پیش بازی بارسلونا و کادیز

پیش بازی بارسلونا و کادیز

پیش بازی بارسلونا و کادیز

زمان برگزاری:29/5/1402

ساعت برگزاری: 21:00

ورزشگاه: لوئیس کمپانیس

داور مسابقه:‌ الخاندرو رویز

هفته دوم رقابت های لالیگا اسپانیا

بارسلونا:

شروع ناامید کننده مدافع عنوان قهرمانی

بازی های اخیر بارسلونا

مدافع عنوان قهرمانی فصل را با حواشی عجیب شروع کرد، قبل از مسابقه اخباری مبنی بر ثبت نشدن قرارداد بازیکنان جدید و فسخ عثمان دمبله هواداران را آزار داد و پس از سوت داور عصبانیت بازیکنان خودش کار دست ژاوی هرناندز داد و در نیمه اول با حرکت عجیب رافینیا بارسلونا ده نفره کار را ادامه داد.

بارسلونا در اولین دیدار خود مقابل ختافه با نتیجه 0-0 متوقف شد، شاگردان ژاوی هرناندز در این دیدار عملکرد خوبی از خود به نمایش نگذاشتند و تنها 4 شوت درون چارچوب ثبت کردند. بارسلونا در دقیقه 90+14 میتوانست صاحب یک ضربه پنالتی شود اما برخورد توپ به دست گاوی پنالتی را رد کرد!

آمار و ارقام بارسلونا

بارسلونا در اولین دیدار این فصل خود موفق به کسب یک امتیاز شده است و در جایگاه یازدهم جدول قرار گرفته است. بارسلونا در خط حمله موفق به گلزنی نشده است و در خط دفاع نیز گلی دریافت نکرده است، بارسلونا فصل گذشته نیز بیشترین کلین شیت و کمترین گل خورده را از خود به جای گذاشت و بنظرمیرسد هدف اول ژاوی در فصل جاری نیز ابتدا گل نخوردن است.

بازی پیشرو

بارسلونا در هفته دوم میزبان تیم کادیز در ورزشگاه لوئیس کمپانیس است. (تا زمان اتمام نیوکمپ بارسلونا در این ورزشگاه به میدان خواهد رفت). هواداران بارسلونا امیدوار هستند اولین پیروزی خود را در این ورزشگاه جشن بگیرند.

کادیز:

گربه سیاه از راه رسید!

بازی های اخیر کادیز

کادیز در دو فصل گذشته با هدایت اقای سرجیو نتایج خوبی بدست اورده است و موفق به حفظ تیم در بالاترین سطح فوتبال اسپانیا شده است. کادیز از زمان ورود به لالیگا دو مرتبه نیز بارسلونا را شکست داده است و تبدیل به گربه سیاه این تیم نیز شده است. کادیز برای سومین فصل پیاپی کار را با سرجینو آغاز میکند، در نقل و انتقالات تابستانی نیز باشگاه کادیز 6 بازیکن جدید بخدمت گرفت که مهم ترین بازیکن، گونزالو اسکالانته هافبک سابق لاتزیو بوده است که با پرداخت 2.5 میلیون یورو قرار داد این بازیکن داعمی شده است.

سرمربی جدید ایتالیا

کادیز در اخرین دیدار خود به مصاف آلاوز رفت و با نتیجه 1-0 در این دیدار خانگی به پیروزی رسید، تنها کل کادیز توسط فده امتریو به ثمر رسیده است.

آمار و ارقام کادیز

کادیز در اولین دیدار خود موفق به کسب اولین سه امتیاز فصل شده است و با تفاضل گل کمتر نسبت به رقبا در جایگاه هشتم قرار گرفته است. کادیز در خط حمله یک گل به ثمر رسانده است و در خط دفاع نیز گلی دریافت نکرده است. لدسما سنگربان ارژانتینی تیم کادیز در اولین دیدار فصل جدید نیز موفق به ثبت کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

کادیز در هفته دوم رقابت های لالیگا در یک دیدار دشوار و خارج از خانه به مصاف بارسلونا خواهد رفت. هواداران کادیز امیدوار هستند یک شگفتی بزرگ رقم بزنند و برای سومین مرتبه پس از بازگشت مجدد به لالیگا بارسلونا را شکست دهند.

ترکیب احتمالی بارسلونا 4-3-3

ترشتگن_روبرتو_کریستنسن_بالده_کانده_رومئو_گوندوغان_پدری_دیونگ_یامال و لواندوفسکی

غایبین

رافینیا_ارائوخو_مارتینز(احتمالی)

ترکیب احتمالی کادیز 4-4-2

لدسما_فالی_لوییس‌هرناندز_کارسلن_خاویر‌هرناندز_آلجو_‌امتریو_آلکاراز_ماچیس_ماتری و کریس راموس

غایبین

اوکامپو_چوست_گواردیولا

دیدار های رو در رو

در 8 دیدار گذشته دو تیم سهم بارسلونا 4 پیروزی و سهم کادیز نیز 2 پیروزی بوده است و 2 دیدار نیز با تساوی به اتمام رسیده است.

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد بارسلونا

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیش بازی بارسلونا و کادیز
P