پایان کار اسکوچیچ روی نیمکت تیم ملی ایران !

پایان کار اسکوچیچ روی نیمکت تیم ملی ایران !

__ __ __ __ __ __ __ __

از همان ابتدای حضور ادراگان اسکوچیچ روی نیمکت تیم ملی کشورمان عده ی زیادی از اهالی فوتبال از انتخاب اسکوچیچ انتقاد شدیدی کرده بودند و او را گزینه مناسبی برای تیم ملی نمیدانستند.

اسکوچیج در شرایطی تیم ملی را تحویل گرفت که مارک ویلتموس بلژیکی تیم را به قهقرا برده بود و با ادامه آن روند بد صعود تیم ملی کشورمان به جام جهانی غیر ممکن و بعید به نظر می رسید ، اما پس از انتخاب اسکوچیچ به عنوان سرمربی تیم ملی ، روند نتیجه گیری و بازی های تیم ملی ایران دچار تغییرات قابل ملاحظه ای شد و این تیم توانست ، با اقتدار و به عنوان صدر نشین به مرحله دوم انتخابی جام جهانی صعود کند و در مرحله نیز تیم ملی توانست در رقابتی تنگاتنگ با کره جنوبی به عنوان تیم صدرنشین به جام جهانی قطر راه پیدا کند و یکی از سریعترین صعودهای تیم ملی را به جام جهانی رقم بزند‌.

علاوه بر آن یوزهای ایرانی توانستند با کسب ده برد متوالی یک رکورد جالب توجه و جدید را به نام خود به ثبت برسانند.

اسکوچیچ
اسکوچیچ

پس از اتمام بازیهای انتخابی و اتمام لیگ های معتبر در سرتاسر جهان نوبت به بازی های دوستانه یا همان فیفا دی ها رسید اما تیم ملی به دلیل مشکلات سیاسی و کارشکنی کشورها که در صدر آنها تیم کانادا قرار داشت نتوانست بازی های دوستانه مناسبی را داشته باشد که همین امر سبب اعتراض بازیکنان و کادر فنی شد.

در روزهای پایانی فیفا دی بود که  خبر بازی ایران با تیم ملی مراکش در رسانه ها نطرح شد و چند روز بعد ایران در کشور میزبان جام جهانی یعنی قطر به مصاف این کشور رفت که در نهایت بازی را به این تیم واگزار کرد.

پس از باخت تیم ملی ایران خیلی ها باخت در این بازی را بی اهمیت خواندند و از این بازی ها به عنوان محکی برای جام جهانی یاد کردند ، اما ظاهرا فدراسیون نشین ها که پس از انتخاب اسکوچیچ زیر فشار بودند این باخت را بهانه ای برای برکناری او قرار دادند و صحبت هایی در فضای مجازی بابت تغییر سرمربی تیم مطرح شد که استوری چندین بازیکن تیم ملی گواهی بر این حرف شد.

اما حالا در جدیدترین اظهار نظر فدراسیون نشین ها ظاهرا تصمیم به کنارگذاشتن اسکوچیچ از تیم ملی گرفته شده است و از فدراسیون خبر می رسد که اعضای این مجمع پس از گفت و گو و رای گیری به این نتیجه رسیده اند که اسکوچیچ را از تیم ملی برکنار کنند ، حال با تمام این تفاصیر باید منتظر ماند و دید که نتیجه نهایی فدراسیون در مورد اسکوچیچ چه خواهد بود و در صورت برکناری او چه کسی به عنوان سرمربی تیم ملی انتخاب خواهد شد!

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P