پیش بازی ایرلند و هلند

پیش بازی دیدار ایرلند و هلند

زمان برگزاری:19/6/1402

ساعت برگزاری: 22:15

ورزشگاه: آویوا استادیوم

داور مسابقه: ارفان پلجتو (بوسنی)

هفته ششم ‌رقابت های مقدماتی یورو 2024

پیش بازی ایرلند و هلند

تیم ملی ایرلند:

آخرین تلاش برای صعود

بازی های اخیر تیم ملی ایرلند

تیم ملی ایرلند با هدایت استفن کنی در مقدماتی یورو عملکرد خوب نداشته است و تنها راه باقی مانده برای صعود آنها پیروزی در تمامی دیدار های باقی مانده است. سرمربی 52 ساله و ایرلندی تیم ملی این کشور در 35 دیدار که روی نیمکت تیم ملی کشورش نشسته است تنها 10 پیروزی به دست اورده است و بنظر میرسد در صورت ناکامی و حضور در یورو از هدایت این تیم اخراج خواهد شد.

ایرلند در اخرین دیدار خود به مصاف تیم ملی فرانسه رفت و با نتیجه 2-0 در این دیدار شکست خورد، تیم ملی ایرلند در این دیدار عملکرد خوبی نداشت و مالکیت توپ آنها تنها 32 درصد بود.

امار و ارقام تیم ملی ایرلند

ایرلند در چهار دیدار خود در مقدماتی یورو، یک پیروزی و سه شکست به دست اورده است و با سه امتیاز در جایگاه چهارم جدول قرار گرفته است.

تیم ملی ایرلند در خط حمله 5 گل به ثمر رسانده است و در خط دفاع نیز 4 گل دریافت کرده است، ایرلند در چهار دیدار اخیر خود تنها موفق به ثبت یک کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

تیم ملی ایرلند در پنجمین دیدار مقدماتی خود به مصاف تیم ملی هلند، یکی از مدعیان اصلی گروه خواهد رفت. هواداران ایرلند امیدوار هستند با شکست تیم ملی هلند به صعود از گروه امیدوار باقی بمانند.

تیم ملی هلند:

گام بلند لاله های نارنجی در خاک ایرلند

بازی های اخیر تیم ملی هلند

تیم ملی هلند با هدایت رونالد کومان، عملکرد خوبی از خود به جای نگذاشته است اما هواداران پرشور تیم ملی هلند امیدوار به تکرار روز های خوب با سرمربی محبوب خود هستند. تیم ملی هلند در لیگ ملت ها عملکرد خوبی نداشت و با قبول شکست برابر کرواسی و ایتالیا در جایگاه چهارم ایستاد.

تیم ملی هلند در اخرین دیدار خود به مصاف یونان رفت و موفق شد با نتیجه 3-0 به پیروزی برسد، گلهای هلند در این دیدار توسط مارتین درون، وگهورست و کودی گاکپو به ثمر رسیده است.

امار و ارقام تیم ملی هلند

تیم ملی هلند در سه دیدار خود در مقدماتی یورو 2024, موفق به کسب 2 پیروزی و 1 شکست شده است. تیم ملی هلند با کسب شش امتیاز در جایگاه دوم جدول قرار گرفته است.

تیم ملی هلند در خط حمله 6 گل به ثمر رسانده است، تیم ملی هلند در خط دفاع نیز 7 گل دریافت کرده است و در 2 دیدار نیز دروازه خود را بسته نگه داشته اند.

بازی پیشرو

تیم ملی هلند در چهارمین دیدار خود در مرحله مقدماتی میهمان تیم ملی ایرلند است، هواداران هلند امیدوار هستند کشور ایرلند را با کسب امتیاز ترک کنند و خیال خود را بابت صعود راحت کنند.

ترکیب احتمالی تیم ملی ایرلند 3-5-2

بازونو_دافی_کولینس_جان‌اگان‌_مک‌کلان_مولومبی_کولن_برونه_اوگبونه_کنیگت و آدام اداح

غایبین

استون_کین_فرگوسن

ترکیب احتمالی تیم ملی هلند 4-3-3

فلکن_بلیند_فندایک_آکه_دومفرایز_ژاوی‌سیمونز_مالن_دیونگ_مارتین‌د‌رون_وگهورست و کودی گاکپو

غایبین

جاستین_دیپای

دیدارهای رو در رو

دو تیم در 4 دیدار مقابل یکدیگر قرار گرفته اند, سهم تیم ملی هلند 2 پیروزی بوده است, 2 دیدار دوتیم نیز با تساوی به اتمام رسیده است. تیم ملی ایرلند در سالهای اخیر موفق به کسب پیروزی برابر هلند نشده است

آپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد تیم ملی هلند

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P