هازارد قصد جدایی از رئال را ندارد

هازارد قصد جدایی از رئال را ندارد

هازارد قصد جدایی از رئال را ندارد

ـــ ـــ ـــ ـــ

 

زمان جدایی ادن هازارد از رئال مادرید پس از اتمام قرارداد در تابستان سال آینده خواهد بود

ادن هازارد که در سال 2019 با انتقالی 115 میلیون یورویی از چلسی به رئال مادرید پیوست، دوران فاجعه‌باری در سانتیاگو برنابئو داشته و حالا قدم در راهی می‌گذارد که پیش‌تر گرت بیل و ایسکو تمام آن را پیموده‌اند.

در ماه گذشته گفته شد مدیران رئال مادرید با نمایندگان ادن هازارد به جلسه خواهند نشست تا درباره آینده و شرایط این وینگر بلژیکی تصمیم‌گیری کنند. به گزارش اتلتیک، ادن هازارد که در فصل 23-2022 هم‌چون فصول گذشته حضورش در رئال مادرید بی‌تاثیر بوده، تصمیم دارد تا تابستان 2024 یعنی زمان پایان قراردادش در رئال مادرید بماند،این وینگر 32 ساله که با دستمزد هفتگی 450 هزار یورویی پردرآمدترین بازیکن رئال مادرید محسوب می‌شود، قصدی برای کاهش دادن دستمزدش ندارد.

هازارد که به تازگی از تیم ملی بلژیک خداحافظی کرد، اولویت خود را روی رضایت و شادی زندگی شخصی‌اش قرار داده است. خانواده هازارد از زندگی در مادرید خوش‌حال هستند و لئو، یکی از پسران هازارد نیز ماه گذشته به آکادمی پایه‌های رئال مادرید ملحق شد، از نظر ورزشی اما وضعیت ادن هازارد در رئال مادرید یک افتضاح مطلق است. او که با کارلو آنچلوتی اصلا رابطه خوبی ندارد، آخرین بار دو ماه پیش برای لوس‌بلانکوس به میدان رفت و توانایی به چالش کشیدن سایر مهره‌های تهاجمی تیمش را ندارد،همین بازی نکردن‌ها باعث شده این ستاره پیشین چلسی از هیچ تیمی پیشنهادی نداشته باشد و با هیچ باشگاهی در مذاکره نیست.

 

در جام جهانی نباید بازی میکردم!

ادن هازارد در جام جهانی قطر در حالی بار دیگر بازوبند تیم ملی کشورش، بلژیک را به بازو بست که در فصل جاری باشگاهی لالیگا در باشگاهش رئال مادرید تنها 7 بازی انجام داده بود.

اما روبرتو مارتینز، سرمربی وقت بلژیک، به این مهاجم 32ساله اعتماد داشت و از او خواست در قطر به میدان برود،اما بعد از نتایج ضعیف بلژیکی‌ها در قطر و حذف زودهنگام‌شان از رقابت‌ها هازارد اعلام کرد با بازی‌های ملی خداحافظی کرده و دیگر پیراهن تیم ملی این کشور را به تن نخواهد کرد.

هازارد در مصاحبه با یک رسانه بلژیکی می‌گوید از اینکه در قطر با پیراهن بلژیک بازی کرد راضی نیست چرا که اعتقاد دارد نوبت به نسل جوان رسیده و به جای او یک بازیکن جوان لیاقت بیشتری برای بازی کردن در جام جهانی با پیراهن بلژیک داشت.

چهره‌های جدیدی منتظر ورود به تیم ملی هستند،من با اینکه در رئال بازی نمی‌کردم به تیم ملی ملحق شدم و شروع کردم به بازی برای بلژیک،اصلا از این شرایط راضی نبودم و خوشم نمی‌آید. چرا که دائما به خودم می‌گفتم یک نسل جدید از راه رسیده که لیاقتش برای پوشیدن این پیراهن در حال حاضر از من بیشتر است.

 

دلیل خداحافظی از تیم ملی

مدتی بود می‌دانستم که بعد از این جام جهانی باید خداحافظی کنم، عملکرد ما و نتایجمان در قطر روی تصمیم من تاثیرگذار نبود،البته حیف شد که نتوانستیم خوب نتیجه بگیریم ولی من قبلا تصمیمم را گرفته بودم. وقت خداحافظی رسیده بود. اولین بار بعد از دوره قبلی یورو به این فکر کردم. من در رئال با تونی کروس هم‌تیمی هستم که او هم دو سال پیش از تیم ملی آلمان کناره‌گیری کرد و گفت اینطور راحت‌تر است چرا که در فیفا‌دی‌‌ها که بقیه بازیکنان باید به اردوهای ملی ملحق شوند او وقت آزاد دارد تا در کنار خانواده‌اش باشد.

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هازارد قصد جدایی از رئال را ندارد
P