هری مگوایر در یونایتد ماندنیست؟

هری مگوایر در یونایتد ماندنیست؟

هری مگوایر در یونایتد ماندنیست؟

__ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __

هری مگوایر بازیکن منچستریونایتد که به عقیده بسیاری از کارشناسان فوتبالی یکی از بدترین خریدهای تاریخ منچستر است که بحث ماندن و یا نماندن او در شهر منچستر و تیم قرمز پوش این شهر هنوز معلوم نیست و نمیتوان حتی حدسی در مورد این بازیکن انگلیسی زد.

هری مگوایر
هری مگوایر

مگوایر که در سال 2017 با مبلغی هنگفت از لستر سیتی به منچستر منتقل شده بود در چند فصل اخیر و به خصوص در فصل گذشته با انجام بازی های ضعیف و پر از اشتباه های عجیب و غریب صدای هواداران و کارشناسان فوتبال را در آورد و آنها را راضی کرد تا به جدایی او راضی شوند.

مگوایر که پس از پوگبا گران قیمت ترین بازیکن شیاطین سرخ به حساب می آید به هیچ وجه نتوانسته است انتظارات را برآورده کند و میتوان حتی او را یکی از پاشنه های آشیل این تیم در این فصل معرفی کرد و با جستجویی کوتاه در شبکه های اجتماعی می توان به ترول هایی از این بازیکن برخورد که مگوایر را در حال زدن گل به خودی یا ارسال پاس گل به تیم حریف و یا خوشحال شدن بازیکنان منچستر پس از اخراج او برخورد کرد.

منچستر که مگوایر را در سال ۲۰۱۷ از چنگ حریفان به نوعی قاپیده بود اصلا انتظار نداشت که پس از پرداخت آن هزینه و تبدیل کردن مگوایر به کاپیتان دوم تیم ، این بازیکن به نوعی به مهره سوخته تیم قرمز پوش منچستری تبدیل شود و در زمان نزدیک به فکر فروش او بیافتد ، اما این اتفاق خیلی زود افتاد و حالا منچستری ها ترجیح میدهند تا مگوایر را از تیم خود بیرون کنند.

اما این مسئله یه روی دیگر نیز دارد و آن موضوع این است که اگر نگاهی به بازی های مگوایر در تیم ملی انگلستان بیاندازیم متوجه بازیکن دیگری در تیم انگلستان می شویم و می توانیم بفهمیم که مگوایر منچستر تفاوت فاحشی با مگوایر تیم ملی انگلستان دارد.

پس این خبر شاید بتواند خبر خوبی برای منچستری ها باشد و بتوان به این قضیه باور و اعتقاد داشت که دلیل افت مگوایر در تیم منچستر یوناید می تواند ریشه ای در عدم داشتن تمرکز و و دلایل روحی داشته باشد و یا دلیل دیگری مانند عدم وجود بازیکن مناسب که بتواند به مگوایر کمک کند تا وظایف خود را به خوبی انجام دهد باشد‌.

حال با تمام این اوصاف باید منتظر ماند و دید که مگوایری که پس از عملکرد ضعیفش در منچستر انواع و اقسام تهدیدها را از جمله تهدید به بمب گذاری خانه اش و شنیدن ناسزاها تا نداشتن لیاقت برای به دست بستن بازوبند کاپیتانی را شنیده است ، حاضر به ماندن در این تیم خواهد شد و در طرف مقابل تن هاگ و مسئولان منچستر حاضر خواهند بود تا دوباره او را در ترکیب فصل بعد خود ببینند یا خیر؟

اما طبق اخباری که از باشگاه منچستر به خبر می رسد آخرین تصمیم مسئولان منچستر مبنی بر این است که فعلا مگوایر را در تیم حفظ کنند و در کنار این بازیکن بتوانند مدافع دیگری را جذب کنند تا بتواند به نوعی به جای هری مگوایر در نبیمکت ذخیره بماند و در صورت نیاز جای اورا در ترکیب بگیرد ، اما لازم به ذکر است که مسئولان یونایتدی برای حفظ او شرط عدم بستن بازوبند را گذاشته اند و اگر این بازیکن در منچستر بماند باید قید بازوبند را بزند تا به نوعی با یک تیر دو نشان بزنند و هم خواسته هواداران که خواستار عدم بستن بازوبند توسط او بودند را بر اورده کند و هم فرصتی دوباره به این خرید گران قیمت خود بدهند.

شاید بهتر باشد که به این نکته نیز اشاره کنیم که مگوایر ظاهرا پیشنهاداتی از سایر تیم ها دریافت کرده است که هنوز نامی از آنها به میان نیامده است و می توان این پیشبینی را کرد که پیشنهادات ارائه شده به این بازیکن قطعا نمیتواند مبالغ بالایی باشد و همین امر می تواند دلیلی بر عدم به میان آمدن نام این تیم ها باشد

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هری مگوایر در یونایتد ماندنیست؟
P