پایان کابوس استراماچونی برای هواداران

پایان کابوس استراماچونی برای هواداران

پایان کابوس استراماچونی برای هواداران

ـــ ـــ ـــ ـــ

باشگاه استقلال قصد دارد از طریق یکی از اسپانسرهای فصل بعد، طلب استراماچونی را پرداخت کند تا پرونده سرمربی ایتالیایی بسته شود.

پرداخت مطالبات استراماچونی مسئله‌ای است که در تمام ماه‌های گذشته مدیران استقلال با آن روبرو بوده‌اند. از زمان جدایی این سرمربی، چندین مدیرعامل و هیئت مدیره در باشگاه استقلال به پست و مقام رسیده‌اند ولی طلب یک میلیون و 350 هزار دلاری این مربی ایتالیایی که با احتساب رقم تأخیر تأدیه تا زمان پرداخت و همچنین هزینه دادرسی طرفین تا یک میلیون و ۵۳۰ هزار یورو افزایش پیدا کرده، پرداخت نشده است.

طبق اعلام علی فتح‌الله‌زاده، باشگاه استقلال برای فرار از محرومیت‌های احتمالی، تا تاریخ 10 فروردین زمان دارد تا طلب سرمربی ایتالیایی را به حساب او واریز کند. مدیرعامل آبی‌ها در این مدت روش‌های مختلفی را برای واریز این مبلغ امتحان کرد که هیچ‌کدام آنها گره‌گشا نبودند.

از دریافت وام چند ده میلیاردی از بانک گرفته تا تلاش برای انعقاد قرارداد با چند اسپانسر که هیچ‌کدام نتوانستند به حل شدن این پرونده کمک کنند. آخرین راهکار فتح‌الله‌زاده نیز اعلام شماره حساب برای واریز کمک‌های هواداران بود که مبلغ گردآوری شده حتی به 500 میلیون تومان نیز نرسید.

در نهایت و زمانی که این امر برای مدیران استقلال مسجل شد که آنها به تنهایی قادر به پرداخت مبلغ ذکر شده نیستند، دست یاری به سوی دولت دراز کردند. علی فتح‌الله‌زاده در جلساتی که با چهره‌های سیاسی و مقامات دولتی داشت و در نامه‌هایی که برای اشخاصی از جمله مخبر، معاون اول رئیس جمهور نوشت، از آنها خواست تا به پرونده استراماچونی به دید یک بحث ملی نگاه کنند و در این زمینه به او کمک کنند.!

 

کمک بزرگ همراه اول به استقلال

اپراتور همراه اول که از حمایت‌کننده‌های مالی آبی‌ها به شمار می‌رود، آماده است تا 80 میلیارد تومان از طلب سرمربی ایتالیایی را به حساب قطری‌ها واریز کند و مابقی مبلغ مذکور را نیز خود مدیران استقلال گردآوری کنند تا پرونده استراماچونی برای همیشه بسته شود. البته طبق اعلام محمد سررشته‌داری، مشاور مدیرعامل و مدیر دیجیتال مارکتینگ باشگاه استقلال، عقد قرارداد با همراه اول جهت دریافت زودتر از موعد مبلغ فصل بعد، به امضا نرسیده و رایزنی‌ها ادامه دارد.

هر چند که خبر پرداخت طلب استراماچونی به دست همراه اول در مرحله شایعات قرار داشته و به صورت رسمی اعلام نشده است اما طبق استعلام‌های گرفته شده از مسئولین باشگاه استقلال، آنها این موضوع را تأیید کرده‌اند و قرار است به زودی آبی‌ها مطالبات این سرمربی ایتالیایی را پرداخت کنند تا مشکلی بابت بسته شدن پنجره یا جرایم دیگر، آنها را تهدید نکند.

شیوه کار به این صورت است که با رایزنی‌های شکل گرفته، طلب استرا به یکی از حساب‌های بانکی او در کشور قطر واریز می‌شود.

 

مشکلات جدید برای مدیران باشگاه!

نکته مهمی که در این میان وجود دارد آن است که این مبلغ از محل طلب استقلال بابت اسپانسری فصل بعد پرداخت می‌شود و مدیران باشگاه باید از اکنون خود را برای فصل بعد آماده کنند تا جهت درآمدزایی باشگاه، به فکر منابع مالی جدیدی باشند. ضمن اینکه برای حضور در آسیا، استقلالی‌ها باید پرونده‌های دیگری مانند طلب گابریله پین، لئاندرو پادوانی و شاکیان داخلی را حل کنند.

 

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پایان کابوس استراماچونی برای هواداران
P