پیش بازی دیدار آرسنال و لیدز

پیش بازی دیدار آرسنال و لیدز

پیش بازی دیدار آرسنال و لیدز

__ __ __ ___ ___

 

آرسنال:

لندن در انتظار هفتمین پیروزی متوالی.

 

 

بازی های اخیر آرسنال

عزم ارسنال برای قهرمانی در این فصل جزم است، توپچی های لندن پس از حذف در لیگ اروپا تمام تمرکز خود را به لیگ برتر اورده اند تا پس از سالها مجدد در انگلس تاج گذاری کنند، ارسنال در شش دیدار اخیر خود در لیگ برتر شش پیروزی به دست اورده است و تخته گاز به سوی قهرمانی حرکت میکند.

ارسنال دراخرین دیدار خود به مصاف کریستال پالاس رفت و با نتیجه 4-1 به پیروزی رسیده است. گلهای ارسنال توسط ژاکا،مارتینلی و ساکا(2) به ثمر رسیده است.

امار و ارقام آرسنال

آرسنال در فصل جاری موفق به کسب 69 امتیاز در 28 بازی شده است که حاصل، 22 پیروزی، 3 تساوی و 3 شکست است، توپچی ها صدرنشین لیگ ‌برتر انگلیس هستند.

آرسنال در خط حمله 66 گل به ثمر رسانده است و دومین خط حمله برتر لیگ‌ را در اختیار دارد، آرسنال در خط دفاع 26 گل دریافت کرده، آرسنال در 12 دیدار موفق به بسته نگه داشتن دروازه خود نیز شده است.

بازی پیشرو

آرسنال در این هفته میزبان تیم لیدزیونایتد در لندن است. هواداران ارسنال امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار هفتمین پیروزی متوالی خود را به دست بیاورند و فاصله خود را با منچسترسیتی حفظ کنند.

 

 

لیدزیونایتد:

تلاش خاوی گارسیا برای بقا ادامه دارد.

بازی های اخیر لیدزیونایتد

پس از اخراج جسی مارش آمریکایی از هدایت لیدز، مدیران لیدز یونایتد به سراغ جانشین ژاوی هرناندز در السد رفتند و خاوی گارسیا 52 ساله برای دومین مرتبه پس از هدایت واتفورد، راهی انگلیس شد تا هدایت لیدز را برعهده گیرد، خاوی گارسیا در 4 دیدار لیگ برتری روی نیمکت لیدز نشسته است و‌موفق به کسب 7 امتیاز! شده است. شروع خوب گارسیا هواداران و مدیران این باشگاه را برای بقا در لیگ امیدوار کرده است.

لیدز یونایتد در اخرین دیدار خود به مصاف ولورهمپتون رفته است و با نتیجه 4-2 به پیروزی نیز رسیده است. گلهای لیدز توسط کریستنس،هریسون،آیلینگ و رودریگو به ثمر رسید است.

امار و ارقام لیدز یونایتد

لیدز در فصل جاری با کسب 26 امتیاز در رتبه 14 جدول قرار دارد,6 پیروزی 8 تساوی و 13 شکست حاصل کار این تیم با سه مربی بوده است،لیدز در خط حمله 35 گل به ثمر‌رسانده است و‌در خط دفاع 44 گل دریافت کرده و در 5 مسابقه دروازه خود را بسته نگه داشته است.

بازی پیشرو

لیدز یونایتد در این هفته به مصاف آرسنال صدرنشین خواهد رفت،هواداران این تیم امیدوار هستند با شکست دادن ارسنال علاوه بر شگفتی سازی در این هفته از منطقه خطر به طور کامل فاصله بگیرند و ادامه لیگ‌ را با خیال اسوده تماشا کنند.

 

 

 

ترکیب احتمالی آرسنال 4-3-3

رمزدل_مالاش_وایت_کیویر_زینچنکو_جورجینیو_ژاکا_ساکا_اودگارد_مارتینلی و تروسارد

غایبین

الننی_پارتی_تومیاسو_سالیبا(احتمالی)

 

 

 

ترکیب احتمالی لیدز یونایتد 4-2-3-1

موسلیر_کوپر_وبر_آیلینگ_استرویجک_مک‌کنی_روکا_سینیسترا_هریسون_رودریگو و پاتریک بامفورد

غایبین

دالاس_ادامز_فورشاو

 

 

دیدار های‌ رو در‌ رو

در 20 دیدار اخیر دو تیم سهم آرسنال 14 پیروزی و سهم لیدز یونایتد نیز 3 پیروزی بوده است و 3 دیدار دو تیم با تساوی به پایان رسیده است.

 

 

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد آرسنال

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیش بازی دیدار آرسنال و لیدز
P