هایجک دوباره اینتر توسط رقبا

هایجک دوباره اینتر توسط رقبا

رسمی؛ یونس موسی به میلان پیوست، هایجک میلان از اینتر!

هایجک دوباره اینتر توسط رقبا – میلان با انتشار بیانیه‌ای رسمی از امضای قرارداد پنج ساله با یونس موسی، هافبک آمریکایی والنسیا، خبر داد. هایجک الهه ایتالیا از لانه افعی، اسکاماکا به اینتر سر توپ زد!

باشگاه میلان از خرید جدید خود پرده برداشت. با اعلام این باشگاه یونس موسی، هافبک آمریکایی، با امضای قراردادی پنج ساله به روسونری پیوست. او پیش از این در والنسیا بازی می‌کرد.

یونس موسی امروز صبح در شهر میلان تست‌های پزشکی را پشت سر گذاشت و در نهایت دقایقی پیش قراردادش را با روسونری امضا کرد. بر اساس اعلام باشگاه قبلی او والنسیا این هافبک آمریکایی با قراردادی به ارزش 20 میلیون یورو به علاوه بندهای الحاقی به میلان پیوسته است.

موسی دومین ستاره آمریکایی است که امسال تابستان راهی میلان می‌شود. پیش از این کریستین پولیشیچ که مثل موسی ملی‌پوش آمریکایی است از چلسی به روسونری پیوسته بود. میلان اعلام کرد موسی فصل آینده در سن‌سیرو با پیراهن شماره 80 بازی خواهد کرد.

یونس موسی که متولد شهر نیویورک است علاوه بر تابعیت آمریکا پاسپورت ایتالیایی دارد و بخشی از کودکی‌اش را در شمال ایتالیا و در شهر گاستلفرانو ونتو گذرانده است. به این ترتیب او به عنوان بازیکن غیر اروپایی حساب نشده و این سهمیه میلان را کاهش نخواهد داد.

این هافبک میلان با اینکه می‌توانست برای تیم‌های ملی ایتالیا، انگلیس و غنا بازی کند اما آمریکا را ترجیح داد و اولین بازی ملی‌اش برای این کشور را در سال 2020 انجام داد. او تا اینجا 27 بازی ملی انجام داده و در جام جهانی 2022 قطر در هر چهار بازی آمریکا از جمله مقابل تیم ملی ایران در زمین حضور داشت.

هایجک اتالانتا از اینتر!

اینتر در 3 روز گذشته با هر 2 بازیکنِ لندن نشین فوتبال انگلیس، یعنی جانلوکا اسکاماکا مهاجم ایتالیایی وستهام و فلوریان بالوگان، مهاجم آمریکایی آرسنال به توافق رسیده بودند و رضایت باشگاه‌ها باقی مانده بود و اینتر مشکلی برای رفع نیاز مالی آنها نداشت. درست در شرایطی که اینتر با وستهام به توافق رسیده بود و قصد داشت بلیت بازگشت اسکاماکا به ایتالیا را هماهنگ کند، اسکاماکا به سران آتالانتا جواب مثبت داد.

خرید های جدید سرخابی های شهر منچستر

 اسکاماکا با آتالانتا به توافق شخصی بر سر دستمزد سالانه 3.2 میلیون یورویی رسید و وستهام هم از این انتقال با احتساب پاداش ها حدود 30 میلیون یورو به دست خواهد آورد. مهاجم سابق ساسولو که 11 بار برای تیم ملی ایتالیا به میدان رفته، در تابستان 2022 به جمع چکش‌ها پیوست و 27 بار برای این تیم انگلیسی به میدان رفت.

هدف جدید اینتر

سران اینتر پس از منتفی شدن حضور اسکاماکا،نمایندگانشان را به ملاقات باشگاه آرسنال ارسال کرده‌اند تا با آنها بر سر جدایی بالوگان به توافق برسند.

بالوگان از زمان پیوستن به رنس توانسته نمایش درخشانی را در ترکیب این تیم ارائه کند و توجه بسیاری را به توانایی و استعدادش جلب کند.

بالوگان فوتبال خود را از اکادمی ارسنال شروع کرد و موفق به ثبت 78 گل برای پایه های ارسنال شده است، بالگون در فصل گذشته راهی لیگ فرانسه شد و در 39 دیدار برای رنس 22 گل به ثمر رسانده است.

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هایجک دوباره اینتر توسط رقبا
P