پیش بازی دیدار آاس رم و بایرلورکوزن

پیش بازی دیدار آاس رم و بایرلورکوزن

زمان برگزاری: 13/2/1403

ساعت برگزاری: 22:30

ورزشگاه: المپیکو

داور مسابقه: لتکسیرا

نیمه نهایی رقابت های لیگ اروپا

آاس رم ایتالیا:

گرگ ها بدنبال شکار بزرگ

پیش بازی دیدار آاس رم و بایرلورکوزن

بازی های اخیر آاس رم ایتالیا

پس از پیروزی برابر میلان و صعود به نیمه نهایی لیگ اروپا، تیم رم نتایج خوبی در سری آ بدست نیاوده است و شاگردان دروسی از 9 امتیاز ممکن تنها 4 امتیاز بدست آورده اند تا رتبه پنجم در آستانه از دست رفتن باشد! رم برای رسیدن به لیگ قهرمانان فصل اینده، به قهرمانی در لیگ اروپا یا حفظ رتبه پنجم جدول نیاز دارد. رم با هدایت دنیله دروسی عملکرد خوبی از خود به نمایش گذاشته است و یکی از مدعیان اصلی قهرمانی در لیگ اروپا لقب گرفته است.

آاس رم در اخرین دیدار خود به مصاف ناپولی رفت و با نتیجه 2-2 در این دیدار متوقف شده است. گلهای رم در این دیدار توسط دیبالا و آبراهام به ثمر رسیده است.

آمار و ارقام آاس رم ایتالیا

تیم آاس رم در 12 دیدار خود در لیگ اروپا، 8 پیروزی، 2 شکست و 2 تساوی بدست اورده است و خود را به نیمه نهایی لیگ اروپا رسانده است.

تیم رم در خط حمله به رهبری دیبالا و لوکاکو 21 گل به ثمر رسانده است, تیم رم در خط دفاع نیز 8 گل دریافت کرده است. تیم آاس رم موفق به ثبت 5 کلین شیت در لیگ اروپا شده است.

بازی پیشرو

آاس رم در مسابقه رفت مرحله نیمه نهایی لیگ اروپا، میزبان تیم لورکوزن در ورزشگاه خانگی خود است. هواداران رم امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار، اولین شکست فصل لورکوزن را رقم بزنند.

بایرلورکوزن آلمان:

ژابی آلونسو بدنبال انتقام!

بازی های اخیر بایرلورکوزن آلمان

عملکرد درخشان بایرلورکوزن با هدایت ژابی آلونسو در فصل جاری، اولین قهرمانی تاریخ آنها در بوندسلیگا را به ارمغان اورده است. بایرلورکوزن همانند بوندسلیگا، عملکرد درخشانی در لیگ اروپا به ثبت رسانده است و یکی از مدعیان اصلی قهرمانی لقب گرفته است. لورکوزن در فصل گذشته نیز با هدایت ژابی آلونسو به نیمه نهایی لیگ اروپا صعود کرد اما با نتیجه 1-0 مغلوب تیم آاس رم شد و از صعود به فینال مسابقات بازمانده است. شکست برابر رم در فصل گذشته، اخرین شکست اروپایی لورکوزن به حساب می اید. قهرمانی در بوندسلیگا فرصت استراحت برای بازیکنان لورکوزن را فراهم کرده است و شاگردان ژابی آلونسو با خیال آسوده تر نسبت به رقبا، آماده مسابقات میشوند.

لورکوزن در اخرین دیدار خود به مصاف اشتوتگارت در بوندسلیگا رفت و با نتیجه 2-2 به تساوی رسیده است. گلهای لورکوزن در این دیدار توسط عدلی و اندریچ در دقیقه 96 به ثمر رسیده است!.

آمار و ارقام بایرلورکوزن آلمان

تیم لورکوزن در 10 دیدار خود در لیگ اروپا، 8 پیروزی و 2 تساوی بدست اورده است و بدون شکست خود را به نیمه نهایی لیگ اروپا رسانده است.

تیم لورکوزن در خط حمله به رهبری شیک و بونیفاس 27 گل به ثمر رسانده است و دومین خط حمله برتر مسابقات را در اختیار دارد, تیم لورکوزن در خط دفاع نیز 8 گل دریافت کرده است. تیم لورکوزن موفق به ثبت 4 کلین شیت در لیگ اروپا شده است و پس از تیم رم در رتبه دوم قرار گرفته است.

بازی پیشرو

لورکوزن در مسابقه رفت مرحله نیمه نهایی لیگ اروپا، میهمان تیم آاس رم در ورزشگاه المپیکو کشور ایتالیا است. هواداران لورکوزن امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار، انتقام شکست فصل گذشته را از گرگ ها بگیرند و رکورد شکست ناپذیری خود را حفظ کنند.

ترکیب احتمالی آاس رم 4-3-2-1

اسویلار_اندیکا_مانچینی_آنجلینو_کارسدورپ_پارادس_الشراوی_کریستانته_پلگرینی_دیبالا و تامی آبراهام

غایبین

اسمالینگ_زلیک_لوکاکو(احتمالی)

ترکیب احتمالی بایرلورکوزن 3-4-3

هرادسکی_تاح_تاپسوبا_کوسونوح_گریمالدو_فریمپونگ_پالاسیوس_ژاکا_فریتز_عدلی و پاتریک شیک

غایبین

ایگلسیاس_هولژک(احتمالی)

دیدار های رو در رو

در 6 دیدار اخیر که دو تیم به مصاف یکدیگر رفته اند سهم آاس رم 2 پیروزی و سهم لورکوزن نیز 1 پیروزی بوده است. 3 دیدار دو تیم با تساوی به اتمام رسیده است. در 5 دیدار اخیر دو تیم، رم شکست نخورده است.

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

هردوتیم گل میزنند(بله)

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P