پدیده جدید در فوتبال برزیل

پدیده جدید در فوتبال برزیل

پدیده جدید در فوتبال برزیل

ــ ــ ــ ــ ــ ــ

بارسلونا‌،رئال مادرید و پاری سن ژرمن خواهان به خدمت گرفتن اندریک، پدیده 16 ساله فوتبال برزیل هستند و با یکدیگر در حال رقابت هستند.

اندریک
اندریک

اندریک یکی از بازیکنان جوان و آینده‌داری است که در حال حاضر بیشترین جذابیت را برای باشگاه های بزرگ اروپایی دارد. نام او مدتی است که در دستور کار باشگاه های مهمی مانند رئال مادرید و بارسلونا قرار گرفته است و روند پیشرفت او را از نزدیک دنبال می کنند.

جواهر 16 ساله برزیلی با زدن اولین گل حرفه ای‌اش، گام دیگری در فوتبال خود برداشت. نقش این مهاجم جوان در پیروزی پالمیراس مقابل اتلتیکو پارانائنسه(1-3) کلیدی بود و تیمش را به یازدهمین عنوان قهرمانی خود در برازیلیرائو نزدیک‌تر کرد.

اندریک که اولین بازی خود را با تیم اصلی پالمیراس در ابتدای اکتبر انجام داده بود، در هفته گذشته توانست اولین گلش را بزند.

او در نیمه دوم وارد زمین شد موفق شد در دقیقه 59 بازی را به تساوی بکشاند و در دقیقه 71 روی ارسال رونی، با ضربه سر تیمش را پیش انداخت. اندریک با گلزنی در این دیدار خود را به جوانترین گلزن تاریخ پالمیراس تبدیل کرد، اندریک رکوردی 106 ساله را شکست. از زمان گلزنی هیتور برای پالمیراس در سن 16 سال و 11 ماه و 14 روز در پیروزی 4-1 مقابل اتلتیکو آسوسیسائو در 3 دسامبر 1916، دیگر هیچ بازیکنی جوان تر از او برای پالمیراس گل نزده بود. اندریک جولای گذشته قدم در 16 سالگی گذاشت.

اندریک پس پایان بازی مصاحبه کوتاهی با خبرنگاران انجام داد:

نقش خدا در زندگی من غیر قابل توضیح است، البته فکر نمی کنم هنوز خیلی خوب باشم،باید بیشتر تمرین کنم و این تازه ابتدای راه پیشرفت است

اندریک در این هفته نیز در جریان پیروزی 4-0 تیمش مقابل فورتالزا اولین بازی خود را به عنوان بازیکن فیکس به میدان رفت و در دقیقه 64 گل چهارم تیمش را به ثمر رساند.

مدیران رئال مادرید جدی‌تر از سایر رقبا برای انتقال این ستاره برزیلی به سانتیاگو برنابئو اقدام کردند و گفته می‌شود که نمایندگان این باشگاه در چند روز اخیر به برزیل سفر کرده‌اند تا مذاکرات با این بازیکن و همچنین مدیران پالمیراس را به صورت جدی و حضوری پیش ببرند و هرچه زودتر قرارداد انتقال او را به امضا برسانند.

بند فسخ اندریک 60 میلیون یورو است، انتظار می رود با رقمی نزدیک به 35 میلیون یورو در نهایت اندریک راهی فوتبال اروپا شود.

پدر او در گفتگو با فابریتزیو رومانو، خبرنگار سرشناس ایتالیایی، اظهار داشت: هیچ تصمیمی درباره رئال مادرید یا هر باشگاه دیگری گرفته نشده است. ما هنوز هیچ باشگاهی را به دیگری ترجیح نمی‌دهیم، درباره این موضوع در ماه‌های آتی تصمیم خواهیم گرفت، باشگاهی که حاضر به پرداخت مبلغ مدنظر پالمیراس باشد و بهترین پروژه فنی برای اندریک را به ما نشان دهد، او را به خدمت خواهد گرفت.

این بازیکن 16 ساله در چند هفته اخیر نمایش درخشانی را در ترکیب پالمیراس ارائه کرده و سه گل در پنج دیدار به ثمر رسانده است و باید منتظر ماند و دید در نهایت کدام تیم موفق به جذب این ستاره جوان میشوند

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پدیده جدید در فوتبال برزیل
P