پیش بازی دیدار‌ آرسنال و تاتنهام

پیش بازی دیدار‌ آرسنال و تاتنهام

زمان برگزاری:2/7/1402

ساعت برگزاری: 16:30

ورزشگاه: امارات

داور مسابقه: رابرت جونز

هفته ششم ‌رقابت های لیگ برتر انگلیس

آرسنال:

تعقیب و گریز ادامه دارد

پیش بازی دیدار‌ آرسنال و تاتنهام

بازی های اخیر آرسنال

توپچی های انگلیس فصل سخت تری نسبت به سال گذشته در پیش دارند و تمام تلاش خود را میکنند تا از جمع تیم های مدعی خارج نشوند و همچنان مدعی باقی بمانند. ارسنال در این فصل رقبای بیشتری برای کسی عنوان قهرمانی دارد، تاتنهام و لیورپول دو تیمی هستند که به جمع منچسترسیتی اضاف شده اند.

ارسنال در اخرین دیدار خود به مصاف آیندهون در لیگ‌ قهرمانان اروپا رفت و با نتیجه 4-0 به پیروزی رسید، گلهای ارسنال در این دیدار توسط اودگارد،ساکا،تروسارد و گابریل ژسوس به ثمر رسیده است.

آمار و ارقام آرسنال

ارسنال در پنج دیدار فصل جدید خود موفق به کسب 13 امتیاز شده است و در جایگاه چهارم جدول قرار گرفته است. ارسنال در خط حمله خود 9 گل به ثمر رسانده است, در خط دفاع ارسنال 4 گل دریافت کرده است. ارسنال موفق به کسب دو کلین شیت در فصل جاری شده است.

بازی پیشرو

ارسنال در ششمین دیدار فصل خود، میزبان تیم تاتنهام در دربی شهر لندن و ورزشگاه امارات است. هواداران ارسنال امیدوار هستند پنجمین پیروزی فصل خود را جشن بگیرند و ضمن متوقف کردن رقیب مستقیم خود، به صدر جدول نزدیک تر شوند.

تاتنهام:

روزگار خوش مرغ ها

بازی های اخیر تاتنهام

پس از انتخاب پوستکوغلو به عنوان سرمربی تیم تاتنهام، بسیاری از هواداران این تیم در فضای مجازی اعتراض خود را نشان دادند اما سرمربی استرالیایی تاتنهام پس از گذشت پنج هفته، رکورد بهترین شروع تاریخ تاتنهام را در لیگ برتر به اسم خود ثبت کرد. سرمربی 58 ساله تاتنهام موفق شد به عنوان بهترین مربی ماه لیگ برتر انگلیس را نیز بالاتر از پپ،ارتتا و دی‌زربی از آن خود کند تا عملکرد خوب این مربی تکمیل شود.

تاتنهام در اخرین دیدار خود به مصاف شفیلد یونایتد رفت و با نتیجه 2-1 به پیروزی رسید، گلهای تاتنهام در این دیدار توسط ریچالیسون و کولوسفسکی به ثمر رسیده است. هرد‌وگل تاتنهام پس از دقیقه 90 به ثمر رسیده است.!

آمار و ارقام تاتنهام

تاتنهام در فصل جاری پنج دیدار به مصاف رقبای خود رفته است و موفق به کسب 13 امتیاز شده است و در جایگاه دوم جدول قرار گرفته است. تاتنهام با هدایت پوستوکوغلو چهار پیروزی و یک تساوی به دست اورده است. تاتنهام در خط حمله 13 گل به ثمر رسانده است. تاتنهام در خط دفاع نیز 5 گل دریافت کرده است. تاتنهام موفق به ثبت دو کلین شیت در فصل جاری شده است.

دیدار پیشرو

تاتنهام در در بازی ابتدای هفته خود میهمان تیم ارسنال در یکی از شهراورد های پر شمار لندن است. هواداران تاتنهام امیدوار هستند با یک پیروزی خارج از خانه، رتبه دوم جدول را حفظ کنند و همچنان نزدیک ترین تعقیب کننده منچسترسیتی باشند.

ترکیب احتمالی آرسنال 4-3-3

رایا_ماگالاش_وایت_سالیبا_زینچنکو_رایس_هاورتز_ساکا_اودگارد_تروسارد و گابریل ژسوس

غایبین

تیمبر_الننی_مارتینلی(احتمالی)

ترکیب احتمالی تاتنهام 4-2-3-1

ویکاریو_رومرو_وان‌دون_اودوگیه_پورو_سار_بیسوما_مدیسون_کولوسفسکی_سون و ریچالیسون

غایبین

لوسلسو_بنتانکور_خیل_سسنیون_پریشیچ

دیدار های رو در رو

در 20 دیدار اخیر دو تیم سهم ارسنال 7 پیروزی و سهم تاتنهام نیز 8 پیروزی بوده است و 5 دیدار دو تیم با تساوی به اتمام رسیده است.

آپشن پیشنهادی برای شرطبندی

بیشتر از 2.5 گل مجموع

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P