پیش بازی دیدار آرسنال و استون ویلا

پیش بازی دیدار آرسنال و استون ویلا

زمان برگزاری:26/1/1403

ساعت برگزاری: 19:00

ورزشگاه: امارات

داور مسابقه: دیوید کوت

هفته سی‌و سوم رقابت های لیگ برتر انگلیس

آرسنال:

سرنوشت در دست ارتتا

پیش بازی دیدار آرسنال و استون ویلا

بازی های اخیر آرسنال

ده پیروزی از یازده مسابقه اخیر در لیگ برتر انگلیس امید قهرمانی را به اردوگاه توپچی های لندن بازگردانده است و سرنوشت قهرمانی در لیگ برتر،همانند فصل گذشته در دستان میکل ارتتا است. ارسنال در فصل جاری عملکرد خوبی داشته است و هم‌اکنون شانس اول قهرمانی در لیگ برتر انگلیس لقب گرفته است!. ارسنال در لیگ قهرمانان اروپا نیز نتایج خوبی بدست اورده است اما بنظر میرسد شاگردان میکل ارتتا حرفی برای گفتن در اروپا ندارند و تنها هدف فصل آنها، قهرمانی در لیگ‌ برتر انگلیس است. اخرین قهرمانی ارسنال در سال 2003-04 با هدایت ارسن ونگر بدست امده است، توپچی های لندن در پایان فصل با کسب 90 امتیاز و رکورد بدون شکست در یک فصل, بالاتر از چلسی قهرمان لیگ شده اند!.

آرسنال در اخرین دیدار خود به مصاف بایرن مونیخ در لیگ قهرمانان اروپا رفته است و با نتیجه 2-2 در این دیدار متوقف شده است. گلهای ارسنال در این دیدار توسط ساکا و تروسارد به ثمر رسیده است.

آمار و ارقام آرسنال

آرسنال در فصل جاری موفق به کسب 71 امتیاز در 31 مسابقه شده است. حاصل تلاش شاگردان ارتتا در لیگ برتر انگلیس 22 پیروزی, 4 شکست و 5 تساوی بوده است، توپچی ها در جایگاه دوم جدول لیگ ‌برتر انگلیس قرار گرفته اند.

آرسنال در خط حمله 75 گل به ثمر رسانده و دومین خط حمله برتر انگلیس را در اختیار دارد. ارسنال در خط دفاع نیز 24 گل دریافت کرده و بهترین خط دفاع لیگ برتر انگلیس را در اختیار دارد. آرسنال در 14 دیدار موفق ثبت کلین شیت شده است و در جایگاه اول قرار دارد.!

بازی پیشرو

ارسنال در این هفته لیگ برتر انگلیس، میزبان استون ویلا در ورزشگاه خانگی خود است. هواداران ارسنال امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار یک پیروزی مهم در لیگ برتر بدست آورند و به صدر جدول صعود کنند.

استون ویلا:

فرصت فوق العاده برای امری!

بازی های اخیر استون ویلا

شکست سنگین تاتنهام در مقابل نیوکاسل بهترین خبر ممکن برای استون ویلا و هواداران این تیم بوده است. استون ویلا در فصل جاری بدنبال تاریخ سازی است، اونای امری با عملکرد خوب شور و شوق زیادی به سمت ویلا پارک اورده است و بسیاری از هوادران استون ویلا خود را در لیگ قهرمانان فصل اینده میبینند!. استون ویلا در 11 دیدار اخیر خود تنها در 2 مسابقه شکست خورده است و در 6 مسابقه به پیروزی رسیده است. استون ویلا در لیگ کنفرانس شانس اول قهرمانی است و سرمربی اسپانیایی استون ویلا امیدوار است با قهرمانی در لیگ کنفرانس، یک جام جدید به ویترین افتخارات خود در دوران مربیگری اضاف کند.

استون ویلا در اخرین دیدار خود به مصاف تیم لیل فرانسه در لیگ کنفرانس اروپا رفته است و با نتیجه 2-1 به پیروزی رسیده است.گلهای استون ویلا در این دیدار توسط واتکینز و مک‌گین به ثمر رسیده است.

امار و ارقام استون ویلا

استون ویلا در 32 مسابقه خود در این فصل موفق به کسب 60 امتیاز شده است و در جایگاه چهارم جدول قرار گرفته است. استون ویلا در این فصل با هدایت اونای امری موفق به کسب 18 پیروزی، 8 شکست و 6 تساوی شده است.

استون در خط حمله با رهبری واتکینز 66 گل به ثمر رسانده و شرایط خوبی در خط حمله دارد, در خط دفاع استون ویلا 49 گل دریافت کرده است و املیانو مارتینز سنگربان ملی پوش و ارژانتینی استون‌ویلا، موفق به ثبت 7 کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

استون ویلا در این هفته رقابت های لیگ برتر انگلیس میهمان تیم ارسنال در ورزشگاه امارات شهر لندن است، هواداران استون ویلا امیدوار هستند با کسب امتیاز در این دیدار به روند خوب خود ادامه دهند و فاصله خود با تاتنهام، برای کسب سهمیه را افزایش دهند.

ترکیب احتمالی آرسنال 4-3-3

رایا_ماگالایش_وایت_سالیبا_زینچنکو_رایس_جورجینیو_مارتینلی_اودگارد_ساکا و کای هاورتز

غایبین

تیمبر_ساکا(احتمالی)

ترکیب احتمالی استون ویلا 4-4-2

مارتینز_کارلوس_تورس_کونسا_دینیه‌_مک‌گین‌_تیلمانس‌_بیلی‌_دیابی_مورگان‌روگز و واتکینز

غایبین

مینگس_بوئندیا_کش_کامارا_لوییس

دیدار های رو در رو

در 20 دیدار اخیر دو تیم سهم ارسنال 14 پیروزی و سهم استون ویلا نیز 5 پیروزی بوده است, 1 دیدار دو تیم با تساوی به پایان رسیده است.

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد و مساوی ارسنال

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P