لیورپولی را جریمه کرد و حالا نیوکاسل به خوبی می‌داند تراز باشگاه، توان خرید بازیکن جدید و پرداخت حقوقی جدید را با منابع مالی کنونی نخواهد داشت.

نیوکاسل بدنبال کاهش قرارداد بازیکنان خود

ثروت مالکان سعودی نیوکاسل بسیار زیاد است اما آنها در دوره‌ای 3 ساله نمی‌توانند ضرری بیش از 105 میلیون پوند داشته باشند و این سقف تا حدود زیادی در حال حاضر پر شده است. آنها بعد از اتفاقی که برای اورتون رخ داد، تمام پرونده‌های خرید را به صورت موقت کنار گذاشته‌اند تا یا با بسته بودجه‌ای جدید این مشکل را برطرف کنند و یا فکر چاره‌ای برای خریدهای بعدی کنند.

کاهش قرار داد تونالی؟

گفته می‌شود مانند بسیاری از بازیکنان فوتبال، بندی در قرارداد تونالی وجود دارد که بابت تصویرش می‌تواند بخشی از قراردادش را دریافت کند. نیوکاسل می‌تواند این بخش از قرارداد را با ممنوعیت حضور تونالی در تیم از قراردادش به صورت موقت حذف کند. همچنین گفته می‌شود آنها احتمالا بتوانند به دلیل گناهکار بودن او در پرونده‌اش، در مدتی که نمی‌تواند برای تیم بازی کند، مبلغ دریافتی‌اش را کاهش دهند.

هافبک نیوکاسل در حال حاضر پردآمدترین بازیکن تیمش به حساب می‌آید و کاهش مبلغ دریافتی این بازیکن می‌تواند دست کلاغ‌ها را برای پرداخت حقوق یک یا 2 بازیکن باز کند. نیوکاسل با مصدومیت بوتمن و جراحی زانوی این بازیکن، نیاز خرید در خط دفاعی را احساس می‌کند. همچنین نبودن تونالی باعث کمبود مهره در خط هافبک شده است و ادی هاو علاقه‌مند به جذب بازیکن در این پست‌ها خواهد بود.

سیتی قیمت را بالا برد،نیوکاسل به سراغ یونایتد میرود؟

شرایط سخت نیوکاسل برای مشکلات در خط هافبک را همه به خوبی می‌دانند و هر تیمی برای بهبود وضعیت خودش عمل می‌کند. در این میان قیمت‌گذاری منچسترسیتی برای کالوین‌ فلیپس بسیار جالب بود. گویا مسئولان سیتی قیمت فروش برای این هافبک تعیین کرده‌اند و قصد دارند از فروشش سود خوبی را کسب کنند. آنها این هافبک 27 ساله را حداقل به مبلغ 50 میلیون پوند خواهند فروخت و کاملا مشخص است این قیمت برای چه تیمی معین شده. همراه با قسمت آبی شهر منچستر، قرمزهای این شهر هم بیکار ننشسته‌اند و پیشنهاد خرید دونی فن‌دبیک را به کلاغ‌ها داده‌اند. منچستریونایتد در آغاز فصل مشتری جدی‌ برای فروش فن‌دبیک نداشت و حالا قصد دارد از این شرایط نهایت بهره را برای تیم خودش داشته باشد.

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P