پیش بازی دیدار آرسنال و برایتون

پیش بازی دیدار آرسنال و برایتون

پیش بازی دیدار آرسنال و برایتون

____ ____ ____ _____

آرسنال:

تعقیب و گریز ادامه دارد.

 

 

بازی های اخیر آرسنال

سیلی محکم منچسترسیتی برصورت ارسنال، توپچی هارا از خواب بیدار کرد و آنها به روند خوب خود بازگشتند. ماه گذشته برای هواداران ارسنال ماهی کابوس وار بود،سه تساپی پیاپی و‌ در نهایت شکست برابر سیتی صدر را از انها گرفت. ارسنال اما پس از شکست برابر سیتی با دو پیروزی بزرگ به رقابت قهرمانی بازگشت، گرچه امید توپچی های لندن کم تر از پیش است اما شاگردان ارتتا امیدوار به قهرمانی هستند.

ارسنال در اخربن دیدار خود به مصاف نیوکاسل یونایتد رفت و با نتیجه 2-0 به پیروزی رسید، گلهای ارسنال توسط اودگارد و گل به خودی مدافع حریف به ثمر رسیده است.

امار و ارقام آرسنال

آرسنال در فصل جاری موفق به کسب 81 امتیاز در 35 بازی شده است که حاصل، 25 پیروزی، 6 تساوی و 4 شکست است، توپچی ها در رده دوم لیگ برتر انگلیس قرار دارند.

آرسنال در خط حمله 83 گل به ثمر رسانده است و دومین خط حمله برتر لیگ‌ را در اختیار دارد، آرسنال در خط دفاع 39 گل دریافت کرده، آرسنال در 13 دیدار موفق به بسته نگه داشتن دروازه خود نیز شده است.

بازی پیشرو

آرسنال در این هفته میزبان تیم برایتون در لندن است. هواداران ارسنال امیدوار هستند یک پیروزی مهم به دست اورند تا همچنان شانس قهرمانی در لندن زنده باشد.

 

 

برایتون

فرصت بزرگ برای تاریخ سازی

 

 

بازی های اخیر برایتون

شکست تاتنهام،مرغ های دریایی را امیدوار تر از گذشته برای به دست اوردن سهمیه اروپایی کرده است. روبرتو‌ دی‌زربی در آستانه رقم زدن یک افتخار بزرگ در تاریخ باشگاه برایتون است، با توجه به دیدار های عقب افتاده برایتون این باشگاه میتواند با پیروزی در دیدار تای معوقه جای تاتنهام را در جدول مسابقات بگیرد و راهی لیگ اروپای فصل اینده شود.

برایتون در اخرین دیدار خود به مصاف اورتون رفت و با نتیجه 5-1 در این دیدار خانگی شکست خورد!. تنها گل برایتون توسط الیستر به ثمر رسیده است. این نتیجه بدترین شکست فصل شاگردان دی زربی در لیگ برتر انگلیس بود.

امارو ارقام برایتون

برایتون با 55 امتیاز در رتبه هشتم جدول قرارگرفته است، 16 پیروزی،10 شکست و 7 تساوی حاصل کار این تیم در فصل جاری بوده است.

برایتون در خط حمله 63 گل به ثمر رسانده است و یکی از بهترین خط هجوم انگلیس را در اختیار دارد، برایتون در خط دفاع 45 گل دریافت کرده است، خط دفاع و دروازبان برایتون در 11 دیدار دروازه خود‌ را بسته نگه داشته است.

بازی پیشرو

برایتون در این هفته به مصاف ارسنال در خارج از خانه خود میرود، هواداران برایتون امیدوار هستند با یک پیروزی مهم لندن را ترک کنند و امیدوار تر از گذشته برای کسب سهمیه اروپایی باشند.

 

 

 

 

ترکیب احتمالی آرسنال 4-3-3

رمزدل_مالاش_وایت_کیوئور_زینچنکو_پارتی_ژاکا_ساکا_اودگارد_مارتینلی و گابریل ژسوس

غایبین

سالیبا_تومیاسو_الننی_اسمیت رو

 

 

 

ترکیب احتمالی برایتون 4-2-3-1

‌‌سانچز_کولویل_دانک_استوپینان_گروپ_گیلمور_میتوما_الیستر_کایسدو_انکیسو و اوان فرگوسن

غایبین

لمپتی_لانانا_مارچ(احتمالی)

 

 

 

دیدار های رو در رو

در 14 دیدار اخیر دو تیم سهم ارسنال 6 پیروزی و سهم برایتون نیز 5 پیروزی بوده است و 3 دیدار دو تیم با تساوی به اتمام رسیده است.

 

 

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

هردوتیم گل میزنند (بله)

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیش بازی دیدار آرسنال و برایتون
P