پیشنهاد سوم شیاطین سرخ برای جذب مونت رد شد

پیشنهاد سوم شیاطین سرخ برای جذب مونت رد شد

پیشنهاد سوم شیاطین سرخ برای جذب مونت رد شد – منچستریونایتد سه پیشنهاد رسمی را برای جذب میسون مونت، هافبک چلسی، به این باشگاه ارسال کرده است اما هر سه پیشنهاد یونایتد توسط مدیران چلسی رد شده است.!

قرارداد مونت با چلسی در پایان فصل 24-2023 به اتمام خواهد رسید اما او قصد دارد در پنجره نقل و انتقالات تابستان پیش‌رو از این باشگاه جدا شود.

مدیران چلسی تلاش زیادی برای متقاعد کردن و تمدید قرارداد او کرده‌اند و گفته می‌شود که دو پیشنهاد به این بازیکن ارائه شده که هر دو با پاسخ منفی او روبرو شده است. حتی بعضی از رسانه‌ها از جلسه خصوصی تاد بولی با این بازیکن خبر داده بودند.

پیشنهاد سوم شیاطین سرخ برای جذب مونت

بسیاری از باشگاه‌های لیگ برتری از جمله آرسنال، لیورپول و منچستریونایتد با دقت شرایط این هافبک انگلیسی را زیر نظر دارند و مشتاق هستند که بتوانند او را به خدمت بگیرند.

علاقه شدید منچستر یونایتد

منچستریونایتد علاقه زیادی به جذب مونت دارد و اریک تن‌هاخ از مدیران این باشگاه خواسته که تمام تلاش‌شان را برای جذب او به کار بگیرند.

اریک تن‌هاخ علاقه بسیاری به کار با این بازیکن دارد و معتقد است که توانایی او برای بازی در بسیاری از پست‌های مهم در میانه زمین می‌تواند به شیاطین سرخ برای حضور در کورس قهرمانی در فصل آینده کمک کند.

 چلسی فروشنده نیست

مدیران چلسی سومین پیشنهاد منچستریونایتد برای جذب میسون مونت، ستاره انگلیسی این تیم، را هم رد کردند.

منچستر یونایتد علاقه زیادی به جذب مونت دارد و اریک تن‌هاخ از مدیران این باشگاه خواسته که تمام تلاش‌شان را برای جذب او به کار بگیرند.

شیاطین سرخ تا روز گذشته دو پیشنهاد برای به خدمت گرفتن این بازیکن ارائه کرده بودند که هر دو رد شده بود و روز گذشته هم سومین پیشنهاد را با مبلغ 55 میلیون پوند به دست چلسی رساندند.

حالا چندین منبع معتبر انگلیسی خبر داده‌اند که چلسی پیشنهاد سوم یونایتد را هم رد کرده و اعلام کرده که حداقل خواسته آنها فروش این بازیکن با قراردادی به ارزش 57 میلیون پوند و بند فسخ هشت میلیون پوندی است تا مجموعا مبلغ را به 65 میلیون پوند برساند.

این تصمیم در حالی گرفته شده که مونت دیگر تمایلی برای ادامه حضور در استمفوردبریج ندارد و با یونایتد برای پوشیدن پیراهن این تیم در فصل آینده به توافق شخصی کامل رسیده است

توافق مونت با منچستر

میسون مونت، هافبک چلسی، هیچ تصمیمی برای ادامه حضور در این باشگاه ندارد و با مدیران منچستریونایتد به توافق شخصی رسیده است.

روزنامه انگلیسی تلگراف خبر داده که مونت با مدیران این باشگاه به توافق شخصی رسیده است. اریک تن‌هاخ اطمینان دارد که می‌تواند از این بازیکن 24 ساله به نحو احسن استفاده کند و امیدوار است که او درخشش و توانایی خلق موقعیت و شم گلزنی بالایش را به این تیم اضافه کند.

مذاکرات در سطح دو باشگاه همچنان ادامه دارد اما با توجه به توافق شخصی مونت با شیاطین سرخ، به نظر می‌رسد که کار آنها برای توافق با مدیران چلسی هم آسان‌تر خواهد بود و احتمالا به زودی این بازیکن را در پیراهن سرخ یونایتد خواهیم دید.

عصبانیت مونت از چلسی

میسون مونت، ستاره انگلیسی، از رد متوالی پیشنهادات منچستریونایتد از سوی مدیران چلسی بسیار عصبانی است.

پیشنهاد 55 میلیون پوندی یونایتد هنوز هم پابرجاست و شیاطین سرخ امیدوار هستند که مدیران چلسی نظرشان را در این زمینه تغییر دهند و این پیشنهاد را بپذیرند تا بتوانند این انتقال را نهایی کنند.

هفته دوم لیگ ملت های والیبال 2023

با این حال، مونت به هیچ وجه از وضعیت به وجود آمده راضی نیست. او به مدیران چلسی هشدار داده که حاضر نیست قراردادش را تحت هیچ شرایطی تمدید کند و اگر آنها با جدایی‌اش در پنجره نقل و انتقالات تابستانی موافقت نکنند، سال آینده به عنوان بازیکن آزاد از این باشگاه جدا خواهد شد.

قرارداد او با چلسی در تابستان سال آینده به پایان خواهد رسید و در این صورت، او بدون این که هیچ سود و درآمدی نصیب این باشگاه شود از آنها جدا خواهد شد.

گزینه دوم منچستر در صورت عدم توافق

منچستری‌ها بر این باور هستند که پرداخت 55 میلیون پوند برای هافبک تیم ملی انگلیس منصفانه است و به همین دلیل حاضر نیستند بیش از این رقم بپردازند، ضمن اینکه سراغ گزینه جانشین رفته‌اند: مویزس کایسدو.

هافبک اکوادوری سبک بازی کاملا متفاوتی با مونت دارد و قیمت او هم از ستاره 24 ساله چلسی بسیار گران‌تر است. برایتون برای فروش کایسدو حدود 80 میلیون پوند می‌خواهد.

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیشنهاد سوم شیاطین سرخ برای جذب مونت رد شد
P