پیشنهادات لوپتگی

لوپتگی در آستانه بازگشت؛ سه پیشنهاد جذاب برای مرد اسپانیایی

سرمربی سابق تیم ملی اسپانیا با 3 پیشنهاد برای فصل آینده مواجه شده است و به زودی تصمیم نهایی خود را خواهد گرفت.

جولین لوپتگی مربی قهرمان لیگ اروپا که اوت سال گذشته به دلیل اختلاف نظر با مدیران گرگ‌ها از ولورهمپتون جدا شد، اکنون چندماهی است هدایت تیمی را برعهده ندارد و از همان موقع هواداران فوتبال در انتظار معرفی نام تیم جدید او هستند.

در این روزها اخبار مختلفی درباره لوپتگی منتشر می‌شود و 3 تیم مختلف، پیشنهادات خود را به مدیربرنامه‌ی او رسانده‌اند.

پیشنهادات لوپتگی

لوپتگی در رادار میلان

اوضاع نیمکت روسونری در ماه‌های اخیر به شدت ملتهب بوده و روزهای پر فراز و نشیبی را پشت سر گذاشته است.

از ابتدای فصل زمزمه‌هایی مبنی بر خروج پیولی مطرح می‌شد اما به خاطر نتایج سینوسی این سرمربی، مدیران میلان همیشه در راه تصمیم‌ بزرگ، دچار شک و تردید بودند.

مطبوعات همواره کار خودشان را می‌کنند و مطرح شدن نام سرمربیان مختلف به عنوان جانشین، امری ناگزیر است. سرمربی 57 ساله و اسپانیایی، نفر اول فهرست مدیران و بالاتر از کونته و موتا، مهم‌ترین گزینه برای دوران پساپیولی به حساب می‌آید. حتی هواداران از این احتمالات هم فراتر رفتند و با درنظر گرفتن سیستم محبوب لوپتگی، بازیکنانی که می‌توانند در این سیستم نقش‌آفرینی کنند را هم حدس زدند. نام‌های جذابی مانند موراتا، تیاگو و زیرکزی، توسط هواداران مطرح شده که می‌توانند بخشی از تفکرات مرد اسپانیایی باشند.

منچستر یونایتد خواهان لوپتگی!

لوپتگی که در چندین مقطع در طول این فصل، نامش به عنوان گزینه هدایت شیاطین سرخ در رسانه‌ها مطرح شده بود، اکنون هم مورد توجه سرخ‌هاست و در راه تصاحب این جایگاه، باز هم انتونیو کونته را به عنوان رقیب خود می‌بیند. البته مدیران منچستر، تمایل بیشتری به حضور کونته دارند اما گزینه دومشان برای نیمکت، لوپتگی است. علت علاقه مدیران به مربی اسپانیایی، سابقه موفقیت در رقابت‌های اروپایی، حضور در اتمسفر فوتبال انگلیس و البته تسلط به زبان انگلیسی است. البته به نظر خود لوپتگی چندان تمایلی به حضور دوباره در لیگ برتر ندارد و موافق این انتقال نیست.

بهترین گزینه؛ لورکوزن!؟

عملکرد بی‌نظیر آلونسو در لورکوزن، همه نگاه‌ها را به این تیم و سرنوشتش معطوف کرده است. تیم شکست‌ناپذیر لورکوزن، اکنون با حضور در صدر جدول بوندس‌لیگا، قدرت جدید فوتبال آلمان به حساب می‌آید.

اما همه از الان مقصد بعدی ژابی آلونسو برای فصل بعد را لیورپول می‌دانند و از الان خودشان را آماده این انتقال کرده‌اند. مدیران لورکوزن هم باید آمادگی لازم برای جدایی آلونسو را داشته باشند و نباید رفتن او آن‌ها را غافلگیر کند چون در این صورت فصل بعد در لیگ قهرمانان اروپا و رقابت‌های داخلی غائله را به رقبا خواهند باخت.ایده اصلی مدیران این تیم، یک مربی اسپانیایی دیگر است؛ لوپتگی. آن‌ها از الان مذاکراتشان را با این مربی آغاز کرده‌اند اما تاکنون نتوانسته‌اند چراغ سبز این مربی را مبنی بر حضور در لورکوزن مشاهده کنند.لوپتگی تاکنون حضور در فوتبال آلمان را چه در دوران بازیگری و چه در دوران مربیگری تجربه نکرده و باید دید درنهایت راضی به این انتقال خواهد شد یا خیر. جاه‌طلبی لوپتگی و علاقه به استمرار حضور در اروپا واضح است چون چندی پیش، پیشنهاد الاتحاد را رد کرد و به پیشنهاد گرانقیمت تیم متمول عربی نه گفت تا احتمالا برای فصل آینده شاهد حضور او در یکی از تیم‌های مورد اشاره باشیم.

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P