پیش بازی ایران و بلغارستان (31 خرداد)

پیش بازی ایران و بلغارستان (31 خرداد)

پیش بازی ایران و بلغارستان (31 خرداد)

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –

هفته دوم لیگ ملت‌ها در گروه مردان از (سه‌شنبه ۳۱ خردادماه) در دو کشور بلغارستان و فیلیپین آغاز می‌شود. تیم‌های ارژانتین، ژاپن، اسلوونی، چین، فرانسه،هلند، آلمان و ایتالیا هشت تیمی هستند که که در گروه سوم لیگ ملت‌ها در هفته دوم که در شهر کوئزون فیلیپین با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت.

تیم‌های ایران، آمریکا، بلغارستان، استرالیا، کانادا، برزیل، استرالیا، لهستان و صربستان نیز در هفته دوم در شهر صوفیه و در قالب گروه چهارم لیگ ملت‌ها باهم بازی می‌کنند. تیم ملی والیبال کشورن در نخستین دیدار خود در هفته دوم به مصاف بلغارستانی خواهد رفت که تا حالا طعم برد را نچشیده است.

تیم ملی والیبال ایران
تیم ملی والیبال ایران

تیم ملی والیبال کشورمان که در اولین بازی هفته دوم به مصاف بلغارستان خواهد رفت عملکرد چندان جالبی در هفته اول نداشت و برابر تیمهای نه چندان مطرح و قدرتمند ژاپن و هلند نتیجه را واگذار کرد تا عواقب جوانگرایی تیم از این بازی ها نمایان و آشکار شود و ایران در مقابل ژاپنی نتیجه را واگذار کند که در سال های اخیر همیشه در مقابل تیم ملی کشورمان بازنده بود و دست پایین تر را داشت.

تیم ملی والیبال ایران که بعد از مدت ها هدایتش را به یک مربی ایرانی بخشیده است دچار تغییر و تحولات زیادی شده است و بازیکنان جوان که هرکدام میتوانند آینده روشنی داشته باشند جایگزین بازیکنان باتجربه و قدیمی شده اند و این کار قطعا می تواند باعث عدم نتیجه گیری تیم در چند سال آینده شود ولی قطعا می تواند باعث پیشرفت بازیکنان جوان تیم شود‌.

جوانان عطایی که در هفته اول برابر تیم های ژاپن و هلند بازی های خود را واگذار کرده بودند در مقابل تیم های آسیایی چین و استرالیا هم موفق به پیروزی شدند تا هفته اول را با دو باخت و دو برد به پایان برسانند.

از دیگر حاشیه هایی که در تیم ملی والیبال ایجاد شده بود می توان به جدایی کاظمی از جمع بازیکنان تیم ملی اشاره کرد که دلیل این جدایی کاظمی هنوز هم برای خیلی ها سوال است و اظهارات کاظمی با مسئولان فدراسیون والیبال کاملا در تضاد است و به نظر می رسد کاظمی بنابه به دلایل فنی از تیم ملی کنار گذاشته شد و دلیل این این جدایی مصدومیت نبوده است.

لازم به ذکر است که پس از جدایی کاظمی ، بردیا سعادت دیگر جوان با استعداد والیبال کشورمان جایگزین او شد و همچنین رضا عابدینی که دچار مصدومیت شده بود جای خود را به امیررضا سرلک داد.

بلغارستان یکی از ضعیفترین تیم های هفته نخست لیگ ملت های والیبال قطعا بلغارستان بود چرا که این تیم تمام بازی های هفته اول خود را واگذار کرد.

تیم ملی بلغارستان در هفته اول این بازی ها در دو دیدار هفته نخست برابر تیم های ملی کانادا و آلمان سه بر دو مغلوب شد و در دو دیدار بعدی خود مقابل تبم های صربستان با نتیجه (۳ بر یک) و لهستان با نتیجه (۳ بر صفر) مغلوب شده و نتیجه را واگذار کردند تا با دو امتیاز و بدون برد در رتبه پانزدهم جدول شانزده تیمی قرار گیرد. حال باید منتظر ماند ودید که یکی از میزبانان لیگ ملت ها در مقابل تماشاگران خود خواهد توانست اولین برد خود را به دست بیاورد و شاگردان عطایی را با شکست بدرقه کند یا خیر؟

 

 

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیش بازی ایران و بلغارستان (31 خرداد)
P