پیش بازی بایرن مونیخ و منچستریونایتد

پیش بازی دیدار‌ بایرن مونیخ و منچستریونایتد

زمان برگزاری:29/6/1402

ساعت برگزاری: 22:30

ورزشگاه: آلیانز آرنا

داور مسابقه: گلن نیبرگ

هفته اول ‌رقابت های لیگ قهرمانان اروپا گروه A

بایرن مونیخ آلمان:

روزهای خوب توخل در مونیخ

پیش بازی بایرن مونیخ و منچستریونایتد

بازی های اخیر بایرن مونیخ

پس از ناکامی عجیب در فصل گذشته، عزم توماس توخل برای جبران جزم شده است. بایزن مونیخ که پس از رئال مادرید و میلان عنوان سومین تیم پر افتخار لیگ قهرمانان اروپا را در اختیار دارد، هواداران و مدیران بایرن مونیخ در طول تاریخ ثابت کرده اند که لیگ قهرمانان برای آنها مهم تر از بوندسلیگا است و با خرید چند بازیکن کران قیمت در فصل جاری، هدفی جز قهرمانی در لیگ قهرمانان ندارند.

بایرن مونیخ در اخرین دیدار خود به مصاف بایرلورکوزن رفت و با تساوی 2-2 در این دیدار متوقف شد، گلهای بایرن توسط هری کین و گورتسکا به ثمر رسیده است.

آمار و ارقام بایرن مونیخ

بایرن در چهار دیدار فصل جدید بوندسلیگا، موفق به ثبت سه پیروزی و یک تساوی شده است و با کسب 10 امتیاز در جایگاه دوم جدول قرار گرفته است.

بایرن در خط حمله 11 گل به ثمر رسانده است و در خط دفاع نیز 4 گل دریافت کرده است، استون اولرایش سنگربان اول این فصل مونیخی ها موفق به ثبت یک کلین شیت در این فصل شده است.

بازی پیشرو

بایرن مونیخ در اولین دیدار خود در اروپا میزبان منچستر یونایتد در ورزشگاه آلیانز آرنا شهر مونیخ است. هواداران بایرن امیدوار هستند قدم اول را محکم بردارند و رقیب اصلی خود در گروه را شکست دهند.

منچستریونایتد انگلستان:

تن هاگ در برزخ!

بازی های اخیر منچستریونایتد

هواداران شیاطین سرخ یکی از عجیب ترین فصول تاریخ‌ خود را سپری میکنند، فصل برای یونایتدی ها با خروج اجباری گرینوود و مصدومیت واران و شاو شروع شد و در نهایت به اخراج سانچو،انتونی از تمرینات و مصدومیت مانت،ون‌بیسکا ادامه پیدا کرد. اریگ تن هاگ سرمربی هلندی منچستر یونایتد نتوانسته عملکرد خوب فصل گذشته خود را تکرار کند و شایعات از اخراج زودهنگام این مربی در این فصل خبر میدهند!.

یونایتد در اخرین دیدار خود به مصاف برایتون رفت و ‌با نتیجه 3-1 در این دیدار شکست خورد، تنها گل منچستر یونایتد توسط مجبری هافبک 20 ساله و تونسی این تیم به ثمر رسیده است

آمار و ارقام منچستریونایتد

منچستریونایتد در پنج دیدار این فصل لیگ برتر انگلیس، دو پیروزی و سه شکست بدست اورده است و با 6 امتیاز در جایگاه سیزدهم جدول قرار گرفته است.!

منچستریونایتد در خط حمله خود شش گل به ثمر رسانده است, در خط دفاع منچستریونایتد 10 گل دریافت کرده است و اونانا سنگربان جدید منچستریونایتد عملکرد خوبی در این تیم نداشته است و تنها موفق به ثبت یک کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

منچستریونایتد در این هفته میهمان تیم بایرن مونیخ در ورزشگاه الیانز ارنا شهر مونیخ است، هواداران منچستر امیدوار هستند با یک پیروزی خارج از خانه، از بحران خارج شوند و صدرنشین گروه در هفته اول لقب بگیرند.

ترکیب احتمالی بایرن مونیخ 4-2-3-1

اولرایش_اوپامکانو_کیم_مازروبی_دیویس_گورتسکا_کیمیش_سانه_گنبری_مولر_و هری کین

غایبین

نویر_گوئررو_کومان(احتمالی)

ترکیب احتمالی منچستریونایتد 4-2-3-1

اونانا_مارتینز_لیندلوف_دالوت_ریگیلون_کاسمیرو_اریکسن_رشفورد_هویلند_فرناندز و مک تومینای

غایبین

دیالو_شاو_آنتونی_مونت_مگوایر_واران_مالاسیا_ون‌بیساکا_سانچو

دیدار های رودرو دو تیم

در 5 دیدار اخیر دو تیم 3 پیروزی سهم بایرن مونیخ و 1 پیروزی نیز سهم منچستریونایتد بوده است. 1 دیدار دو تیم به تساوی رسیده است.

آپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد بایرن مونیخ

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P