هروه رنار در آستانه جدایی از تیم ملی عربستان

هروه رنار در آستانه جدایی از تیم ملی عربستان

هروه رنار در آستانه جدایی از تیم ملی عربستان

ـــ ــ ــ ــ ــ‌ـــ

 

در شرایطی که عربستانی‌ها خود را آماده دو بازی دوستانه در فیفادی مارس می‌کنند، فدراسیون فوتبال فرانسه فردا یا پس فردا نام سرمربی بعدی تیم ملی زنان فرانسه را تعیین خواهد کرد.

به گزارش رو پاریزین، هیچ تردیدی در نتیجه وجود ندارد و پس از یک مصاحبه جدید با ویدئو به نظر می‌رسد قرار است این پروژه به هروه رنار، سرمربی فعلی تیمملی عربستان، محول شود که هیچ خبری مبنی بر تمدید قراردادش با تیم ملی عربستان منتشر نشده و تنها فعالیت او در این تیم، اعلام نفرات الاخضر برای دو بازی دوستانه پیش رو است.

به نوشته لو پاریزین هفت چهره برای هدایت تیم ملی زنان فرانسه نامزد شده‌اند که پس از گفت‌وگوهای کمیته فنی با گزینه‌ها، تردیدی نیست که رنار گزینه اول تیم ملی فرانسه خواهد بود.

در تاریخ هفتم آوریل، تیم زنان فرانسه در یک بازی دوستانه در ورزشگاه گبریل مونتپیه در کلرمون به مصاف کلمبیا خواهد رفت و تا به امروز تیم ملی زنان فرانسه پس از برکناری کورین دیکن، مربی جدید خود را انتخاب نکرده است.

 

کار سخت فدراسیون فرانسه برای فسخ قرار داد رنار!

پس از کناره گیری ژوسلین گورونک برای پذیرش هدایت تیم ملی زنان فرانسه، اکنون هروه رنار تنها گزینه باقیمانده است. هر چند که مقامات فدراسیون مدعی شده اند که سرمربی جدید تا قبل از سه شنبه یا چهارشنبه معرفی می شود اما به نظر نمی رسد که این اتفاق رخ دهد. مشخصا رنار گزینه اصلی است و مسئله تنها بر سر بند فسخ پنج میلیون یورویی اوست.

با این حال، فدراسیون فوتبال فرانسه برای فسخ قرارداد رنار، باید مبلغ 5 میلیون یورو بپردازد و رنار نیز باید از حقوق فعلی خود در عربستان که 400 هزار یورو در ماه است، چشم پوشی کند. کسی که توانست نتیجه خارق العاده پیروزی برابر آرژانتین را در جام جهانی به ثبت برساند، به راحتی نمی تواند از عربستان جدا شوند.

سعودی ها برای دو بازی دوستانه در فیفا دی پیش رو برابر ونزوئلا و بولیوی روی رنار حساب باز کرده اند. تیم زنان فرانسه نیز خود را برای شرکت در جام جهانی آماده می کند که از 20 جولای تا 20 آگوست در استرالیا و نیوزیلند برگزار می شود. در پایان ماه مارس میلادی، تکلیف رنار و تیم ملی زنان فرانسه روشن خواهد شد و او قصد ندارد زمان را بیشتر از این، از دست بدهد.

 

رنار منتظر چراغ سبز فدراسیون عربستان

ویدیوی منتشر شده از سوی فدراسیون عربستان در روز سه‌شنبه تایید می‌کند که هروه رنار در فرانسه نیست و با تیم ملی این کشور برای بازی‌های دوستانه مقابل ونزوئلا و بولیوی آماده می‌شود. انگیزه‌های سرمربی فرانسوی کاهش پیدا نکرده و او بازیکنان عربستانی را مثل همیشه در تمرینات تحت فشار قرار می‌دهد.

با این حال، همزمان چندین منبع از تلاش او برای فراهم شدن زمینه حضورش در تیم زنان فرانسه خبر داده‌اند. همه این‌ها در یک برنامه فشرده خاص قرار دارد که رنار را نمی‌ترساند. در واقع آخرین بازی تیم ملی عربستان در این فیفا دی، در تاریخ 28 مارس برگزار می‌شود و فدراسیون فوتبال فرانسه نیز خود را آماده کرده تا لیست بازیکنان دعوت شده به تیم ملی را در 30 مارس اعلام کند.

حالا و با این شرایط، رنار امیدوار است تا بتواند عربستان را تا آخرین بازی دوستانه هدایت کند و همزمان نیز آماده است تا به محض دریافت چراغ سبز در ریاض، به تیم ملی زنان فرانسه بپیوندد. وب سایت foot01 نیز در خبری به این موضوع پرداخته و از واژه‌های جالبی استفاده کرده است. این رسانه نوشته است که رنار حیله‌گر است و قصد دارد همزمان پروژه هدایت عربستان و تیم زنان فرانسه را پیش ببرد.

رسانه RMC تأیید می‌کند که اریک بلاهیک موافقت کرده است که برای چند ماه آینده دستیار رنار باشد و دانش خود درباره بازیکنان و فوتبال زنان را در اختیار رنار قرار دهد. فدراسیون فوتبال فرانسه تقریبا هیچ انتخاب دیگری جز رنار ندارد و ESPN نیز تصریح کرده که “جادوگر سفید پوست” تنها گزینه برای تصاحب سمت مربیگری تیم زنان فرانسه است.

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هروه رنار در آستانه جدایی از تیم ملی عربستان
P