پوچتینو; شاید مربی بعدی رئال و انگلیس من باشم!

پوچتینو; شاید مربی بعدی رئال و انگلیس من باشم!

پوچتینو; شاید مربی بعدی رئال و انگلیس من باشم!

__ __ __ __ __ __

مائوریسیو پوچتینو سرمربی 50 ساله آرژانتینی، پس از گذراندن 6 فصل نسبتا موفق با باشگاه تاتنهام، در سال 2019 هدایت پاری سن ژرمن را بر عهده گرفت و پس از کسب نتایج ضعیف و حواشی فراوان در باشگاه پاریسی، در تابستان جاری از این تیم اخراج شد.

پوچتینو در جدید ترین مصاحبه خود با سایت اتلتیک از احتمال هدایت سه شیر ها و رئال مادرید صحبت کرده است.

بسیاری پیش از این مدعی شده بودند که این مربی آرژانتینی یکی از مربیان محبوب فلورنتینو پرز هم هست و پیشنهاد حضور در این باشگاه و قبول هدایت رئال را نیز دریافت کرده اما این اتفاق در بازه زمانی‌ای رخ داده که او ترجیح داده به آن پاسخ منفی دهد.

همچنین بسیاری از رسانه‌های انگلیسی پیش از این خبر داده بودند که منچستر یونایتد در لیگ انگلیس نیز علاقه زیادی به همکاری با او داشته است اما او در نهایت تصمیم گرفت راهی پی اس جی شود.

پوچتینو در مورد شانس های قهرمانی در جام جهانی 2022 گفت:انگلیس در کنار برزیل، آرژانتین و فرانسه در میان شانس های اصلی قهرمانی هستند. انگلیس ذهنیتی شجاع و برنده دارد و بازیکنان انگلیسی اهمیتی به نام تیم مقابل نمی دهند. نوع نگرش انگلیسی ها را دوست دارم و بازیکنان بسیار باکیفیتی در این تیم حضور دارند. آنها همیشه سعی می کنند هجومی بازی کرده و سبک بازی‌شان را به حریف تحمیل کنند. بازیکنان انگلیس همیشه تلاش می کنند بهترین عملکرد را درون زمین داشته باشند.

پوچتینو در گفتگو بابت ماجرای پیشنهاد رئال مادرید اظهار داشت: فوتبال مربوط به زمانبندی است،لحظاتی وجود دارد که اتفاق درست رخ می‌دهد و ارتباط شکل می‌دهد، بعضی مواقع فقط زمان همه چیز را برای هر دو طرف مشخص خواهد کرد.

او با اشاره به پیشنهادهایی که پیش از این دریافت کرده بود اضافه کرد: من به این موضوع باور ندارم که شانس فقط یک بار در خانه آدم را می‌‎زند. من فکر می‌کنم گاهی وقت‌ها باید کاملا صبور باشید و بدانید که چطور صبر کنید و منتظر بمانید.

این سرمربی سابق پی اس جی اضافه کرد:زمانبندی دست فوتبال است، درست است که نام من همیشه در کنار نام باشگاه‌های بزرگ به گوش می‌رسد. در مقابل من هم احترام بسیار زیادی برای افراد حرفه‌ای و این باشگاه‌ها قائل هستم.

پوچتینو در مورد احتمال اینکه روزی مربی انگلیس شود، گفت:البته، چرا که نه؟ رابطه من با انگلیس همیشه خوب بوده است. من اینجا خیلی احساس راحتی می کنم. شما هرگز نمی دانید در آینده چه اتفاقی قرار است رخ بدهد. من از این قضیه استقبال می کنم.

شغل جدید پوچتینو

پوچتبنو به طور رسمی برای پوشش تلویزیونی رقابت‌های جام جهانی قطر،به عنوان کارشناس به تیم BBC Sport پیوست.

سرمربی آرژانتینی در توضیح این همکاری گفت:”جام جهانی یک تورنمنت ویژه است و حضور در آن در کنار تیم BBC Sport و برخی از نام‌های بزرگ فوتبال جهان بسیار لذت‌بخش است. این یک تجربه جدید برای من است و قبل از اینکه در آینده به مربیگری بازگردم. فرصتی ایده‌آل برایم مهیا شده تا فوتبال را از نگاه دیگری تماشا کنم.

پوچتینو به تیمی پیوست که چندین بازیکن بزرگ از جمله دیدیه دروگبا، یورگن کلینزمن، وینسنت کمپانی و پابلو زابالتا در آن حضور دارند. رهبری این گروه در تلویزیون و رادیو بر عهده گری لینه‌کر، گبی لوگان، مارک چپمن و کلی کیتس است.

همچنین برخی از بازیکنان سابق انگلیس مانند آلن شیرر و ریو فردیناند و برخی از اسطوره‌های ولز مانند ایان راش و اشلی ویلیامز به عنوان نماینده‌های کشورشان، در برنامه‌های تلویزیونی این شبکه حضور خواهند داشت.

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پوچتینو; شاید مربی بعدی رئال و انگلیس من باشم!
P