پیش بازی دیدار آرسنال و بایرن مونیخ

پیش بازی دیدار آرسنال و بایرن مونیخ

زمان برگزاری:21/1/1403

ساعت برگزاری: 22:30

ورزشگاه: امارات

داور مسابقه: گلن نایبرگ

مرحله یک چهارم نهایی رقابت های لیگ قهرمانان اروپا

آرسنال انگلیس:

شلیک توپچی ها برپیکربی جان بایرن؟

پیش بازی دیدار آرسنال و بایرن مونیخ

بازی های اخیر آرسنال انگلیس

میکل ارتتا به عنوان سرمربی در فصل جاری لیگ قهرمانان اروپا، تجربه خوبی بدست اورده است و خود را به جمع هشت تیم برتر رسانده است. نتایج درخشان ارسنال در لیگ برتر و لیگ قهرمانان، برای هواداران ارسنال یادآور دهه های گذشته شده است. توپچی های لندن پس از سالها در بالاترین سطح رقابت های اروپا حضور پیدا کرده اند و میکل ارتتا یک جاشین موفق برای ارسن ونگر در تیم ارسنال بوده است!. ارسنال در 13 مسابقه اخیر خود تنها در 1 دیدار شکست خورده است و با صدرنشینی در لیگ برتر انگلیس، به مصاف بایرن مونیخ خواهد رفت.

ارسنال در اخرین دیدار خود به مصاف برایتون رفت و با نتیجه 3-0 به پیروزی رسیده است گلهای ارسنال در این دیدار توسط ساکا،تروسارد و هاورتز به ثمر رسیده است.

امار و ارقام آرسنال انگلیس

تیم ارسنال در هشت دیدار خود در لیگ قهرمانان اروپا، پنج پیروزی، یک تساوی و دو شکست بدست اورده است و خود را به جمع هشت تیم برتر اروپا رسانده است.

تیم ارسنال در خط حمله به رهبری ساکا و ژسوس 17 گل به ثمر رسانده است, تیم ارسنال در خط دفاع تنها 5 گل دریافت کرده است و بهترین خط دفاع لیگ قهرمانان را در اختیار دارد. تیم ارسنال موفق به ثبت 4 کلین شیت در لیگ قهرمانان شده است و در جایگاه اول قرار دارد.

بازی پیشرو

آرسنال در مسابقه رفت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، میزبان تیم بایرن مونیخ در ورزشگاه خانگی خود است. هواداران آرسنال امیدوار هستند از شرایط بحرانی بایرن استفاده کنند و با پیروزی در این دیدار گام بلندی برای صعود به مرحله بعد مسابقات بردارند.

بایرن مونیخ آلمان:

یک قدم تا فاجعه

بازی های اخیر بایرن مونیخ آلمان

نتایج ضعیف بایرن مونیخ در فصل جاری باعث حاشیه زیادی برای توماس توخل روی نیمکت بایرن مونیخ شده است و هواداران بایرن مونیخ در روز های گذشته در فضای مجازی خواهان برکناری توخل شده اند. مکس ابرل عضو هیئت مدیره بایرن مونیخ اما با وجود نتایج ضعیف ماه های اخیر، حمایت خود از توماس توخل را اعلام کرده است!. توماس توخل پس از شکست های متوالی در بوندسلیگا اعلام کرده است دیگر امیدی به قهرمانی در بوندسلیگا ندارد و تنها هدف انها قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا است! سرمربی اسبق چلسی امیدوار است یک مرتبه دیگر فاتح لیگ قهرمانان اروپا شود تا برای فصل اینده همچنان مورد اعتماد مدیران باشگاه های مختلف باشد.

بایرن مونیخ اخرین دیدار خود به مصاف هایدنهایم رفت و با نتیجه 2-3 در این دیدار شکست خورده است. گلهای بایرن مونیخ در این دیدار توسط کین و گنبری به ثمر رسیده است.

امار و ارقام بایرن مونیخ آلمان

تیم بایرن مونیخ در هشت دیدار خود در لیگ قهرمانان اروپا، شش پیروزی، یک شکست و یک تساوی بدست اورده است و خود را به جمع هشت تیم پایانی لیگ قهرمانان رسانده است.

تیم بایرن مونیخ در خط حمله به رهبری هری کین 15 گل به ثمر رسانده است, تیم بایرن مونیخ در خط دفاع نیز 7 گل دریافت کرده است. تیم بایرن مونیخ موفق به ثبت 3 کلین شیت در لیگ قهرمانان شده است.

بازی پیشرو

بایرن مونیخ در دیدار رفت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، میهمان تیم ارسنال در ورزشگاه امارات شهر لندن است. هواداران بایرن مونیخ امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار، نتایج ضعیف خود در بوندسلیگا را فراموش کنند و به روند خوب خود در اروپا ادامه دهند.

ترکیب احتمالی آرسنال 4-3-3

رایا_ماگالایش_وایت_سالیبا_کیویور_رایس_جورجینیو_مارتینلی_اودگارد_ساکا و کای هاورتز

غایبین

تیمبر

ترکیب احتمالی بایرن مونیخ 4-2-3-1

نویر_دلیخت_دایر_دیویس_کیمیش_لایمر_گورتسکا_گنبری_کومان_موسیالا و هری کین

غایبین

بوناسار_ساشابویی

دیدار های رو در رو

دو تیم در سالهای اخیر 12 دیدار مقابل یکدیگر به میدان رفته اند, 5 دیدار با پیروزی تیم ارسنال و 6 دیدار با پیروزی تیم بایرن مونیخ به پایان رسیده است. 1 دیدار نیز با تساوی به اتمام رسیده است. اخرین تقابل رسمی میان دو تیم با نتیجه 10-2 در مجموع به نفع بایرن مونیخ به پایان رسیده است!.

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد و مساوی آرسنال

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P