پرسپولیس بدنبال جذب بازیکن خارجی

پرسپولیس بدنبال جذب بازیکن خارجی

شایعات تکذیب شد؛ پرسپولیس بدنبال جذب بازیکن خارجی

پرسپولیس بدنبال جذب بازیکن خارجی – پرسپولیس تا اینجای نقل و انتقالات تابستانی، شهاب زاهدی، حسین کنعانی و مسعود ریگی را جذب کرده است. با وجود این‌که خروجی‌های پرسپولیس بیشتر بوده اما لیست بزرگسالان این تیم در حال حاضر پر شده و شایعاتی مبنی بر پایان نقل و انتقالات سرخ‌ها شکل گرفته بود. این در شرایطی است که قرمزها نیاز مبرمی به جذب مهاجم دارند.

رضا درویش با رد شایعات جذب مدافع چپ خارجی، فرآیند جذب سعید عزت‌اللهی را هم منتفی شده اعلام کرد و حتی در زمینه تقویت خط حمله هم مدعی شد که بازیکنانی مانند مهدی عبدی و شهاب زاهدی نیاز به حمایت هواداران دارند و می‌توانند از بسیاری از بازیکنان مطرح شده برای حضور در پرسپولیس موفق‌تر عمل کنند. این مصاحبه جنجالی درویش باعث شد تا هواداران پرسپولیس تصور کنند که فعالیت تیم‌شان در نقل‌وانتقالات تابستانه با جذب 3 بازیکن به پایان رسیده است.

بیانیه باشگاه پرسپولیس

به اطلاع هواداران عزیز می‌رساند، در فصل نقل و انتقالات بر اساس نیاز کادر فنی بازیکن جذب خواهد شد و همان‌طورکه پیش از این گفته شد، باشگاه در هماهنگی کامل با سرمربی تیم به‌دنبال رفع نیازهای تیم است.

این‌که مطرح می‌شود بازیکنی جذب نخواهد شد، کذب محض و در جهت تخریب مدیریت باشگاه است. عده‌ای سعی دارند با پخش شایعات موجب تشویش اذهان عمومی و از بین بردن آرامش تیم و‌ هواداران شوند.

دو خارجی در لیست یحیی؟

یحیی گل‌محمدی در روزهای اخیر بعد از بررسی نقاط ضعف تیمش نسبت به جذب یک مدافع چپ و یک مهاجم تمام‌کننده خارجی اعلام نیاز کرده است. برخلاف اظهارات رضا درویش، به نظر می‌رسد که سرمربی سرخ‌پوشان پایتخت نسبت به جذب مدافع خارجی برای تقویت سمت چپ خط دفاعی تیمش مصمم است و در این زمینه مشغول بررسی رزومه بازیکنان مختلف بوده تا بهترین گزینه را به مدیران باشگاه پرسپولیس برای انجام مذاکرات نهایی معرفی کند.

رد پیشنهاد فدراسیون والیبال توسط آنتیگا

گل‌محمدی که به نظر می‌رسد با توجه به تداوم حضور میلاد سرلک در فهرست تیمش و رضایت‌نامه یک میلیون یورویی سعید عزت‌اللهی، فعلاً قید جذب این هافبک باتجربه را زده، در خط حمله به دنبال آن است تا مهاجمی میلیون دلاری را به خدمت گیرد. در این زمینه در روزهای اخیر سرمربی پرسپولیس عملکرد چندین بازیکن مختلف را مورد بررسی قرار داده اما گفته می‌شود که هنوز گزینه‌های موردنظر یحیی گل‌محمدی مشخص نشده‌اند و همین مسئله باعث شده تا در روند نقل‌وانتقالاتی سرخ‌ها تاخیر بیفتد.

پرسپولیس در فهرست خود گیورگی گولسیانی، وحدت هنانوف و محمدحسین کنعانی‌زادگان (با توجه به لژیونر بودن در فصل گذشته) را به عنوان بازیکن خارجی دارد که گفته می‌شود با توجه به شرایط سنی هنانوف و تکمیل بودن فهرست بزرگسالان پرسپولیس، مدافع تاجیکستانی در مسیر جدایی از جمع سرخ‌پوشان پایتخت قرار دارد. با این اوصاف و با توجه به قانون (1+5) بازیکن خارجی، پرسپولیسی‌ها مشکلی در زمینه جذب بازیکن خارجی ندارند و در صورت خالی بودن فهرست تیم‌شان می‌توانند با نظر یحیی گل‌محمدی اقدام به جذب بازیکن خارجی کنند.

یک گزینه جذاب روی میز

گل‌محمدی فصل گذشته در سمت چپ خط دفاعی پرسپولیس به علی نعمتی و وحید امیری میدان داد اما حالا به دنبال جذب یک مدافع چپ تخصصی است. در روزهای ابتدایی آغاز به کار بازار تابستانه، شایعات ضدونقیضی پیرامون جذب ابوالفضل جلالی وجود داشت اما ادامه همکاری جلالی با استقلال باعث شد تا خیلی زود شایعات درباره او به پایان برسد. یحیی گل‌محمدی با بررسی بازیکنان به دنبال جذب مدافع چپ خارجی است.

سرمربی پرسپولیس در روزهای گذشته بعد از بررسی چندین گزینه مختلف، برای جذب مرتضی بن‌اوئانس چراغ سبز خود را نشان داده است. بن‌اوئانس که در سایت ترانسفرمارکت، ارزش‌گذاری 1.5 میلیون یورویی شده، مدافع 29 ساله و چپ‌پا اهل کشور تونس است که در کارنامه او انجام 6 بازی ملی هم به چشم می‌خورد و تا سال 2021 او همواره در فوتبال باشگاهی تونس کارش را پیش برده و در تیم‌هایی مانند ساحل، بیزرتین و موناستیر تونس سابقه بازی دارد.

مرتضی بن‌اوئانس در سال 2021 با امضای قراردادی به تیم قاسم‌پاشا ترکیه پیوست و در 2 سال گذشته عضو این تیم بوده است. حالا با توجه به اتمام قرارداد بن‌اوئانس با تیم ترکیه‌ای، یحیی گل‌محمدی از مدیران باشگاه پرسپولیس درخواست کرده تا مذاکرات برای جذب مدافع تونسی را آغاز کنند و گفته می‌شود که در مذاکرات اولیه انجام شده، موضوع اختلاف بر سر مباحث مالی مطرح بوده و همچنان رایزنی‌ها ادامه دارد و مدیران باشگاه پرسپولیس امیدوارند بتوانند نظر مساعد بن‌اوئانس را جلب کنند.

یحیی گل محمدی در پست مهاجم هدف همچنان به نتیجه نرسیده است و با دیدن بیش از 100 فیلم از بازیکنان مختلف، هیچکدام نمره قبولی دریافت نکرده اند. گل‌محمدی در تلاش است یک مهاجم خوب و با کیفیت مانند یورگن لوکادیا برای تیم پیدا کند تا بتواند در آسیا اسلحه مخفی سرخپوشان در خط حمله باشد.

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پرسپولیس بدنبال جذب بازیکن خارجی
P