وضعیت مارسیال

مشتریان فرانسوی بدنبال مارسیال؛ بازگشت مهاجم همیشه ناکام منچستر به لیگ یک فرانسه؟

موناکو و مارسی با جدیت به دنبال توافق با آنتونی مارسیال در تابستان آینده هستند.

مدت زیادی می‌شود هواداران منچستریونایتد نسبت به شکوفا شدن و تغییر سطح بازی آنتونی مارسیال قطع امید کرده‌اند. با این حال سرمربیانی که او را در اختیار داشتند نظرشان متفاوت بود و هربار شانسی را برای مهاجم فرانسوی قائل می‌شدند. تن‌هاخ هم چنین نگاهی به مارسیال 28 ساله داشت اما مصدومیت بلندمدت، باعث قطع امید کامل او از مهاجمش شده است.

این مهاجم فرانسوی از زمان شکست 3-0 مقابل بورنموث در 9 دسامبر برای یونایتد بازی نکرده و اکنون پس از انجام عمل جراحی برای مدت طولانی‌تری در دسترس نخواهد بود. مارسیال از زمان پیوستن به شیاطین سرخ از موناکو در سال 2015، مصدومیت‌های زیادی داشته است.

مارسیال فصل فاجعه‌باری را پشت سر گذاشته، او فقط 7 بار در تمامی رقابت‌ها بازی کرده و تنها 2 گل به ثمر رساند. این مهاجم فرانسوی مطمئن است که در تابستان باشگاه را ترک خواهد کرد، زیرا اریک تن‌هاخ اعلام کرده شانس کمی برای تمدید قرارداد یک ساله او وجود دارد.

وضعیت مارسیال

مارسیال پیشنهادات زمستانی را رد کرد

آنتونی مارسیال، مهاجم منچستریونایتد، پیشنهاد مارسی، فنرباغچه و باشگاه‌های عربستانی را در رد زمستان رد کرده است.

آنتونی مارسیال علی‌رغم پیشنهاداتی از اروپا و عربستان سعودی از جدایی منچستر یونایتد در ماه گذشته امتناع کرد.

طبق گزارش اتلتیک، مارسیال پیشنهادات رسمی از مارسی، فنرباغچه و همینطور تعدادی از باشگاه‌های عربستانی برای انتقال زمستانی را رد کرده است تا فصل را در جمع یونایتدی ها به اتمام برساند‌‌.قرارداد این بازیکن 28 ساله در تابستان تمام می‌شود و می‌تواند در این ماه با باشگاه دیگری به توافق برسد اما او هنوز این کار را انجام نداده است.

مارسیال در این فصل طی 19 بازی در تمامی رقابت‌ها فقط دو گل به ثمر رسانده و گفته می‌شود یونایتد قصد ندارد بند تمدید قرارداد او برای یک فصل دیگر را فعال کند.

جدایی امباپه در تابستان قطعی شد

در عوض، آن‌ها حاضر هستند به او اجازه دهند در پایان فصل به عنوان بازیکن آزاد برود، هرچند باید دید چند باشگاه حاضر به ارائه پیشنهاد خواهند بود.

منچستر مارسیال را نمیخواهد

مارسیال قراردادی به ارزش هفته‌ای 250 هزار پوند با منچستریونایتد دارد و مدیربرنامه بازیکن برای تمدید قرارداد موکلش، رقمی در همین حدود طلب می‌کرد. منچستریونایتد تن‌هاخ و مدیریت جدید، هرگز برای بازیکنی در این سطح چنین مبلغی را پرداخت نخواهد کرد و سررسید اتمام قرارداد در پایان فصل، به صورت قطعی جدایی را نهایی خواهد کرد. یونایتدی‌ها به مدیربرنامه بازیکن فرانسوی اعلام کرده‌اند به دنبال باشگاهی برای ادامه‌ کار مارسیال باشد و از همین لحظه او می‌تواند برای ادامه‌ کارش اقدام کند.

دو مشتری دست به نقد در انتظار مارسیال

برنده جایزه «پسر طلایی» سال 2015، فوتبالش را از المپیک لیون آغاز کرد اما اوج شکوفایی او در موناکو رقم خورد. مارسیال با درخشش در فصل آخر حضور در فرانسه توانست عنوان بهترین بازیکن جوان سال را از آن خود کند و سپس راهی یونایتد شود. این گذشته خوب باعث شده تا موناکو اولین و جدی‌ترین مشتری بازیکن سابق خودش باشد. البته آنها تنها مشتری مهاجم یونایتد نیستند و تیم مارسی هم اولین پیشنهاد را برای مارسیال ارسال کرده است. مارسیال دوست داشت تا بتواند نشان دهد هنوز در حد و اندازه منچستریونایتد است اما منچستری‌ها دیگر علاقه‌ای به حضور این بازیکن در تیمشان ندارند. خروج او قطعی است و مارسیال باید هرچه سریع‌تر برنامه آینده خودش را مشخص کند. تجربه نشان داده بعد از حضور در منچستریونایتد بازیکنان شاید دیگر نتوانند به راحتی، مقصد مناسبی را برای خودشان بیابند و مارسیال باید از همین حالا بلیط فرانسه را برای خودش رزرو کند.

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P