هایجک تورام از میلان

هایجک تورام از میلان

هایجک اینتر از میلان، رسمی مارکوس تورام با قرار دادی 5 ساله به اینتر پیوست

هایجک تورام از میلان – مارکوس تورام، ستاره فرانسوی مونشن گلادباخ، با قراردادی پنج ساله به عنوان بازیکن آزاد به اینتر پیوست.

سرانجام دربی نقل و انتقالاتی تیم‌های شهر میلان به سود اینتر به پایان رسید و نراتزوری موفق شد که در جنگ بر سر جذب مارکوس تورام همشهری خود را شکست دهد و این بازیکن قراردادش را با نراتزوری به امضا رساند.

باشگاه اینتر رسما تایید کرد که مارکوس تورام را با قراردادی پنج ساله به خدمت گرفته است. این مهاجم 25 ساله فرانسوی متولد پارما که پسر لیلیان تورام معروف است، پس از چهار فصل خوب با بروسیا مونشن گلادباخ و ثبت 34 گل در 111 بازی با اتمام قراردادش ترجیح داد چالشی جدید را تجربه کند و به اینتر پیوست.

هایجک تورام از میلان اتفاق افتاد

جلسه میان تورام و مدیران اینتر در شرایطی سه‌شنبه شب آغاز شد که لیلیان تورام، پدر بازیکن جدید افعی‌ها نیز در ساختمان باشگاه حضور پیدا کرده بود و در این نشست با مدیران نراتزوری حضور داشت. این ملی پوش فرانسوی پس از پشت سر گذاشتن تست های پزشکی، امروز رسما بازیکن اینتر شد. او 10 بازی ملی نیز برای فرانسه انجام داده است.

طبق آنچه که رسانه ها و خبرنگاران نزدیک به اینتر خبر داده اند، پس از موفقت تورام در تست‌های پزشکی قرارداد امضا شده است.

تورام که با انتقال آزاد به نراتزوری آمده، 6 میلیون یورو خالص در هر فصل درآمد خواهد داشت.

پس از یک روز بسیار طولانی که با ورود او به میلان آغاز شد، مهاجم در ساعات آینده به پاریس بازخواهد گشت تا آخرین بخش تعطیلات تابستانی خود را ادامه دهد و سپس برای آغاز تمرینات، خود را به سیمونه اینزاگی معرفی خواهد کرد.

صحبت های تورام

بسیار خوشحالم که اینجا هستم، امروز روز بسیار خوبی است.

من در کودکی سری آ را تماشا می کردم و قهرمانان زیادی را می دیدم. آمدن به سری آ برای من مانند بازگشت به خانه است.

لیگ ایتالیا از زمانی که پدرم بازی می کرد خیلی تغییر کرده است. اما او به عنوان یک پدر به من توصیه های زیادی کرد. مثلا اینکه از هر لحظه لذت ببرم زیرا رویایم به واقعیت تبدیل شده است.

اهداف نقل و انتقالاتی میلان

امیدوارم بتوانم در این پیراهن گل های زیادی بزنم و تا جایی که ممکن است برنده شوم.

پوشیدن پیراهن مشابه او و بازی در همان استادیوم یک رویا است. نمی توانم احساسی که با حضور در ورزشگاه پر از هوادار خواهم داشت را تصور کنم.

دیشب چند ویدیو را در یوتیوب تماشا کردم تا احساس کنم بازی در سن سیرو چگونه است. به طرفداران می گویم منتظر من باشند زیرا دارم می آیم.

تورام زوج لوکاکو در اینتر؟

لوکاکو تابستان گذشته و پس از تنها یک فصل حضور در چلسی تصمیم گرفت که بار دیگر به اینتر برگردد و فصل 23-2022 را با پیراهن این تیم سپری کند.

او به عنوان بازیکن قرضی از استمفوردبریج راهی سن سیرو شده بود و با این که شروع خوبی در این تیم نداشت اما در ادامه توانست بار دیگر توانایی‌هایش را در ترکیب اینتر به نمایش بگذارد.بسیاری از خبرنگاران ایتالیایی بر این باپر هستند که مدیران اینتر پس از جذب تورام برای لوکاکو تلاش خواهند کرد و احتمال معاوضه اونانا با لوکاکو در این پنجره زیاد است.

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هایجک تورام از میلان
P