ورزشگاه آزادی آماده میزبانی

ورزشگاه آزادی اماده میزبانی؛ سیستم ویدیو وی ای ار بلاخره در آزادی رونمایی شد!

در حالی که بیش از 48 ساعت تا بازی حساس پرسپولیس – النصر فرصت باقی است، تجهیزات داور ویدیویی که متعلق به کنفدراسیون فوتبال آسیاست، وارد ورزشگاه آزادی شد.

قرار است  مراحل نهایی جاگذاری تجهیزات انجام شود و همزمان با برگزاری تمرین نهایی و نشست خبری پرسپولیس – النصر، تست نهایی به انجام برسد تا همه چیز مهیای استفاده از این تکنولوژی باشد.

نکته مهم اینکه احتمالا این تجهیزات تا پایان مرحله گروهی در ورزشگاه آزادی خواهد ماند تا برای شش بازی پرسپولیس و نساجی مورد استفاده قرار بگیرد.

ورزشگاه آزادی آماده میزبانی

مدیر شرکت توسعه و تجهیز اماکن ورزشی اعلام کرد استادیوم آزادی برای میزبانی دیدار پرسپولیس و النصر آماده است و هیچ مشکلی وجود ندارد.

دیدار پرسپولیس و النصر در مرحله گروهی لیگ قهرمانان اسیا در شرایطی سه شنبه شب در استادیوم آزادی برگزار می‌شود که این ورزشگاه در چهار هفته ابتدایی لیگ از وضعیت خوبی برخوردار نبوده است اما بنظر میرسد شرایط برای میزبانی فراهم شده است.

صحبت های مهیار عسگریان، مدیر شرکت توسعه و تجهیز اماکن ورزشی: خوشبختانه همانطور که وعده داده بودیم، زیرساخت‌های مورد نیاز برای بازی‌های آسیایی تجهیز و نصب شده است. به اتفاق دکتر هاشمی و دوستان فدراسیون فوتبال از این زیرساخت‌ها بازدید می‌کنیم. بحث اتاق کنترل دوپینگ، اتاق VAR، نصب سکوهای طبقه اول انجام شده و آزادی برای بازی پرسپولیس و النصر کاملا آماده است.

خوشبختانه از 20 روز گذشته از طریق دوستان و مشاوره‌هایی که داشتیم، اقدامات سریع و موثری انجام دادیم و همین حالا هم اقدامات در حال انجام است. انشالله برای روز بازی پرسپولیس و النصر، زمین به شرایط ایده‌آل برمی‌گردد.

پیش بازی دیدار‌ وستهام و منچسترسیتی

همه چیز درست شده است. ما روز یکشنبه با حضور خبرنگاران از شرایط رو نمایی می‌کنیم و نشان می‌دهیم با وجود اینکه در حال بازسازی ورزشگاه هستیم اما همه چیز برای بازی آماده است.

برنامه کانون هواداری پرسپولیس

دیدار پرسپوليس مقابل النصر با بدشانسی بزرگ سرخ‌ها بدون حضور هواداران برگزار خواهد شد.

سرخ‌ها در شرایطی بعد یک سال محرومیت از حضور در لیگ قهرمانان اسیا بار دیگر به این رقابت‌ها بازخواهند گشت که به واسطه بیانیه‌ای که پیش از جدال با گوا هند منتشر کرده بودند، از همراهی هوادارانش محروم است.

اکنون در شرایطی که استادیوم آزادی در حال بازسازی و آماده‌سازی برای این جدال حساس است که کانون هواداران پرسپوليس برنامه‌ای ویژه را در نظر گرفته و قصد دارد طبقه دوم را با طراحی ویژه مهیای این جدال کند.

میزبانی آزادی پس از چهار سال

از هفته اول لیگ قهرمانان اسیا پرسپولیس باید در آزادی به مصاف النصر عربستان برود. بازی‌ای که از جهات مختلف دارای حساسیت بسیار بالایی می‌باشد‌.

پرسپولیسی‌ها که پس از کش و قوس‌های فراوان موفق به کسب امتیاز میزبانی و بازی در ورزشگاه آزادی در لیگ قهرمانان پیش رو شده‌اند، سرانجام پس از چهار سال و چهارماه طلسم بازی در خارج از آزادی را شکستند.

آخرین باری ک سرخ‌ها در استادیوم خانگی به مصاف رقبا رفتند، هفته آخر لیگ قهرمانان 2019 در اردیبهشت ماه 1398 بود که پرسپولیسی‌ها در حالی که از صعود به دور بعد باز مانده بودند در یک بازی تشریفاتی موفق به شکست دادن السد با دو گل شدند.

نکته جالب توجه از آن بازی خداحافظی ژاوی با پیراهن السد از مستطیل سبز بود. بعد از آن بازی اسطوره بارسایی‌ها برای همیشه کفش‌هایش را آویخت و دنیای پرافتخار بازیگری‌اش را برای همیشه در تهران پایان داد.

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P