هویبرگ در مسیر جدایی

هافبک دانمارکی در مسیر جدایی؛ پیرامیل هویبرگ جایی در تفکرات پوستکوغلو ندارد

هویبرگ در مسیر جدایی – تاتنهام هاتسپر به دنبال فروش هویبرگ در ژانویه است. بنظر میرسد تورین مقصد نهایی هافبک دانمارکی مرغ ها باشد.

یک تیم کامل نیاز به بازیکنانی دارد که بتوانند همگی نقشی مهم در ترکیب داشته باشند و تاتنهام پوستکوغلو با روند رو به رشد عجیبش در جهت باطراوت‌تر شدن ترکیب، نیاز می‌بیند بازیکن بهتری از هویبرگ، حداقل برای نیمکت داشته باشد. هافبک دانمارکی عملکرد نسبتا خوبی داشته و دارد اما تفکرات خاص سرمربی استرالیایی کمی با استفاده از این بازیکن مغایر است. تاتنهام قصد دارد در ژانویه پیش‌رو این بازیکن 28 ساله را به فروش برساند و جانشینی جوان یا باکیفیت‌تر از او را جذب کند. خود بازیکن هم از یک ماجراجویی جدید استقبال می‌کند و با نگاه به مشتریان، احتمالا کاملا موافق جابه‌جایی باشد. پوستکوغلو سرمربی موفق تاتنهام، در فصل جاری تنها در یک دیدار و به اجبار از هویبرگ استفاده کرده است، سرمربی اسیایی تاتنهام از زوج بیسوما و سار در طول فصل استفاده کرده است و تنها به دلیل اخراج بیسوما یک دیدار کامل با هویبرگ به اتمام رسانده است.

هویبرگ در مسیر جدایی

یوونتوس مشتری جدی هویبرگ

باشگاه ایتالیایی بعد از اتفاقات رخ داده برای پوگبا و فاجولی،به شدت در جست‌وجوی بازیکنی با قیمت مناسب و کیفیت خوب می‌گردد. چراغ سبزی که یوونتوسی‌ها از سمت اسپرز گرفتند، باعث شده هویبرگ را زودتر از همه مورد بررسی قرار دهند. پست پوگبا و این بازیکن نسبتا شبیه به یکدیگر بوده و آلگری به سبک بازی این هافبک دانمارکی علاقه‌مند است. قیمت احتمالی هویبرگ بیشتر از 30 میلیون یورو نخواهد بود و قوی‌ترین احتمال برای جابه‌جایی در اختیار بانوی پیر خواهد بود. البته یوونتوس کمی مشکلات مالی را تجربه می‌کند که احتمال قراردادی قرضی با بند خرید دائمی برای آنها بیشتر از خرید مستقیم خواهد بود.

گزینه دوم خط هافبک نیوکاسل

اتفاق ناخواسته‌ای برای تیم ادی هاو رخ داد و یکی از مهره‌های مهم میانه زمین این مربی برای مدتی طولانی در دسترس نخواهد بود. آنها مدتی می‌شود این خطر را احساس کرده‌اند و چند گزینه‌ را برای این جای‌ خالی در نظر گرفته‌اند. اصلی‌ترین نامزد کلاغ‌ها برای جانشینی ساندرو تونالی، امیل «اسمیت‌رو» خواهد بود. «اسمیت‌رو» ساز جدایی را  به صدا درآورد اما پس از آن، کمی بیشتر در ترکیب‌های توپچی‌ها دیده شده است. نیوکاسل نمی‌تواند مدتی طولانی برای اسمیت‌رو صبر کند و گزینه جایگزین او برای خرید، هویبرگ نام دارد. پیر هویبرگ شاید کیفیتی که تونالی در اختیار ادی هاو قرار می‌داد را نداشته باشد اما در این موقعیت حساس مطمئنا به کار این تیم خواهد آمد. آنها در ژانویه به صورت همزمان هر 2 قرارداد را با آرسنال و تاتنهام جلو خواهند برد.

کاسمیرو برود؛ هویبرگ می آید!

منچستریونایتد 2 هافبک جدید را به باشگاه آورده و در حال حاضر شاید جایی برای یک هافبک دیگر در تیم نخواهد بود. آنها در همین لحظه با مشکل استفاده همزمان بازیکنان روبه‌رو هستند و می‌بینیم ترکیب‌هایی مانند بازی همزمان مانت و فرناندس، یا کاسمیرو و امرابط تیم تن‌هاخ را دچار مشکلاتی می‌کند. آنها غیر از این بازیکنان، مک‌تومینای، اریکسن، فن‌دبیک، هانیبال و کوبی ماینو را دارند و عمق ترکیب برای چینش‌های مختلف یا استفاده از جوانان مستعد، بسیار زیاد است.

علاقه رئال و بارسلونا به ستاره بیلبائو

کاسمیرو گویا دیگر انگیزه‌ای برای ماندن در اولدترافورد ندارد و علاقه‌مند است فوتبالش را در باشگاهی دیگر ادامه دهد. احتمال علاقه به درآمد زیاد و بازی‌های کم‌فشار برای او بسیار شنیده شده و بعید نیست ژانویه زمان مناسبی برای فروش او به عربستانی‌ها باشد. منچستریونایتد مبلغی بین 60 تا 65 میلیون پوند برای خرید او هزینه کرده و دستمزد هفتگی 350 هزار پوند هافبک برزیلی، بالاترین دریافتی بین بازیکنان منچستریونایتد است. فروش او در این سن به عربستان می‌تواند ضرر خریدش را کمی بکاهد و بودجه‌ای مناسب به دست تن‌هاخ برساند.

از طرفی، هرقدر از علاقه‌ سرمربی هلندی به بازیکنان سابقش بگوییم کم خواهد بود! تن‌هاخ و هویبرگ مدتی را در بایرن کنار یکدیگر کار کرده‌اند و احتمالا در صورتی که فروش کاسمیرو قطعی شود، او گزینه‌ اصلی این مربی برای جانشینی کاسمیرو خواهد بود.

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P