پدیده جدید کهکشانی ها وارد تیم اصلی شد

پدیده جدید کهکشانی ها وارد تیم اصلی شد

پدیده جدید کهکشانی ها وارد تیم اصلی شد

__ __ __ __ __ __

کمتر کسی تصور می‌کرد که در دربی مادرید زننده گل تساوی بخش رئال مادرید الوارو رودریگز باشد. پدیده 18 ساله اروگوئه ای که از سال 2020 وارد آکادمی فوتبال رئال شد، دقیقه 77 در دربی مادرید به زمین رفت و هشت دقیقه بعد گل مساوی را به ثمر رساند،چیزی نمانده بود رئال برابر اتلتیکوی 10 نفره در برنابئو بازنده شود که از سال 1972 اتفاقی بی سابقه بود ولی در شب کم‌فروغ وینیسیوس و کریم بنزما، این آلوارو بود که منجی رئال شد،او پیش از این دو بازی رسمی برای رئال انجام داده بود.

 

الوارو رودریگز در ادامه فصل برای تیم اصلی به میدان خواهد رفت

آلوارو رودیگز با تایید کارلو آنچلوتی در ادامه فصل برای تیم اول رئال بازی خواهد کرد و از فصل بعد نیز بازیکن تیم اول باشگاه خواهد بود.

صحبت های انجلوتی: فصل بعد آلوارو بازیکن تیم اول رئال خواهد شد و در این تردید ندارم. ما بازیکنی مثل او در تیم نداریم. او بلندقامت است، ضربات سر فوق العاده‌ای می زند و بازی با پای او نیز عالی است. کیفیت و توانایی‌های بالایی دارد و با وجود سن کم، بااعتماد به نفسی بالا بازی می کند. او در ماه‌های باقیمانده تا پایان فصل لالیگا نیز به ما کمک خواهد کرد و قطعا در مورد او با رائول(مربی کاستیا، تیم دوم رئال)حرف می‌زنم،او هم می‌تواند برای کاستیا بازی کند و هم برای تیم اول.

کارلتو ادامه داد: وقتی آلوارو می‌خواست وارد زمین شود، چیز خاصی به او نگفتم. در چنین بازی‌هایی که کار گره می‌خورد، ارسال توپ‌های بلند می‌تواند یک راهکار خوب برای گلزنی باشد. آلوارو قد بلندی دارد و خوب سر می‌زند،او که وارد زمین شد، سانترهای ما نیز بیشتر شد و بالاخره به گل رسیدیم.

 

پدیده جدید در اردو کهکشانی ها

قهرمان پرش ارتفاع در کل اروپا، کسی جز آلوارو رودریگوئز، پسر بچه ۱۸ ساله اروگوئه‌ای نیست.

آلوارو فرزند کوکیتو بازیکن سابق فوتبال اروگوئه است؛ جوانی که در تیم کاستیا و زیر نظر رائول، ستاره افسانه‌ای رئال رشد کرده و حالا یکی از مدعیان جدی تبدیل شدن به مهاجم بزرگسالان رئال مادرید است.

او متولد اسپانیاست و درحالی‌که این شانس را داشت برای لاروخا به میدان برود، اما تیم ملی اروگوئه را برای بازی‌های ملی انتخاب کرده تا نشان دهد یک وطن‌پرست بوده و به ریشه‌ خانوادگی وفادار است. پدر او بازیکن اسبق تیم ملی اروگوئه و پنارول است که بیش از هر کس دیگری از موفقیت‌های او ذوق می‌کند. بازیکنی که حمایت فده والورده، دیگر ستاره اروگوئه‌ای رئال را پشت سر خود دارد.

آلوارو در تابستان ۲۰۲۰ از خیرونا وارد آکادمی رئال شد و پس از پیشرفت خارق‌العاده در سه سال، تبدیل به پدیده جدید رئال شده است و گفته می‌شود همین امروز بند فسخ جدایی او از جمع مادریدی‌ها ۵۰ میلیون یورو است.

نکته مهم این است که در طول سال‌ها مهاجم تیم کاستیا که از آکادمی به بزرگسالان رسیده‌اند، هرگز موفق نشده‌اند کار خاصی انجام بدهند و آخرین نمونه موفق کسی جز رائول گونزالس نبوده است. با این حال آلوارو قصد دارد این طلسم را بشکند و مثل رائول در رئال تبدیل به یک نام جاودانه بشود. رائول گونزالس، آلوارو را در تیم جوانان C مادرید در پست وینگر کشف کرد و او را در ۱۷ سالگی به کاستیا برد تا از او یک مهاجم تیزچنگ بسازد. آلوارو ۳۵ بازی برای کاستیا انجام داده و ۹ گل به ثمر رسانده است،رائول در مورد این بازیکن اروگوئه‌ای می‌گوید: او پیشرفت بسیار سریعی داشته و پیش‌تر هم خواهد رفت.

 

صحبت های رودریگز درباره اولین گل خود

بسیار خوشحالم که این گل را با پیراهن بهترین تیم جهان به ثمر رساندم.

او ادامه داد: گلزنی در این ورزشگاه غیرقابل باور است. این رویایی است که از کودکی داشتم و در نهایت محقق شد.

این بازیکن که به جوان‌ترین گلزن دربی تبدیل شده است، افزود: ما خیلی خوب کار می‌کنیم و باید برای قهرمانی در لالیگا به مبارزه ادامه دهیم.

عملکرد من به لطف هم‌تیمی‌هایم است که همیشه از من حمایت می‌کنند. آنها به خوبی از من استقبال کردند. ما باید برای رسیدن به اهداف‌مان به کار و تلاش ادامه دهیم.

پدر پدیده 18 ساله رئال هم مدعی شده که پسرش از سن بسیار کم علاقه زیادی به این تیم داشت و دیدن او در پیراهن این تیم ارزش زیادی برای خانواده‌اش دارد.

رودریگز در این باره اظهار داشت:وقتی آلوارو گل زد، من شروع به گریه کردم. او حالا به رویایش رسیده است او به تمام آرزوهایی که از بچگی به آن فکر کرده بود رسیده است،به یاد دارم که وقتی بچه بود، هربار بارسلونا برابر رئال به پیروزی می‌رسید گریه می‌کرد.

او همچنین به نقش مهم رائول گونزالس در رشد این بازیکن اشاره کرد و گفت:رائول شخصیتی فوق العاده و باورنکردنی است،من بیشتر از چیزی که بتوانم بگویم قدردان او هستم.

 

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پدیده جدید کهکشانی ها وارد تیم اصلی شد
P