پیش بازی دیدار آرسنال و اورتون

پیش بازی دیدار آرسنال و اورتون

زمان برگزاری: 30/2/1403

ساعت برگزاری: 18:30

ورزشگاه: امارات

داور مسابقه: مایکل اولیور

هفته سی و هشتم(پایانی) رقابت های لیگ برتر انگلیس

آرسنال:

آرزو برای یک معجزه

پیش بازی دیدار آرسنال و اورتون

بازی های اخیر آرسنال

توپچی های لندن در شرایطی پای به هفته پایانی لیگ برتر انگلیس میگذارند که به مانند فصل گذشته سرنوشت قهرمانی در دستان خودشان بوده است اما در مقطع پایانی لیگ، سرنوشت قهرمانی را به دستان منچسترسیتی سپرده اند!. ارسنال در 8 دیدار اخیر 7 پیروزی بدست اورده است و در 1 مسابقه شکست خورده است. شکست خانگی برابر استون ویلا در هفته سی و سوم رقابت های لیگ برتر انگلیس تلخ ترین شکست سالیان اخیر برای هواداران ارسنال بوده است تا آنها از جام قهرمانی فاصله بگیرند. ارسنال تاکنون 13 مرتبه به عنوان قهرمان لیگ برتر انتخاب شده است و برای قهرمانی شماره 14، نیازمند یک معجزه بزرگ است!.

ارسنال در اخرین دیدار خود به مصاف منچستریونایتد رفت و با نتیجه 1-0 به پیروزی رسیده است. تنها گل ارسنال در این دیدار توسط لئاندرو تروسارد به ثمر رسیده است.

آمار و ارقام آرسنال

آرسنال در فصل جاری موفق به کسب 86 امتیاز در 37 مسابقه شده است. حاصل تلاش شاگردان ارتتا در لیگ برتر انگلیس 27 پیروزی, 5 شکست و 5 تساوی بوده است، توپچی ها در جایگاه دوم جدول لیگ ‌برتر انگلیس قرار گرفته اند.

آرسنال در خط حمله 89 گل به ثمر رسانده و پس از منچسترسیتی، بهترین خط حمله برتر انگلیس را در اختیار دارد. ارسنال در خط دفاع نیز 28 گل دریافت کرده و بهترین خط دفاع لیگ برتر انگلیس را در اختیار دارد. آرسنال در 18 دیدار موفق ثبت کلین شیت شده است و در جایگاه اول قرار دارد.!

بازی پیشرو

ارسنال در یکی از مهم ترین دیدار هفته لیگ برتر انگلیس، میزبان تیم اورتون در ورزشگاه خانگی خود است. هواداران ارسنال امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار و توقف احتمالی منچسترسیتی، قهرمان لیگ برتر شوند.

اورتون:

هنرنمایی شان‌دایچ در لیگ برتر

بازی های اخیر اورتون

بهترین مربی ماه آوریل فوتبال انگلیس در فصل جاری عملکرد خوبی با هدایت اورتون از خود به نمایش گذاشته است و برای دومین فصل متوالی،تافی ها را در لیگ برتر حفظ کرده است. سرمربی اسبق تیم برنلی در سال 2022 پس از 10 فصل حضور روی نیمکت برنلی از هدایت این تیم اخراج شد و پس از استراحت چند ماهه، یک مرتبه دیگر خود را به لیگ برتر رسانده است و عملکرد قابل قبولی از خود به جای گذاشته است. از تیم اورتون در فصل جاری 6 امتیاز کسر شده است اما هواداران اورتون بدون نگرانی، بقای خود در لیگ برتر را جش گرفته اند. اورتون در 8 دیدار اخیر 6 پیروزی، 1 شکست و 1 تساوی بدست اورده است و در بهترین فرم خود فرار گرفته است.

امار و ارقام اورتون

اورتون در 37 دیدار خود 13 پیروزی، 15 شکست و 9 تساوی به دست اورده است و با کسب 40 امتیاز در جایگاه 15 جدول قرار گرفته است.

اورتون در خط حمله موفق به ثبت 39 گل شده است. اورتون در خط دفاع نیز 49 گل دریافت کرده است، جوردن پیکفورد سنگربان ملی پوش انگلیسی، در 13 مسابقه موفق به بسته نگه داشتن دروازه خود شده است و عملکرد خوبی به ثبت رسانده است..

بازی پیشرو

اورتون در این هفته رقابت های لیگ برتر، میهمان تیم ارسنال در ورزشگاه امارات لندن است، هواداران اورتون امیدوار هستند با امتیاز از زمین خارج شوند و امیدهای ارسنال برای قهرمانی را کاهش دهند!.

ترکیب احتمالی آرسنال 4-3-3

رایا_ماگالایش_وایت_سالیبا_تومیاسو_رایس_پارتی_هاورتز_اودگارد_ساکا و لئاندرو تروسارد

غایبین

ندارد

ترکیب احتمالی اورتون 4-1-4-1

پیکفورد_برانتوایت_تارکوفسکی_گودفری_‌کولمان‌_گایه_گومز_اونانا_دوکوره_مک‌نیل و کالورت لووین

غایبین

دله‌علی_پترسون_مایکولنکو_هریسون(احتمالی)

دیدار های رو در رو

در 20 دیدار اخیر دو تیم سهم آرسنال 13 پیروزی و سهم اورتون نیز 6 پیروزی بوده است, 1 دیدار دو تیم با تساوی به پایان رسیده است.

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد آرسنال

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P