پیشنهاد های باورنکردنی تیم های عربستانی به لیونل مسی

پیشنهاد های باورنکردنی تیم های عربستانی به لیونل مسی

پیشنهاد های باورنکردنی تیم های عربستانی به لیونل مسی

___ ___ ___ ___ ___ ___ ___

 

با پیوستن کریستیانو رونالدو به النصر، حالا نگاه‌ها بیش از قبل به فوتبال عربستان جلب شده و در روزهای اخیر نیز شایعات زیادی درباره احتمال پیوستن ستاره‌های مطرح دیگر دنیای فوتبال به تیم‌های سعودی در رسانه‌ها مطرح شده است که می‌توان از مارکو رویس، سرخیو بوسکتس، مائورو ایکاردی، سرخیو راموس، لوکا مودریچ و… نام برد.

طبق ادعای رسانه‌ها، لیونل مسی به جدیدترین هدف تیم‌های عربستانی تبدیل شده است.

به نظر می رسد که شایعات پیوستن لیونل مسی به الهلال، هر روز رنگ و بوی جدی تری به خود می گیرد،روزنامه موندو دپورتیوو مدعی شد که الهلال پیشنهادی 300 میلیون دلاری برای هر فصل را به برنده جام جهانی 2022 ارائه کرده است. الهلال و النصر رقبای قدیمی و دشمنان قسم‌خورده همدیگر هستند و با حضور رونالدو در تیم زردپوش شهر ریاض، حالا باشگاه آبی‌پوش پایتخت عربستان نیز می‌خواهد دیگر اسطوره دنیای فوتبال را جذب کند.

تلویزیون SBC عربستان که یکی از مشهورترین شبکه‌های تلویزیونی این کشور است، اعلام کرد که یک عضو افتخاری از باشگاه الهلال راهی پاریس شده تا مذاکرات نهایی را با مسی انجام دهد.

این خبر که فضای فوتبال عربستان را به خود اختصاص داده، به‌شدت در صفحات اجتماعی وایرال شده و هواداران الهلال را به انجام این انتقال امیدوار کرده است‌.

دو باشگاه الهلال و الاتحاد تیم‌هایی هستند که از دولت عربستان درخواست کمک کرده‌اند تا بتوانند این پیشنهادهای باورنکردنی را به مسی ارائه کنند و این بازیکن را برای حضور در این کشور وسوسه کنند.

این در حالی است که این دو باشگاه پیش از این با محرومیت‌هایی از سوی فیفا روبرو شده و توانایی جذب بازیکن جدید تا تابستان سال آینده را به دلیل تخلفاتی که پیش از این مرتکب شده بودند ندارند،در واقع الهلال اولین باشگاهی بود که پیشنهادی را برای جذب رونالدو ارائه کرد اما این محرومیت باعث شد که آنها عملا نتوانند او را جذب کنند.

هدفی بالا تراز فوتبال در میان است!

پس از ورود کریستیانو رونالدو به عربستان و پیوستن به النصر، هدف بعدی سعودی ها لیونل مسی است،دولت عربستان به دنبال باز شدن پنجره جدیدی رو به جهان است تا با افزایش گردشگری، توریست های بیشتری را وارد مرزهای خود کند و آنها قصد دارند تا این کار را از طریق ورزش انجام دهند و آخرین سرمایه گذاری آنها روی فوتبال است.

هدف اصلی کشور عربستان، میزبانی مشترک جام جهانی 2030 با کشورهای مصر و یونان است. برای این منظور، آنها باید به دنبال دیده شدن هر چه بیشتر لیگ کشورشان باشند و می خواهند این کار را از طریق جذب دو ستاره بزرگ دنیای فوتبال انجام دهند: کریستیانو رونالدو که در حال حاضر در عربستان است و لئو مسی، که قرار است با یک پیشنهاد چشمگیر او را وسوسه کنند.

هدف مسی؛ماندن در اروپا!

مسی و پاری سن ژرمن برای تمدید قرارداد این بازیکن برای یک فصل دیگر به توافق رسیده‌اند. این ستاره آرژانتینی قصد دارد پس از فتح جام جهانی حداقل برای یک فصل دیگر در سطح اول فوتبال حضور داشته باشد و برای کسب جام تلاش کند اما باشگاه‌های عربستانی به این راحتی تسلیم نخواهند شد.

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیشنهاد های باورنکردنی تیم های عربستانی به لیونل مسی
P