نیکولو زانیولو به گالاتاسرای ترکیه پیوست

نیکولو زانیولو به گالاتاسرای ترکیه پیوست

نیکولو زانیولو به گالاتاسرای ترکیه پیوست

ـــ ـــ ـــ ـــ ـــ

زانیولو که در آخرین روزهای حضورش در باشگاه رم، با مدیران این باشگاه و همین طور سرمربی جالوروسی، ژوزه مورینیو، مشکل پیدا کرده بود، سرانجام توانست ازاین باشگاه جدا شود و به گالاتاسرای ترکیه پیوست.

گفته می‌شود گالاتاسرای برای خرید این ستاره ایتالیایی 16.5 میلیون یورو پرداخت و براساس عملکرد این بازیکن، تا 13 میلیون یوروی دیگر هم ممکن است به حساب رم واریز شود.

زانیولو قراردادی 4 ساله با گالاتاسرای امضا کرد که به معنی حضور او در سوپرلیگ ترکیه تا سال 2027 است بند جدایی قرارداد او 35 میلیون یورو است.

 

جزئیات قرار داد زانیولو:

نیکولو زانیولو در هفته گذشته با تنش‌هایی عجیب و غریب در رم مواجه شد و بعد از انتقاد شدید و علنی ژوزه مورینیو از او روزهای سختی را در شهر رم سپری کرد و حتی از طرف گروهی از هواداران با تهدیدهای جدی مواجه شد.

در نهایت دیروز رسانه‌های ایتالیایی خبر دادند که زانیولو با باشگاه گالاتاسرای ترکیه به توافق رسیده،

امروز جزئیات این قرارداد مشخص شده است.

قرارداد زانیولو با گالاتاسرای گرونترین قرارداد تاریخ فوتبال ترکیه‌ است:16.5 میلیون یورو رقم تضمینی پرداختی به رم,13 میلیون یورو بند پاداش که به راحتی فعال می‌شود,قرارداد تا سال 2027 با حقوق 3.5 میلیون یورو در سال درصورت فروش زانیولو 20 درصد مبلغ به رم می‌رسد,بند فسخ قرارداد 35 میلیون یورو خواهد بود.

آاس رم به عنوان بخشی از قرارداد زانیولو با گالاتاسرای، یک بند اولویت برای دو استعداد ترکیه ای خواهد داشت،

یوسف دمیر متولد 2003، هافبک سابق بارسلونا.افه آکمان متولد 2006، استعداد برتر ترکیه در پست هافبک هر زمان که باشگاه ترکیه ای گالاتاسرای تصمیم به فروش این بازیکنان بگیرد ابتدا باید آنها را به اس رم پیشنهاد کند و اگر باشگاه ایتالیایی قصد خرید نداشت میتواند با تیم های خواهان مزاکره کند!.

 

دلیل درگیری میان باشگاه و زانیولو

در هفته گذشته با تنش‌هایی عجیب و غریب در رم مواجه شد و بعد از انتقاد شدید و علنی ژوزه مورینیو از او روزهای سختی را در شهر رم سپری کرد و حتی از طرف گروهی از هواداران با تهدیدهای جدی مواجه شد.

ماجرای درگیری بین جالوروسی و زانیولو از زمانی آغاز شد که مورینیو در یک مصاحبه مطبوعاتی از تمایل این ستاره ایتالیایی برای ترک رم خبر داد. در آن زمان گزارش‌ها حاکی بود که دو باشگاه انگلیسی تاتنهام و بورنموث خواهان او هستند. ولی پیش از دیدار رم و ناپولی در روزهای گذشته مورینیو در یک مصاحبه مطبوعاتی خشم خود از ماجرای زانیولو را نشان داد و گفت:زانیولو متاسفانه در رم خواهد ماند.

باشگاه لیگ برتری بورنموث پیشنهادی 30 میلیون یورویی برای جذب او ارائه کرد اما این بازیکن حاضر نشد این پیشنهاد را بپذیرد و این موضوع باعث عصبانیت مدیران رم و منتفی شدن جدایی او از این باشگاه شد.

زانیو به این علت می‌تواند به گالاتاسرای بپیوندد که پنجره نقل و انتقالات زمستانی فوتبال این کشور دیرتر از اروپا بسته میشود و مشکلی بابت زمان نیست زیرا قرار داد بسته شده است!.

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نیکولو زانیولو به گالاتاسرای ترکیه پیوست
P