پیش بازی دیدار آتالانتا و لورکوزن

پیش بازی دیدار آتالانتا و لورکوزن

زمان برگزاری: 2/3/1403

ساعت برگزاری: 22:30

ورزشگاه: آویوا استادیوم(ایرلند)

داور مسابقه: استوان کواچ

دیدار نهایی رقابت های لیگ اروپا

آتالانتا ایتالیا:

گاسپرینی، بدنبال اولین ها

پیش بازی دیدار آتالانتا و لورکوزن

بازی های اخیر آتالانتا ایتالیا

آتالانتا در طول تاریخ باشگاه خود تنها 6 قهرمانی بدست اورده است و مهم ترین قهرمانی آنها در سال 1962-63 در جام حذفی ایتالیا بوده است.آتلانتا 5 مرتبه جام قهرمانی سری ب فوتبال ایتالیا را بالای سر برده است و اخرین قهرمانی آنها در سال 2010-11 بوده است. آتالانتا با هدایت گاسپرینی 3 مرتبه به فینال جام حذفی صعود کرده است و در تمام فینال ها شکست خورده است. آتالانتا در فصل جاری عملکرد درخشانی در لیگ اروپا از خود به نمایش گذاشته است و با پیروزی برابر مارسی فرانسه به اولین فینال اروپایی خود راه پیدا کرده است. آتالانتا با قرار گرفتن در رتبه پنجم سری آ ایتالیا سهمیه لیگ قهرمانان خود برای فصل اینده را قطعی کرده است.

آتالانتا در اخرین دیدار خود به مصاف لچه در سری آ ایتالیا رفت و با نتیجه 2-0 به پیروزی رسیده است. گلهای اتالانتا در این دیدار توسط دکتلار و اسکاماکا به ثمر رسیده است.

امار و ارقام آتالانتا ایتالیا

تیم آتالانتا در 12 دیدار خود در لیگ اروپا، هفت پیروزی، یک تساوی و چهار شکست بدست اورده است، آتالانتا با عملکرد خوب خود را به فینال مسابقات رسانده است.

تیم آتالانتا در خط حمله به رهبری اسکاماکا و دکتلار 22 گل به ثمر رسانده است. تیم آتالانتا در خط دفاع نیز 8 گل دریافت کرده است. تیم آتالانتا موفق به ثبت 5 کلین شیت در لیگ اروپا شده است و در رتبه اول قرار دارد.

بازی پیشرو

آتالانتا در دیدار پایانی لیگ اروپا، به مصاف تیم بایرلورکوزن در ورزشگاه آویوا کشور ایرلند خواهد رفت. هواداران آتالانتا امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار یک شگفتی بزرگ رقم بزنند و با ثبت اولین شکست لورکوزن در فصل، جام قهرمانی را بالای سر ببرند.

بایرلورکوزن آلمان:

دومین جام فصل در دستان آلونسو؟

بازی های اخیر بایرلورکوزن آلمان

رکوردار شکست ناپذیری در فصل جاری فوتبال اروپا برای دومین مرتبه به فینال لیگ اروپا رسیده است. بایرلورکوزن اخرین مرتبه در سال 1987-88 به فینال لیگ اروپا راه پیدا کرده است و با پیروزی در مسابقه نهایی، جام قهرمانی را بالای سر برده است. لورکوزن در 51 دیدار اخیر خود هرگز شکست نخورده است و رکورد تیم سلتیک در سالیان گذشته را شکسته است و در رتبه اول قرار گرفته است!. شاگردان ژابی آلونسو در فصل جاری برای اولین مرتبه در تاریخ خود فاتح بوندسلیگا المان شده اند و در هفته گذشته انتظار آنها به پایان رسید و جام قهرمانی را بالای سر برده اند!.

حضور پرسپولیس و استقلال در لیگ نخبگان قطعی شد

لورکوزن در اخرین دیدار خود به مصاف آگسبورگ در بوندسلیگا المان رفت و با نتیجه 2-1 به پیروزی رسیده است. گلهای لورکوزن در این دیدار توسط اندریچ و بونیفاس به ثمررسیده است.

آمار و ارقام بایرلورکوزن آلمان

تیم لورکوزن در 12 دیدار خود در لیگ اروپا، 9 پیروزی و 3 تساوی بدست اورده است و بدون شکست خود را به فینال مسابقات رسانده است.

تیم لورکوزن در خط حمله به رهبری پاتریک شیک و بونیفاس 31 گل به ثمر رسانده است و بهترین خط حمله برتر مسابقات را در اختیار دارد, تیم لورکوزن در خط دفاع نیز 10 گل دریافت کرده است. تیم لورکوزن موفق به ثبت 5 کلین شیت در لیگ اروپا شده است و در رتبه اول قرار دارد.

بازی پیشرو

لورکوزن در مسابقه نهایی لیگ اروپا، به مصاف تیم آتالانتا ایتالیا در ورزشگاه آویوا کشور ایرلند خواهد رفت. هواداران لورکوزن امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار، رکورد شکست ناپذیری خود را حفظ کنند و قهرمان مسابقات شوند.

ترکیب احتمالی آتالانتا 3-4-1-2

موسو_جیمسیتی_اسکالوینی_ایساک‌هین_زاپاکاستا_روگری_ادرسون_کوپماینرس_دکتلار_لوکمان و اسکاماکا

غایبین

‌هولم_مارتین‌د‌رون_تولوی و کولاسیناچ(احتمالی)

ترکیب احتمالی بایرلورکوزن 3-4-3

کوفر_تاح_تامپسوبا_هینکاپه_گریمالدو_ژاکا_اندریچ_فریمپونگ_فریتز_هوفمان و پاتریک شیک

غایبین

ندارد

دیدار های رو در رو

دو تیم تاکنون 2 دیدار مقابل یکدیگر به میدان رفته اند و هر دو مسابقه با پیروزی تیم آتالانتا در سال 2022(لیگ اروپا) به اتمام رسیده است.

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

بیشتر از 2 گل مجموع

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P