پیش بازی دیدار آرسنال و ساوتهمپتون

پیش بازی دیدار آرسنال و ساوتهمپتون

پیش بازی دیدار آرسنال و ساوتهمپتون

___ ___ ___ ___ ___

آرسنال:

بحران در لندن جدی است!.

 

 

بازی های اخیر آرسنال

کابوس از دست رفتن جام هفته به هفته برای توپچی ها پر رنگ تر میشود، ارسنال با توجه به اختلاف امتیاز با منچسترسیتی سرنوشت قهرمانی در دستان خودش بود و شانس اول قهرمانی در انگلیس به حساب می آمد، از دست رفتن 4 امتیاز در دو هفته اخیر در شرایطی که هر دو مسابقه با نتیجه 2-0 از حریف پیش بودند، استرس و نگرانی را نزد هواداران و بازیکنان ارسنال اورده است و جام قهرمانی از آنها دور میشود.!

ارسنال در اخرین دیدار خود به مصاف وستهام رفت و با نتیجه 2-2 در این دیدار متوقف شد، گلهای ارسنال توسط ژسوس و اودگارد به ثمر رسیده است.

امار و ارقام آرسنال

آرسنال در فصل جاری موفق به کسب 74 امتیاز در 31 بازی شده است که حاصل، 23 پیروزی، 5 تساوی و 3 شکست است، توپچی ها صدرنشین لیگ ‌برتر انگلیس هستند اما خطر سیتی آنهارا را تهدید میکند.

آرسنال در خط حمله 74 گل به ثمر رسانده است و دومین خط حمله برتر لیگ‌ را در اختیار دارد، آرسنال در خط دفاع 31 گل دریافت کرده، آرسنال در 12 دیدار موفق به بسته نگه داشتن دروازه خود نیز شده است.

بازی پیشرو

آرسنال در این هفته میزبان تیم ساوتهمپتون انتهای جدولی است. هواداران ارسنال امیدوار هستند با پیروزی در این به روند پیروزی بازگردند.

 

 

ساوتهمپتون:

سقوط آزاد.!

 

بازی های اخیر ساوتهمپتون

عملکرد ضعیف قدیس ها در این فصل، حکم سقوط آنهارا پس از مدت ها حضور در بالاترین سطح فوتبال انگلستان امضا کرده است.سقوط ساوتهمپتون همچنان قطعی نشده است اما نتایج ضعیف آنها در نهایت باعث سقوط خواهد شد.ساوتهمپتون در شش دیدار اخیر خود هرگز پیروزی به دست نیاورده است و‌ در چهار مسابقه شکست خورده است.

ساوتهمپتون در اخرین دیدار خود به مصاف کریستال پالاس رفت و با نتیجه 2-0 در این دیدار شکست خورد. این شکست سومین شکست متوالی شاگردان روبن سلس بوده است.

امار و ارقام ساوتهمپتون

31 بازی و کسب 23 امتیاز قرار گرفتن در رتبه 20 جدول حاصل کار تیم ساوتهمپتون در این فصل بوده است.6 پیروزی, 5 تساوی و 20 شکست حاصل عملکرد ضعیف قدیس ها در این فصل بوده است.

در خط حمله ساوتهمپتون 24 گل به ثمر رسانده است و در خط دفاع 53 گل دریافت کرده است، ساوت‌همپتون در 4 بازی موفق به ثبت کلین شیت شده است و در رتبه اخر قرار دارد!.

بازی پیشرو

ساوتهمپتون در این هفته میهمان ارسنال است. هواداران سیتی و ساوتهمپتون امیدوار هستند یک معجزه فوتبالی رخ دهد و ساوتهمپتون با کسب امتیاز لندن را ترک کند !.

 

 

 

ترکیب احتمالی آرسنال 4-3-3

رمزدل_مالاش_وایت_هولدینگ_تیرنی_پارتی_ژاکا_ساکا_اودگارد_مارتینلی و گابریل ژسوس

غایبین

تومیاسو_سالیبا_الننی

 

 

ترکیب احتمالی ساوتهمپتون  4-4-2

بازونو_پترس_بدنارک_کوتچاپ_پرائود_ولکات_لاویا_الکاراز_جیمزوارد_سولمانا و محمد الیونسی

غایبین

آدامز_سالیسو_لاریوس_اورسیچ

 

 

دیدار های رو در رو

در 20 دیدار اخیر دو تیم سهم آرسنال 9 پیروزی بوده است و سهم ساوتهمپتون نیز 6 پیروزی 5 دیدار با تساوی به پایان رسیده است.

 

 

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد آرسنال

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیش بازی دیدار آرسنال و ساوتهمپتون
P