پیش بازی تاتنهام و منچستریونایتد

پیش بازی تاتنهام و منچستریونایتد

پیش بازی تاتنهام و منچستریونایتد

زمان برگزاری:28/5/1402

ساعت برگزاری: 22:30

ورزشگاه: تاتنهام استادیوم

داور مسابقه:‌ مایکل الیور

هفته دوم رقابت های لیگ برتر انگلیس

تاتنهام:

شروع امیدوار کننده پوستکوغلو

بازی های اخیر تاتنهام

هدایت تاتنهام در این فصل برعهده یک سرمربی آسیایی است، پوستکوغلو سرمربی استرالیایی جدید تاتنهام در فصل گذشته موفق شد سلتیک را قهرمان اسکاتلند کند اما کار سختی در این فصل و در شهر لندن دارد. خروج کاپیتان هری کین کار این سرمربی را نیز سخت تر کرده است و در دیدار گذشته مدافعان تاتنهام برای این تیم گلزنی کردند!

تاتنهام در هفته گذشته به مصاف برنتفورد رفت و با نتیجه 2-2 در این دیدار متوقف شد. گلهای تاتنهام در این دیدار توسط رومرو و رویال به ثمر رسیده است، هردو پاس گل مرغ ها توسط مدیسون شماره 10 جدید تاتنهامی ها ارسال شده است.

آمار و ارقام تاتنهام

تاتنهام در اولین بازی این فصل خود موفق به کسب یک امتیاز شده است و در جایگاه نهم جدول قرار گرفته است. تاتنهام در خط حمله 2 گل به ثمر رسانده است و در خط دفاع نیز 2 گل دریافت کرده است. تاتنهام موفق به ثبت کلین شیت نشده است.

دیدار پیشرو

شاگردان پوستکوغلو در بازی ابتدای هفته خود میزبان منچستر یونایتد در لندن هستند و به دونبال اولین پیروزی فصل جدید خود در مقابل هواران نیز هستند.هواداران تاتنهام نیز امیدوار هستند اولین پیروزی فصل را مقابل یونایتد جشن بگیرند.

منچستریونایتد:

اونانا فرشته نجات تن هاخ

بازی های اخیر منچستریونایتد

گلیزرها با در پنجره نقل و انتقالاتی 200 میلیون یورو در اختیار تن هاخ قرار دادند و این سرمربی هلندی با خرید سه بازیکن در سه پست محتلف عزم خود را برای قهرمانی جزم کرده است. بهترین خرید یونایتد را میتوان اونانا سنگربان کامرونی این تیم نام برد، اونانا در هفته اول نیز با 6 مهار موفق بهترین بازیکن زمین لقب گرفت و سرمربی سابق خود در اژاکس را به سه امتیاز رساند.

منچستریونایتد در اخرین دیدار خود به مصاف ولورهمپتون در ورزشگاه اولترافورد رفت و با نتیجه 1-0 به پیروزی رسید، تنها گل منچستریونایتد در این دیدار توسط رافائل واران مدافع این تیم به ثمر رسیده است.

آمار و ارقام منچستریونایتد

منچستریونایتد در اولین دیدار این فصل خود به پیروزی رسیده است و با 3 امتیاز، و به علت تفاضل کمتر در جایگاه هفتم جدول قرار گرفته است.

پیش بازی آلمریا و رئال مادرید

منچستریونایتد در خط حمله خود یک گل به ثمر رسانده است, در خط دفاع منچستریونایتد گلی دریافت نکرده است و اونانا در اولین تجربه خود در بیگ برتر انگلیس و باشگاه منچستر موفق به ثبت اولین کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

منچستریونایتد در دومین دیدار خود به مصاف تاتنهام خواهد رفت، هواداران منچستر امیدوار هستند با یک پیروزی خارج از خانه، دومین پیروزی پیاپی خود در لیگ را جشن بگیرند.

ترکیب احتمالی تاتنهام 4-2-3-1

ویکاریو_سانچز_دیویس_اودوگیه_رویال_اسکیپ__بیسوما_مدیسون_کولوسفسکی_سون و ریچالیسون

غایبین

فورستر_بنتانکور_خیل_سسنیون_رومرو(احتمالی)

ترکیب احتمالی منچستریونایتد 4-2-3-1

اونانا_مارتینز_واران_شاو_ون‌بیساکا_کاسمیرو_مونت_رشفورد_آنتونی_فرناندز و سانچو

غایبین

دیالو_مالاسیا_هویلند

دیدار های رو در رو

در 20 دیدار اخیر دو تیم سهم تاتنهام 5 پیروزی و سهم منچستریونایتد 12 پیروزی بوده است و 3 دیدار دو تیم با تساوی به اتمام رسیده است.

آپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد مساوی منچستریونایتد

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیش بازی تاتنهام و منچستریونایتد
P