پیش بازی اتلتیک بیلبائو و رئال مادرید

پیش بازی اتلتیک بیلبائو و رئال مادرید

پیش بازی اتلتیک بیلبائو و رئال مادرید

زمان برگزاری:21/5/1402

ساعت برگزاری: 23:00

ورزشگاه: سن‌مامس

داور مسابقه:‌ خسوس گیل‌مانزانو

هفته اول رقابت های لالیگا اسپانیا

اتلتیک بیلبائو:

هدف والورده، کسب سهمیه

آنچه گذشت از اتلتیک بیلبائو

اتلتیک بیلبائو در فصل گذشته، ارنستو والورده سرمربی اسبق خود را مجدد به نیمکت بازگرداند. بیلبائو فاصله زیادی تا رتبه هفتم نداشت اما در قدم آخر کم اورد و سهمیه لیگ کنفرانس را از دست داد اما امیدوار است در این فصل سهمیه را بدست اورد. اتلتیک بیلبائو در فصل نقل و انتقالات هیچ هزینه ای نکرد و تنها چند بازیکن با قرارداد آزاد بخدمت گرفت که معروف ترین آنها رویز گالارتا از مایورکا بوده است. بیلبائو از لیست خروج خود نیز پولی به جیب نزد و تمام بازیکنای خود را رایگان از دست داد، معروف ترین بازیکن آنها مارتینز مدافع وسط این تیم بوده است که بارسلونا پیوسته است.

امار و ارقام اتلتیک بیلبائو در پیش فصل

اتلتیک بیلبائو در پیش فصل شش دیدار به میدان رفت و تنها یک پیروزی بدست اورد،دو شکست و سه تساوی دیگر نتایج والورده با بیلبائو در پیش فصل بوده است. تنها پیروزی بیلبائو مقابل نماینده مکزیک بوده است. بیلبائو مقابل سلتیک اسکاتلند با نتیجه 3-2 و مقابل گوادالاجارا با نتیجه 2-0 شکست خورده است. اتلتیک بیلبائو در خط حمله 6 گل به ثمر رسانده است و در خط دفاع نیز 7 گل دریافت کرده است.

بازی پیشرو

اتلتیک بیلبائو در اولین دیدار خود میزبان رئال مادرید است، هواداران اتلتیک بیلبائو امیدوار هستند در اولین مسابقه فصل جدید خود یک پیروزی مهم مقابل رئال بدست بیاورند.

رئال مادرید:

تلاش برای جبران فصل پیش

آنچه گذشت رئال مادرید

رئال مادرید در فصل گذشته نتوانست از قهرمانی های خود در لالیگا و لیگ قهرمانان دفاع کند و تنها یک جام حذفی بدست اورد، رئال مادرید در این فصل با بحران مهاجم شماره 9 و مصدومیت سنگین دروازبان شماره 1 خود مواجه شده است و کار سختی در پیش دارد. رئال مادرید 4 خرید در پنجره تابستانی به ثبت رساند.

رئال مادرید بدنبال جانشین برای کورتوا

بلنیگهام،گولر،گارسیا،خوسلو چهار بازیکنی بودند که با رقم 128 میلیون به رئال پیوستند و گران ترین بازیکن این تیم بلینگهام با رقم 103 میلیون یورو بوده است.کریم بنزما،اسنسیو،هازارد،ماریانو دیاز چهار بازیکنی بودند که به صورت رایگان از جمع شاگردان انجلوتی جدا شدند.

آمار و ارقام رئال در پیش فصل

رئال مادرید در پیش فصل چهار دیدار به میدان رفت که حاصل آن دو پیروزی برابر میلان و منچستر یونایتد بوده است و دو شکست مقابل بارسلونا و یوونتوس، بهترین پیروزی رئال برابر یونایتد با نتیجه 2-0 بوده است و بدترین شکست کهکشانی ها برابر بارسلونا با نتیجه 3-0 بوده است. رئال مادرید در خط حمله 6 گل به ثمر رسانده است و در خط دفاع نیز 8 گل دریافت کرده است.

بازی پیشرو

رئال مادرید در اولین دیدار خود به مصاف اتلتیک بیلبائو خواهد رفت، هواداران رئال مادرید امیدوار هستند یک پیروزی خارج از خانه در اولین دیدار فصل جدید خود بدست بیاورند.

ترکیب احتمالی اتلتیک بیلبائو 4-2-3-1

سیمون_پاردس_ویویان_مارکوس_لکئو_وسگا_گالارتا_نیکو‌ ویلیامز_مونیان_گوروزتا و اینیاکی ویلیامز

غایبین

آلوارز_گارسیا

ترکیب احتمالی رئال مادرید 4-3-3

لونین_آلابا_میلیتائو_کاماوینگا_کارواخال_گارسیا_تورس_بلینگهام_مودریچ_وینیسیوس و رودریگو

غایبین

کورتوا_مندی_گولر

دیدار های رو در رو

در 20 دیدار گذشته دو تیم سهم رئال مادرید 12 و سهم‌ اتلتیک بیلبائو نیز 3 پیروزی بوده است و 5 دیدار با تساوی به اتمام رسیده است.

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد رئال مادرید

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیش بازی اتلتیک بیلبائو و رئال مادرید
P