هاروی بارنز جدیدترین خرید نیوکاسل

هاروی بارنز جدیدترین خرید نیوکاسل

یک ستاره دیگر از لستر جدا شد؛ هاروی بارنز به نیوکاسل یونایتد پیوست

هاروی بارنز جدیدترین خرید نیوکاسل – هاروی بارنز، وینگر انگلیسی لسترسیتی، با امضای قراردادی 45 میلیون یورویی به نیوکاسل پیوست.

باشگاه نیوکاسل با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد هاروی بارنز، وینگر 25ساله انگلیسی را با قراردادی 5 ساله به خدمت گرفته است. هاروی بارنز ملی‌پوش انگلیسی به حساب می‌آید و 1 بازی ملی در کارنامه دارد.

بارنز سومین خرید تابستانی امسال نیوکسل به حساب می‌آید. کلاغ‌ها پیش از این یانکوبا مینته را به خدمت گرفته بودند و سپس بزرگترین خرید تابستانی‌شان یعنی ساندرو تونالی را از میلان به خدمت گرفتند. بارنز در دوران حضور در لسترسیتی به بازیکنی محبوب تبدیل شده بود و تکنیک بالایش باعث شد هواداران او را با لقب «مسی موطلایی» صدا بزنند.

هاروی بارنز جدیدترین خرید نیوکاسل شد

هاروی بارنز بعد از امضای قراردادش با نیوکاسل گفت: برای یک مهاجم پیوستن به چنین تیمی و بازی در نیوکسل یک رویا است. خیلی خوشحالم. نیوکسل باشگاه بی‌نظیری است و این برای من فرصت بزرگی است تا در تیم موفقی بازی کنم که موفقیت‌های هیجان‌انگیزی داشته است.

ادوی هوو، سرمربی نیوکاسل، هم بعد از به خدمت گرفتن این وینگر انگلیسی درباره او گفت: هاروی بارنز استعداد هیجان‌انگیزی است که من مدت‌ها است او را تحسین می‌کنم. خوشحالم که باید به او در نیوکسل خوشامد بگویم. هاروی بازیکنی است پرقدرت، سرعی و با تکنیک که فصل گذشته ثابت کرد از کناره‌ها شم گلزنی بالایی دارد.

نیوکاسل فصل گذشته با قرار گرفتن در رتبه چهارم لیگ برتر به کار خود پایان داد تا بعد از 19 سال به لیگ قهرمانان اروپا راه پیدا کند.

کاپیتان تنها تر از همیشه

جیمی واردی، مهاجم لسترسیتی پیشنهاد تیم الخلیج از عربستان سعودی را رد کرد تا روباه هارا به سطح اول انگلیس برگرداند.

لسترسیتی پس از سقوط به چمپیونشیپ شاهد خروج تعداد زیادی از بازیکنان سرشناسش بود. به همین ترتیب جیمز مدیسون،تیلمانس،امارتی،مندی،سویونچو،پرز،اوانس و هاروی برانز جمع روباها را ترک کردند.

به گفته خبرنگار اسکای اسپورت، جیمی واردی 36 ساله پیشنهاد همکاری الخلیج عربستان سعودی را رد کرده است و زمان اعلام کرده است زمان مناسبی برای ترک خانه خود نیست.

پس از قهرمانی تاریخی لستر در لیگ برتر، فصلی که محرز از لستر جدا شد، همان موقعی که کانته اردوی روباه‌ها را ترک کرد، همان روزهایی که دنیل آمارتی، بن چیلول و دیگر بازیکنان تیم سابق رانیری از کنار واردی به مقاصد جذاب‌تری می‌رفتند، مشتریان دست به نقدی آماده بودند با پیراهن‌هایی بزرگ و تاریخی و فرش قرمز برای مهاجم انگلیسی که به او خوشامد بگویند. منچستریونایتد شاید حاضر بود شماره 7 تیمش را به گلزن انگلیسی لستر ببخشد، آرسنال در حسرت مهاجمی مانند واردی بود، چلسی تمایل داشت به طلسم شماره 9 ترکیبش با ورور گلزنی به تبحر واردی پایان ببخشد، لیورپول از او استقبال می‌کرد، تاتنهام برایش سر و دست می‌شکست و حتی منچسترسیتی هم بدش نمی‌آمد محرز و واردی را هم‌زمان به ترکیبش اضافه کند. با این حال او به پیراهن لستر را با هیچ تیمی معاوضه نکرد، شاید در نگاه اول رفتن به لیگ قهرمانی برای گلزن اول تیم قهرمان لسترسیتی تلخ و زننده باشد؛ آن هم در حالی که هم‌تیمی او، ریاض محرز، سه‌گانه را فتح کرده و هم‌تیمی دیگرش، انگولو کانته لیگ قهرمانان را جشن گرفته است.

امباپه در لیست فروش

واردی در خلوت خود مرور میکند که آیا تصمیمش برای وفاداری به لستر تصمیم درستی بوده یا خیر و در همین حین به راهروی ورزشگاه می‌رسد. جایی که در آن هم شعار باشگاه نقش بسته است؛ «روباه‌ها هرگز خارج نمی‌شوند» و یا به تعبیر دیگری روباه‌ها ترک نمی‌کنند. شاید از همان اولین روز هم تنها روباه واقعی این تیم جیمی واردی بود و او این موضوع را در اولین فصل رفتن همه هم‌تیمی‌هایش و خالی شدن اطرافش از رفقای هم‌مسیر پس از سقوط لیگ از ایگ برتر می‌فهمد. او وارث زنده و حاضر خاطرات بزرگ‌ترین و جذاب‌ترین لسترسیتی دهه‌های اخیر است و شاید به زعم برخی از اهالی فوتبال، بزرگ‌ترین لسترسیتی تاریخ! داستان او داستان وفاداری یک ستاره به باشگاهش، پرداختن بهای این وفاداری و پایبند ماندن به اصلی‌ترین شعار سکوهای هواداران تیمش نام دارد.

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هاروی بارنز جدیدترین خرید نیوکاسل
P