پنجمین تساوی متوالی چلسی و منچستریونایتد

پنجمین تساوی متوالی چلسی و منچستریونایتد

پنجمین تساوی متوالی چلسی و منچستریونایتد

__ __ __ __ __

در هفته سیزدهم رقابت های لیگ برتر انگلیس دو تیم چلسی و منچستر یونایتد در ورزشگاه خانگی چلسی به مصاف یکدیگر رفتند که با تساوی به پایان رسید.

این تساوی پنجمین تساوی پیاپی دو تیم در لیگ برتر انگلیس است و در سه فصل اخیر هرگز تیمی با برتری زمین مسابقه را ترک نکرده است.

در این دیدار شاگردان تن هاخ از ابتدای بازی موقعیت های بسیار زیادی داشتند و اگر درخشش کپا و فرصت سوزی مهاجمان این تیم نبود میتوانستند به راحتی در نیمه اول کار را تمام کنند.

منچستر یونایتد
منچستر یونایتد

در دقیقه 84 بالاخره بخت به چلسی رو آورد، چیلول ضربه کرنر را به درون محوطه جریمه فرستاد و مک‌تامینای و بروخا برای رسیدن به توپ تلاش کردند اما دستهای مک‌تامینای دور بدن بروخا حلقه شده بود و مانع از حرکت او بود. داور بلافاصله در سوت خود دمید و نقطه پنالتی را نشان داد. جورجینیو به عنوان پنالتی‌زن اول چلسی پشت توپ ایستاد و توپ را خلاف جهت دخیا به تور دروازه رساند.

درحالی‌که چهار دقیقه از وقتهای اضافه هم می‌گذشت و چلسی‌ها به پیروزی مطمئن بودند لوک شاو سانتری به سمت تیر دوم ارسال کرد و کاسمیرو به هوا بلند شد و با ضربه سر دیدنی دروازه کپا را باز کرد. توپ ابتدا به تیر دروازه چلسی برخورد کرد و در حال فرود آمدن توپ از خط دروازه گذشت ساعت گل لاین داور مسابقه به صدا در آمد و اقای اتول داور مسابقه اعلام گل کرد.

به این ترتیب منچستریونایتد با گل لحظه آخری کاسمیرو موفق شد از یک شکست نجات پیدا کند. این اولین گل کاسمیرو با پیراهن یونایتد بود. گلی حساس که مسلما او را بیش از پیش محبوب هواداران خواهد کرد.

مصدومیت رافائل واران

در دقیقه 58 بازی واران که سعی داشت پاس ارسالی به اوبامیانگ را قطع کند به شدت آسیب دید،پزشکان منچستریونایتد وارد زمین شدند و او در نهایت رافائل واران با چشمانی اشک بار از زمین بیرون رفت تا لیندلوف به جای او وارد زمین شود برخی از رسانه های انگلیسی و فرانسوی از احتمال غیبت واران در جام جهانی صحبت میکنند اما باید منتظر تست پزشکی واران باشیم.

 

صحبت های تن هاخ پس از بازی:

باید به تیمم واقعا تبریک بگویم, درحالی که ظرف 10 روز چهارمین بازی‌شان را انجام می‌دادند و عقب افتادند اما از جنگیدن دست برنداشتند و به بازی برگشتند. روحیه بالای بازیکنان ما را خودتان دیدید,بچه‌ها عالی موانع را از سر راه برداشتند. این خیلی خوب بود.

به نظرم نتیجه منصفانه‌ای است,اگر در این بازی می‌باختیم واقعا ناراحت می‌شدم چون شایسته باخت نبودیم,اینکه بعد از یک هفته دشوار به اینجا بیاییم و با یک امتیاز به خانه برگردیم خوب است.

درباره مصدومیت واران در حال حاضر واقعا نمی‌شود نظر قطعی داد چون بازی تازه تمام شده است و باید تا بیست و چهار ساعت آینده صبر کنیم تا میزان مصدومیت او دقیقا مشخص شود.

 

صحبت های گراهام پاتر پس از بازی:

نمی‌توانم اینجا بایستم و بگویم شایسته برد بودیم، هر دو تیم برای پیروزی شانس داشتند و یک امتیاز به نظر منصفانه است.

وقتی گل زدیم چون قبلش خیلی سخت تلاش کرده بودیم تا به این گل دست پیدا کنیم کنترل بازی و حفظ این برتری یک گلِ سخت بود، باید این یک امتیاز را بپذیریم و خودمان را برای بازی روز سه‌شنبه آماده کنیم.

ضربه سر کاسمیرو استثنایی بود و کپا بدشانسی آورد، البته که از این بابت ناراحت هستیم چرا که دو امتیاز از دست دادیم. ولی باید راجع به نکات مثبت فکر کنیم، تیم نیاز به بهتر شدن و پیشرفت دارد.

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پنجمین تساوی متوالی چلسی و منچستریونایتد
P