پیش بازی استقلال،ملوان 1402

پیش بازی استقلال،ملوان 1402

پیش بازی استقلال،ملوان 1402

زمان برگزاری:26/5/1402

ساعت برگزاری: 19:30

ورزشگاه: آزادی تهران

داور مسابقه:‌ سید رضا مهدوی

هفته دوم رقابت های لیگ برتر ایران

استقلال تهران:

امید در اردوگاه آبی پوشان

بازی های اخیر استقلال تهران

عملکرد ضعیف مدیران استقلال پر پنجره نقل و انتقالاتی، هوادارن این تیم را نا امید کرده بود اما عملکرد درخشان استقلال با جواد نکونام در اولین دیدار فصل خود امید را به هواداران بازگرداند تا برای یک فصل خوب و درخشان اماده شوند.

استقلال در اولین دیدار خود به مصاف صنعت نفت ابادان در گرمای این شهر رفت و موفق شد با نتیجه 3-0 به پیروزی دست پیدا کند. استقلال در این دیدار یک نمایش درخشان از خود به جای گذاشت تا برای دیگر رقبای خود نیز خط و نشان بکشد. گلهای استقلال در این دیدار توسط رضاوند،مطهری و حردانی به ثمر رسیده است نکته مثبت برای هواداران استقلال درخشش مجدد ارش رضاوند زیر نظر جواد نکونام بوده است.

آمار و ارقام استقلال تهران

استقلال فصل را با سرمربی جدید خود با پیروزی اغاز کرد، استقلال پس از پیروزی 3-0 مقابل صنعت نفت ابادان هفته اول را با صدرنشینی به اتمام رساند. استقلال در خط حمله سه گل به ثمر رسانده است و در خط دفاع نیز گلی دریافت نکرده است. سید حسین حسینی دروازبان ملی پوش استقلال که پس از حواشی به وجود آمده مجدد قرار داد خود را با آبی‌پوشان تمدید کرده است، فصل را با کلین شیت اغاز کرد تا هواداران استقلال خیالشان از خط دفاعی راحت باشد.

بازی پیشرو

استقلال در دومین دیدار خود میزبان ملوان بندرانزلی در ورزشگاه بدون تماشاگر ازادی است. هواداران استقلال امیدوار هستند دومین دیدار خود را با دومین پیروزی فصل پشت سر بگذارند و صدرجدول را برای خود حفظ کنند.

ملوان بندرانزلی:

طلسم شکنی قوی سپید در ازادی؟

بازی های اخیر ملوان بندرانزلی

ملوان فصل گذشته با هدایت مازیار زارع کاپیتان محبوب خود موفق شد در اولین سال پس از بازگشت به بالاترین سطح فوتبال ایران در لیگ برتر باقی بماند. پس از کنارگیری مازیار زارع از هدایت ملوان،مدیران باشگاه به سراغ مهدی تارتار یکی از موفق ترین مربیان فوتبال ایران برای بقا در لیگ برتر رفت و در نهایت با این سرمربی قرارداد امضا کرد.

ملوان در اولین دیدار خود به مصاف ذوب آهن اصفهان رفت و با نتیجه 2-1 در این دیدار خانگی شکست خورد، تنها گل ملوان در این دیدار توسط مسعود زائر کاظمین به ثمر رسیده است.

آمار و ارقام ملوان بندرانزلی

ملوان در اولین دیدار فصل جدید خود شکست خورد و با 0 امتیاز در انتهای جدول قرار گرفته است، ملوان با احتساب آمار فصل گذشته در 14 دیدار اخر خود در لیگ برتر به پیروزی نرسیده است و در پنج دیدار اخیر خود مقابل استقلال در ورزشگاه ازادی شکست خورده است!

دو خرید جدید رم

ملوان در خط حمله یک گل به ثمر رسانده است و در خط دفاع نیز 2 گل دریافت کرده است. محمد حسین اکبرمنادی دروازبان جدید ملوان در اولین دیدار خود عملکرد خوبی نداشت و یک گل ‌به خودی نیز به نام خود ثبت کرد.

بازی پیشرو

ملوان در هفته دوم میهمان استقلال در ورزشگاه ازادی است، هواداران ملوان امیدوار هستند اولین امتیاز فصل جدید را در تهران دشت کنند و خط تیره مقابل امتیاز آنها پاک شود.

ترکیب احتمالی استقلال تهران 4-4-2

‌حسینی_سهرابیان_مرادمند_حردانی_سلمانی_رضاوند_چشمی_جلالی_یامگا_محمدی و ارسلان مطهری

غایبین

برزگر_تورانیان_خالدابادی(احتمالی)

ترکیب احتمالی ملوان بندر‌انزلی 5-3-2

منادی_نائیج‌پور_نورمحمدی_خانزاده_پورعلی_اکوان_جعفری_شعبانلو_بردبار_زائر‌کاظمین و حسین صادقی

غایبین

سهیل فداکار

دیدار های رو در رو

در 13 دیدار اخیر که دو تیم مقابل یکدیگر به میدان رفته اند،سهم استقلال تهران 7 پیروزی بوده است و سهم ملوان بندر انزلی نیز 2 پیروزی بوده است، 4 دیدار دو تیم با تساوی به اتمام رسیده است.

آپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد استقلال تهران

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیش بازی استقلال،ملوان 1402
P