پیشنهاد استقلال به محبی

پیشنهاد استقلال به محبی

پیشنهاد استقلال به محبی

__ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __

باشگاه استقلال که همانند اکثر تیم های لیگ برتری تاکنون فعالیت چشمگیری در نقل و انتقالات نداشته است ، پس از انتخاب ساپینتا به عنوان سرمربی تیمش حالا به نظر می رسد که در صدد آغاز فعالیت های نقل و انتقالاتی خود است.
البته باید گفت که قبل از این حضور سجاد شهباز زاده در تیم استقلال قطعی شده بود و این بازیکن که سابقه پوشیدن پیراهن استقلال را داشت قبل از انتخاب ساپینتا به عنوان سرمربی ، دوباره از تیم سپاهان به جمع استقلالی ها پیوست تا فصل آینده را در این تیم توپ بزند.
همچنین می توان به بازگشت دوباره محمد حسین مرادمند به این تیم اشاره کرد که به دلیل مشکل سربازی به همراه سیاوش یزدانی در نیم فصل به این تیم پیوسته بودند ، با حل مشکل سربازیش و بدون انجام بازی در تیم ملوان به این تیم برگشت اشاره نمود.

نقل و انتقالات استقلال
نقل و انتقالات استقلال

اما در این بین به غیر از پرسپولیس که دست به تغییر تحولات زیاد و پرهزینه ای زده است تیم های دیگر نیز تا بدین جا نتوانسته اند خودی در نقل و انتقالات نشان دهند و قطعا متضررترین تیم رقابت ها تا بدین جای کار زرد پوشان اصفهانی هستند که بازیکنان بزرگی را از دست داده اند و اگر نگاهی مو شکافانه تر به لیست نفرات جدا شده این تیم بیاندازیم به اسم نفراتی بزرگی همچون ، دانیال اسماعیلی فر ، سجاد شهباززاده ، گیورگی گولسیانی و سروش رفیعی میرسیم که به جز شهباز زاده هر سه این بازیکنان به دیگر تیم پایتخت نشین یعنی پرسپولیس پیوسته اند.
حال بهتر است نگاهی به هدف های نقل و انتقالاتی استقلال بیاندازیم که به عنوان قهرمان لیگ برتر قطعا نیاز مبرمی به حفظ بازیکنان اصلی خود و تقویت تیم خود دارد.
به همین دلیل از استقلال تهران خبر می رسد که این تیم به دنبال جذب محمد محبی وینگر ایرانی تیم فوتبال سانتاکلارای پرتغال است تا بتواند این بازیکن تنومند را که در سپاهان بسیار خوش درخشیده بود جذب تیم خود کند.
البته باید به این نکته نیز اشاره کنیم که این بازیکن خوش نقش که در زمان حضور مجیدی نیز مورد توجه باشگاه استقلال قرار گرفته بود ، حالا پس از حضور مجیدی در تیم اماراتی اتحاد کلبا مورد توجه قرار گرفته است و این تیم قطعا می تواند خواسته های باشگاه پرتغالی را به خوبی برآورده کند و قطعا توان مالی این تیم با استقلال و تیم های ایرانی دیگر قابل مقایسه نخواهد بود.
این بازیکن علاوه بر استقلال از تیم های گلگهر سیرجان و سپاهان اصفهان پیشنهاد دارد که باید دید در نهایت تصمیم این بازیکن برای ادامه دوران فوتبالش لیگ ایران خواهد بود یا ترجیح خواهد داد که در اروپا به فوتبالش ادامه دهد.
در همین حال از باشگاه استقلال خبر می رسد که این باشگاه علاوه بر محبی به دنبال چند بازیکن سابق تیم خود است تا با راضی کردن آنها ، این بازیکنان را به جمع بازیکنان خود اضافه کند.
از جمله این بازیکنان می توان به مهدی قائدی که پس از جدایی و حضور در امارات نتوانست آنطور که باید و شاید بدرخشد و در امارات تحت فشار زیادی بود اشاره کرد.
دیگر بازیکنی که زمزمه های حضور او در استقلال از گوشه و کنار به گوش می رسد کاوه رضایی است که اتفاقا این بازیکن نیز سابقه حضور در استقلال را داشت و از این تیم لژیونر شد و به بلژیک رفت.

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیشنهاد استقلال به محبی
P