پیش بازی آلمریا و رئال مادرید

پیش بازی آلمریا و رئال مادرید

پیش بازی آلمریا و رئال مادرید

زمان برگزاری:28/5/1402

ساعت برگزاری: 21:00

ورزشگاه: پاور هورس

داور مسابقه:‌ سانچز مارتینز

هفته دوم رقابت های لالیگا اسپانیا

آلمریا:

فصل سخت مورنو در المریا

بازی های اخیر آلمریا

المریا فصل گذشته پس از بازگشت مجدد به لالیگا اسپانیا با هدایت روبی موفق شد با حداقل امتیاز تیم خود را در لالیگا حفظ کند و برای فصل جدید به سراغ یک سرمربی جدید رفت،ویسنته مورنو سرمربی اسپانیایی فصل گذشته الشباب عربستان بار دیگر به کشور خود بازگشته است. المریا در نقل و انتقالات تابستانی 6 بازیکن جدید بخدمت گرفته است که مهمترین بازیکنان، ابراهیم کونه و سرخیو آریباس نام دارند.

المریا در اولین دیدار خود به مصاف رایووایکانو رفت و با نتیجه 2-0 شکست خورد، المریا در این دیدار 19 شوت روانه دروازه حریف کرد اما در گلزنی ناکام بود.

آمار و ارقام آلمریا

المریا در پنج دیدار پیش فصل خود، 2 پیروزی، 2 تساوی و 1 شکست بدست اورده است. بهترین پیروزی شاگردان مورنو در مقابل تیم محلاتی اجیدو با نتیجه 7-0 بوده است. المریا در اولین دیدار فصل جدید خود نیز شکست خورده است و با 0 امتیاز در جایگاه آخر قرار گرفته است.

بازی پیشرو

الماریا در دومین دیدار فصل خود میزبان رئال مادرید است. هواداران المریا امیدوار هستند شگفتی ساز این هفته مسابقات لالیگا لقب بگیرند و رئال مادرید را متوقف کنند.

رئال مادرید:

بحران مصدویت در اردوگاه کهکشانی ها

بازی های اخیر رئال مادرید

رئال مادرید در فصل پیشروی با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم میکند که مهم ترین آن مصدومیت است!. رئال پس از خروج‌ کریم بنزما موفق به خرید بازیکن شماره 9 نشد تا نگاه طرفداران به خط حمله این تیم باشد اما با شروع لیگ و مصدومیت کورتوا و میلیتائو نگاه ها به سمت خط دفاعی کهکشانی ها خیر شد. رئال مادرید در روز های گذشته موفق شد کپا سنگربان اسپانیایی تیم چلسی را با قرارداد قرضی بخدمت بگیرد و برای پست مدافع وسط به سراغ گزینه های مختلف رفته است.

پیش بازی وردربرمن و بایرن‌مونیخ

رئال مادرید در اولین دیدار فصل جدید و با سیستم جدید خود موفق شد یک نتیجه خوب را بدست آورد، رئال مادرید موفق شد اتلتیک بیلبائو را با نتیجه 2-0 شکست دهد، گلهای رئال توسط رودریگو و بلینگهام به ثمر رسیده است.

آمار و ارقام رئال مادرید

رئال مادرید در اولین دیدار خود موفق به کسب اولین سه امتیاز فصل شده است و با تفاضل گل کمتر نسبت به رقبا در جایگاه چهارم قرار گرفته است. رئال مادرید در خط حمله 2 گل به ثمر رسانده است و در خط دفاع نیز گلی دریافت نکرده است. اندری لونین سنگربان اوکراینی کهکشانی ها در اولین دیدار پس از مصدومیت کورتوا دروازه رئال را بسته نگه داشته است.

بازی پیشرو

رئال مادرید در دومین دیدار خود میهمان المریا در ورزشگاه پاور هورس است. هواداران رئال امیدوار هستند دومین پیروزی پیاپی خود را جشن بگیرند و فاصله خود را با بارسلونا از همین ابتدا افزایش دهند.

ترکیب احتمالی آلمریا 4-3-3

ماکسیمیانو_خوامی_گونزالس_‌پوزو_آکیمه_امباربا_ادریس‌بابا_رمضانی_روبرتونه_لائوزارو و خاویر سوارز

غایبین

باپتیستائو

ترکیب احتمالی رئال مادرید 4-3-1-2

لونین_آلابا_رودیگر_کاماوینگا_کارواخال_گارسیا_شوامنی_بلینگهام_مودریچ_وینیسیوس و رودریگو

غایبین

کورتوا_مندی_گولر_میلیتائو

دیدار های رو در رو

در 14 دیدار گذشته دو تیم سهم رئال مادرید 11 و سهم‌ المریا نیز 1 پیروزی بوده است و 2 دیدار با تساوی به اتمام رسیده است.

آپشن پیشنهادی برای شرطبندی

بیشتر از 1.5 گل رئال مادرید

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیش بازی آلمریا و رئال مادرید
P